Перейти к публикации

focus63

Форумчанин
 • Публикации

  987
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

-1 879

О focus63

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю

Посетители профиля

4 936 просмотров профиля
 1. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  Самий головний маяк був для мене! Щиро дякую!!!
 2. focus63

  Вторая пенсия. Вообще пенсия. Актуально ли?

  Все вірно!!! Нашу інвестіцію у комерчеську недвігу в центрі міста у 2014 році з дружиною ми відбили. Маємо приємний бонус к старості) Да, забув: дітям повідомили це наша пенсія, тому ніяких зазихань)
 3. В росії, в Беларусі та в інших уламках наслідування СРСР не можливо, а в Україні та інших демократичних державах можна...а ви не знали?
 4. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  Які 200? Це може десь на сході? У нас на Заході 200 запросто в нічних барах залишають...А Різдво.... Ви знаєте скільки витрачається грошей на Заході?
 5. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  Почався після обіда ріст бакса на прийом, зранку 24,50(60) зараз 24,70(80) Рівне (п'ятак на зеленому ринку)
 6. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ну як би ті хто в гривні, виграли пару гривень на кожній сотні баксів, а дехто тільки і вміє прогнозувати "апокаліпсис" замість того що би хвайно заробити)))
 7. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  Як що і буде якийсь підскок, то буду разглядати як шанс зкинути ще трохи зеленого) Рівне, поки так...знаю богато людей з бізнеса яки хотіли би зкинути зелень по 23...Я кажу що купити по 23 нема проблем зовсім ( звісно що суми)
 8. Народні звичаї. Діалог - Так у вас що, два Різдва? - Ну да, два Різдва у нас… - А чого? Що символізує друге Різдво? - Те саме, що й перше. Сначала у нас Христос рождається, як обично, як у всіх… Ну а потом через два тижні рождається ще раз, вже спеціально для нас. Контрольний, так би мовити… Мало лі… - І обидва Різдва вихідні? - Аякже. Одне ж перед новим роком, а друге – перед старим новим роком, після нового року - Перед яким-яким роком? - Друге? - Перед старим. Новим… - Тобто, нових років у вас також два? - Іменно так! В нас спочатку новий рік, а потім ще один новий рік. Але один новий новий рік, а другий – старий новий. І по Різдву - перед кожним. Що тут не ясно? - А Різдва обидва однакові, чи теж - старе й нове? - Те що тепер нове, то нове, а те, що старе – нове старе - Як це «нове-старе»? - Ну, недавно воно було просто Різдво, а коли появилось нове Різдво, то воно стало старим Різдвом. Але стало воно старим Різдвом недавно, тому воно – нове старе… - Ви, мабуть, сильно віруючий народ? - Да! Сильно! Сильно віруючий! - А які ще у вас свята християнські? - Ну, напрімєр, Івана Купала… - І що ви робите в цей день? - Ну, там, - шукаємо папороть вночі в лісі, в росі голі купаємся, через вогонь плигаємо, горілку п’ємо, опудало палимо, ворожимо… На порозі кладемо гострий ніж чи сокиру, осикові гілки розкидаємо по двору… - Навіщо? - Щоб відьми не ходили - Які відьми? - Обичні наші відьми. Тьотки такі... "Ой на Івана Купайлого, ходила відьма ногайлою. Як на дуб лізла — кору гризла"... Ще дівчата, бува, чобіт кидають, куди чобіт носком покаже… - Хвате…
 9. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  https://korrespondent.net/ukraine/4175047-na-hranytse-s-polshei-v-ocherediakh-1600-avtomobylei На границе с Польшей в очередях 1600 автомобилей Нормально, я як раніше і писав, що долар до Нового року припаде за 23...так і є) Заробітчани повертаються, куча грошей наліка везуть з собою у нас на Заході.... Вчора размовляв з товаришем з Сумської області, у нього депресія, ні чого не развивається, города порожні, аренда на нерухомість падає.... А у нас я йому кажу, все горить, кругом купа людей, не пропихнуться, кабакі та бари все зайнято, аренда в центрі дорожчає, люди сміються, радіють....А курс, так вже прийом в Рівне 22-90...а так да..., скрізь "мертві з косами стоять..."
 10. focus63

  Курс доллара, цены и зарплаты - взаимосвязь

  Ананаси, краби, креветка, елітний алкоголь, сьомга, горбуша, ну те що на Свята Новорічні...а базар ясно що ціни будуть тримати або повишати...( Всі домашні продукти, без ГМО)))
 11. focus63

  Курс доллара, цены и зарплаты - взаимосвязь

  Сьогодні закуплялися на Свята, ціни просіли, хоч поки подають це як знижки!
 12. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  Мені 57 років, тому я завжди все рахую у баксі, даже коли я служив у "конторі" в 90-х у мене була зарплатня 37$ пам'ятаю по цей день цю "цифру"
 13. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  Я це і не казав, я маю на увазі те, що на мій погляд рано пригати з гривні в бакс... А якщо відверто, я дуже до Вас завжди прислуховувався, но пам,ятаю "що поїзд потрохи почав рухатися" А воно вийшло навпаки, поїзд почав кататися в зворотному напрямку... Хрустального шару нема ні в кого, я це розумію, но вийшов частково з бакса по 23,72 і зараз не жалкую поки що, далі будемо бачити...
 14. focus63

  Прогноз курса доллара к гривне

  Пане Моцарт, невже Ви рахуєте що це незрозуміло, але я думаю що глупо невикорастати даний факт начасі і хоч трохи згладити свій родинний фінансовий гаманець...
×