Jump to content

Barmaley_

Member
 • Content Count

  122
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

270 Душка

About Barmaley_

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

1,453 profile views
 1. Не факт - сьогодні зранку в Приваті був курс /39,45
 2. А чому ж про ці свої плани якось так скромненько мовчите? "Ситуация неоднозначная" на практиці виявилася дуже навіть однозначною - увесь цей час (по сьогодні включно) ринок "сматрєл" зовсім навіть не вверх. "Кто был со мной, тот заработал"?
 3. Ніхто ж тут не пише, що хтось має описувати ПРЯМО ЗАРАЗ те, що він робить (чи зробив 5-10 хвилин назад). Але ж і коли хтось тут починає писати, як він правильно щось зробив аж ДВА ТИЖНІ назад, це також не викликає нічого окрім усмішки - звичайно ж, за такий немаленький проміжок часу тренд може змінитися (причому навіть декілька разів) - і звичайно ж, практично неможливо не вгадати, що долар або незначно впаде, або трішки підросте протягом цього часу - насправді практично стовідсотково протягом цього часу буде і перше, і друге.. Просто треба вчасно про себе тут нагадати - наприклад, через два тижні після свого прогнозу написати "а я ж казав, що долар падатиме" (а якщо цього через два тижні не станеться - нічого страшного, можна почекати ще декілька днів чи тижнів і вже після цього написати те ж саме, дописавши при цьому всього лише маленьку фразу "ну, промазав зі своїм прогнозом приблизно на тиждень, але це ж не проблема, правда?").
 4. Тобто, протягом майже двох тижнів (з "позапрошлых выходных" і аж до четверга-п'ятниці) Ви ні разу не перезаходили з грн. в дол. (і навпаки) і увесь цей час просто чекали? При тому, що Ви - валютчик і саме постійно продаючи та купуючи заробляєте собі "на хліб". Я Вас правильно зрозумів? Звичайно ж, вірю
 5. Жодного (!!!) прогнозу про "подскок на выходных" не було . Насправді мова йшла про "текущий подскок" (тобто, на вечір п'ятниці). Більше того, автор прогнозу вже "использовал" в п'ятницю цей підскок, після чого в суботу долар продовжив ріст
 6. А хіба Ви до цього ще не звикли? У @olmasss завжди так І я йому, насправді, безмежно вдячний за його прогнози - уважно перечитавши тут його поради/прогнози/опис своїх дій, я після цього роблю все З ТОЧНІСТЮ ДО НАВПАКИ Поки що ця схема працює безвідмовно - за останніх декілька місяців практично ні разу не було збоїв
 7. Це було адресовано «падунам» - тим, які чекали подальшого падіння курсу долара.
 8. Ось і казочці кінець P.S. "А как дышал. как дышал".
 9. Буквально сьогодні був в Укргазбанку - хотів зняти долари з карти (максимально можливу суму - 2700) БЕЗ ПОПЕРЕДНЬОГО ЗАМОВЛЕННЯ (!!!). В касі готові були видати без жодних проблем, але попередили, що купюри - не нові. Запропонували (як варіант) замовити на завтра і отримати усю суму НОВИМИ купюрами. Так що не розганяйте паніку - в жодному з солідних банків (в тому числі й в Укргазі) жодних проблем з доларами НЕМАЄ.
 10. В провінції (і ЛИШЕ там) таке, можливо, й трапляється (впевнений, що причина цього - ВИКЛЮЧНО логістично-інкасаційні питання та "новорічний тиждень"), а ось у великих містах жодних проблем зі зняттям готівкового долара у відділеннях даного банку немає взагалі.
 11. Привіт, друже!!! Як справи? І чому ж ти тепер не пишеш мені, Анджеліні та Гоші "Аууу"???? Ми всі тут і чекаємо з нетерпінням на твої нові "прогнози"
 12. Ото ж... Судячи по останнім подіям, професіоналами тут навіть й не пахне (від слова "взагалі") ... Тут люди просто обмінюються думками (і помиляються при цьому АБСОЛЮТНО усі).
 13. По 39,90 - "это Космос" и "беру по чуть-чуть, не спешу", при цьому по 39,95 - "прибил около 50% свободной бумаги у коллег до выяснения" (між цими двома постами пройшло менше години).
×