Перейти к публикации

Baikal

+Подписчик
 • Публикации

  59
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

98 Душка

О Baikal

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской

Посетители профиля

1291 просмотр профиля
 1. Я прекрасно владею русским языком. Але в моїй рідній країні я хочу спілкуватись моєю мовою. щось я не чув щоб в Берліні переважна більшість говорила англійською, в Лондоні- німецькою, а у Варшаві - українською . Можливо наведете інші приклади зневажливого відношення до рідної мови
 2. Это пропаганда! Бойтесь, слушайте, ещё больше бойтесь. Вам постоянно внушают , что Вы недочеловеки. Гёббельсовская пропаганда. Неважно кто её вещает.
 3. Нещодавно був у столиці - переважна більшість взагалі не розуміє українську мову- особливо в закладах громадського харчування («кафе») і зневажливо відноситься до українців. А у Маріуполі там ніхто і ніколи не розмовляв українською мовою. Подивіться «Интердевочку» - для загального розвитку, щодо мовного питання.
 4. Ничего писать не буду- надоело !!! «Каждый народ достоин своих руководителей»
 5. Baikal

  Россия оказалась лидером по инвестициям в Украину

  Это «по-братски»?
 6. Baikal

  Маленькие хитрости украинских туроператоров

  У свою чергу, юрист Ростислав Кравець зазначив, що український турист на сьогодні ніяк не захищений від недобросовісних дій туристичних компаній. "Сьогодні літати у відпустку потрібно, але користуватися послугами українських туристичних компаній - це удар по самому ринку. Немає порядку і все просто "зашибають" гроші, на туристів всім начхати. Турист, який потрапив у неприємну ситуацію, повинен зібрати максимум довідок і підтверджень... коли приїде - йти до суду", - сказав він. Разом з тим Кравець зазначив, що відповідно до практики, потерпілому туристу через суд "у кращому випадку компенсують вартість поїздки, ну і, можливо, компенсацію моральної шкоди - в межах 10 тис. грн". "Але при цьому людина витратиться на юриста, втратить свій час, і це все забере півтора-два роки", - додав юрист. https://www.pravda.com.ua/news/2018/07/4/7185309/
 7. Baikal

  Развод по телефону

  ‭+380 (91) 937 73 52‬ звонили с этого номера представлялись СБ Альфа-Банка
 8. Baikal

  Задать вопрос! Пожаловаться!

  Здравствуйте! Дайте пожалуйста расшифровку новым значкам, которые появились внизу после сообщения автора. С уважением,
 9. Baikal

  Прогноз курса доллара к гривне

  По 27.85/90 тоже было?!
 10. Baikal

  Прогноз курса доллара к гривне

  Бабка на двое сказала( Имхо)
 11. Baikal

  Прогноз курса доллара к гривне

  Это не прогноз, а констатация факта.
 12. Baikal

  Пятничный вброс. Регламент

  И Рождество Христово в сентябре?!
 13. Уважаемые форумчане! Купил билеты Киев-Франкфурт туда и обратно. Туда "найнижчий". Обратно "гнучкий економ" в билете написано :"зміна бронювання - безкоштовно", и по сложившимся обстоятельствам, пришлось менять дату вылета из Франкфурта. Позвонил на МАУ за 72 часа до вылета, сообщили, что нужно доплатить 120$ за смену даты вылета; заплатил, так как, что- либо доказывать было бесполезно. Кто знает, прошу объяснить данную ситуацию.):
 14. Baikal

  Банк Финансы и Кредит

  Проценты по депо за май выплатили на этой неделе
 15. Baikal

  Банк Финансы и Кредит

  Сегодня проценты по депо не выплатили. Думаю, надо писать жалобу на НБУ.
×