Перейти до змісту

AlexM

Форумчанин
  • Постів

    455
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент AlexM

  1. Чего там примерно в 15:08 стряслось ???
  2. Що за справи такі, ПБ выдает только білі USD? Чи це так повезло... Не брав, сказала перезамовляйте, якщо повезе наступного разу будуть сині... У всіх відділеннях так зараз ?
  3. мабуть немає знайомих валютників у співробітників)) наші валютники підчищають все під 0, такого щоб купити в касі будь-якого банку НЕ МОТЛОХ вже не памятаю років п'ять, навіть більше... зрозуміло, що не ходишь кожного дня в усі банки, але коли запитуєшь касира якщо зайшов в будь-якій банк по справам - відповідь негативна... під замовлення -так, привезуть!
  4. А банкопад ... дуже гарні %% але рулетка ще та була...вискочіли далеко не всі... падали малі і великі банки, не вгадаєш... Чи забули? Починаючі з тих що впали 2008-2009 найбільші ПІБ.так було відносне затишшя 2010-2013, потім в 2014 прийшла Гонтарева... знову банкопад біля 90 банків та націоналізація інших в 2014-2017( найбільший Приват). Хто зберіг - молодець
  5. це називається- м'яко кажучі "нагнули всіх"... а що це не курсопад (стосовно курса онлайн Райфа)... за 2+ тижні с 42,49(14.01.25) до 41,93 це минус 0,56грн, а за 3 тижні с 42,52(09.01.25) ..до 41,93 то мінус 0,59грн ??? колись ще таке було ?
  6. Со страховкой - распостраненная практика (в моем случае было - страховка действует целый год, но в др.банке это было, на тот момент цена была 150 несколько лет назад) что помогало покупать в основном синий так сказать по потребности в кассе, без всяких заказов, показав эту бумажку, при этом другим говорили "нет в кассе ничего". Так что есть свои плюсы и надо оценивать в этом смысле, т.е. "плюшки" от страховки )) Для одного раза...для регулярных покупок целый год, от объемов покупок..узнавать все подробно...имхо
  7. Онлайн: райф /42,15, впав ще нижче від довготривало замороженої цифри ПБ 41,8/42,37
  8. з 25.01 вводять якусь комісію, зараз немає... але там валютна картку і не потрібна, відкриваєте рахунок в потрібній валюті онлайн, з нього отримати в відділенні
  9. Тоб-то це "загон оленів" в Райф онлайн чи "акція" навпаки ? 09.01.2025 00:01 Райф: 42.4700 -> 42.4900 грн/$ (+0.0200)
  10. Райф онлайн продажа -0,04 Ви про онлайн, чи готівку? бо у нас купити готівку в банках майже нереально, крім долепомазаних, тому це просто "цифра на табло" Але для повної картини, по готівці два банка на продажу -0,05 (Агріколь та Акорд)
  11. Прогнозують експерти різне Якось дуже багато публікацій про ці 49 грн/$...
  12. Головне питання, що він сам цього не знає )) З якої ноги встане - так і буде... PS жестяк про вами "обожнюваного" персонажа
  13. Ого, у вас Ощад жирує... у нас ніколі на касі нічого крім рваного мотлоха не буває... який там синій (( при чому такаж картинка і в ПБ... про інші мовчу... За весь час купив в Ощаді злоті по гарному курсу мабуть в 2016 році (( курс дуже був привабливий, краще від мінял як мінімум -5%... Який прогноз по $/євро ? бо Шольца скинули з трона...
  14. Вже підписали 10 грудня.... Тут подробиці - тиць
  15. Мабуть очікують ще меньше 41,34 ) Пробили дно першої акції, це буде друге дно в подарунок ))
  16. Друга акція - в подарунок )) Чи ще буде нижче ???
  17. Це прогноз майже зайшов... Трамп-да, Сенат-да... По гривні збудеться ? По євро геп, в онлайні Райф: 45.4900 -> 44.8000 грн/€ (-0.6900) !!!
  18. НЕ Київ, але схема приблизно така ж в Райфі як ви написали , але сам замовляю в чатику, після обміну пишешь суму та адресу відділення, де бажаєшь забрати, видає дату від мінімальної(+2 дні десь) до дати яку забажаєшь, вибираєшь час також... вже пару років користуюсь цим методом, один раз телефонував касир вже з віддлення - переносили на іншу дату на декілька днів, але це тоді як завезли мало готівки, у всіх банках не було готівкового. Весь час видаюсь сині, на відміну від ПБ, який став як курс вищий ставити та ще видавати сині + білі (по народному кажучі "махлювати") ... Валютчики свої у всіх відділеннях любого банка, "отоварюються" в першу чергу. Після інкасації спостерігав в ПБ є така каса "для великих клиєнтів" , ось вони туди заходять і отримують свою суму в пачках, щоб не привертати увагу тих, хто в касу стоїть... всі в шоколаді, як банк(не безплатно ж таке роблять при обмеженні 50к), так і валютники- весь час синій мають скільки замовили...
  19. вже зараз 41,33 ( +4 коп від 41.29 ), питав у касира ще в четвер, наче не чутно про акції.. але все можливо))
×
×
  • Створити...