Перейти к публикации

focus63

Форумчанин
 • Публикации

  760
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-645

О focus63

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю

Посетители профиля

3671 просмотр профиля
 1. focus63

  Отопительный сезон в Украине 2018-2019

  Цікава, но хибна думка. У мене приватний будинок і баня на дровах, а у сусіда літня альтанка з мангалом, у мене мангал також, а другого сусіда в домі котел на дровах і бувають дні коли дим не іде у верх, а іде до низу...і що ми повинні друг другу претензії оголошувати? ) Відповідь буде одна, будуйте будинок автономно десь у лісі і насолоджуйтеся чистим повітрям) До речі ні хто не жалівся) всі ми люди, які розуміють становище в якому знаходиться наша Люба Украіна!
 2. focus63

  Отопительный сезон в Украине 2018-2019

  Треба було мати хоч би блок безперебійного живлення на котел і запроектувати камін з каналами виходу тепла хоч би в сусідні кімнати. Десь так)
 3. Шановний, а можу я взнати що зараз на ціх землях де княгиня Ольга правила? Яка країна? Може Московіїя або Украіна?
 4. Ну а матушка его откуда будет? Можно узнать? )))
 5. Конечно завтракал, но в Киеве! Интересно другое, где в єто время була Москва? Там завтракали или по лесам и болотам медведя загоняли? )
 6. focus63

  Предлагаю закрыть раздел Политика 2.0

  Так на фото все в дійсності так! Гарне фото
 7. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  О...Вже за 35грн. за зелений почалися розмови)
 8. 16:49 "Якщо РПЦ буде й далі хамити Константинополю, то Московське патріаршество скасують, а парафії передадуть серйозній церкві - можливо, українській", - Невзоров. ВIДЕО https://ua.censor.net.ua/video_news/3095862/yakscho_rpts_bude_yi_dali_hamyty_konstantynopolyu_to_moskovske_patriarshestvo_skasuyut_a_parafiyi_peredadut 😊
 9. focus63

  Предлагаю закрыть раздел Политика 2.0

  Моя думка така, хай залишається, тільки модеріровати треба набогато жорсткіше ! Форум Є Українським, а в цій темі "політика" зачастую з неповагою висловлювають свою думку "сусіди" ! Хай би хто спробував так вести себе на російському форуму, забанені будуть пожіттево.
 10. https://www.finanz.ru/novosti/aktsii/belgiya-otkazalas-ot-Sukhoi-Superjet-1027685367 Санкції вони такі)
 11. focus63

  Так ли всё хреново?

  Це у вас совкові поняття, ви знаєте скільки поляків працює в Англії, Канаді і в других більш развитих країнах? АЛЕ Польща далеко не бідна країна)
 12. Раніше писав вже, що ще на початку війни інвестував крупну суму грошей у покупку комерційної нерухомості в самом центрі міста ( викупив у компаньйона, бо він боявся що України не буде) всі мене тут на сміх підняли... Зараз там краса) Радує одно, що людям начинає доходити і потрошки починають думати за власний бізнес, а не за перекідку валюти в гривню і навпаки)))
 13. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  Надеюсь це юмор)
 14. focus63

  Roshen и агрессор

  Удивили! У нас вообще все товари з РФ в игноре.
 15. focus63

  Так ли всё хреново?

  Згоден з кожним словом. Моя думка, що голосувати потрібно до 60 років, а далі зась.... Хай молоді вибирають!!! А то за популізм страждають всі і молодь і старіки
×