Перейти к публикации

makondo

Форумчанин
 • Публикации

  25
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

42 Душка

О makondo

 • Звание
  Member
 • День рождения 01.01.1969

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Вінниця

Посетители профиля

1 892 просмотра профиля
 • tka4

 1. makondo

  Дельта Банк

  Через pay2you удается понемногу выводить деньги с двух карт - ощадной №1 Виза и ощадной №1 Мастеркард на зарплатную карту Приватбанк по 492 грн плюс комиссия около 7,5 грн. Только два дня не проходили платежи, а так, в принципе, каждый день удачно.
 2. makondo

  Кинофильмы

  Серіал "Прослушка" (THE WIRE). Як на мене - це ЩЕ краще ніж "Безумцы", "Подпольная империя", "Схватка", "Настоящий детектив". Хоч і здавалось, що краще бути вже не може.
 3. makondo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ціль може бути така - поповнити валютні резерви і показати, хто тут головний, щоб всі перестали грати з курсом. Час після виборів підходящий - свята в основному, а от під кінець зими можна буде спокійно думати про економіку і реформи.
 4. makondo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Читаю, спостерігаю і думаю: всі чекають різкого росту курсу долара після виборів - банки, міняли, свідомі... Згоден з тим, що до вибрів влада має друкувати і роздавати, але для чого їм це робити після виборів? Хіба не логічно було б на їх місці перестати загравати зі всіма і зажати гривню хоча б на кілька місяців (які якраз будуть святковими в основному) і подивитись по якому курсу всі будуть просити забрати їх валюту?
 5. makondo

  Переход в платный формат.

  Я з тих, хто читає тільки гілку "PRO" заради аналітики Моцарта і людей, яких допущено там писати. З самого початку підтримував ідею оплати часу, таланту і праці людей, яка економить мої гроші і приносить прибуток. Для мене справа не стільки в грошах чи їх сумі, скільки в ВІДЧУТТІ СПРАВЕДЛИВОСТІ - я повинен мати можливість віддячити людині не тільки словом "спасибі" (хоча навіть така кнопка не передбачена Адміном). Тому до Адміна тільки одне запитання - як я можу бути впевнений, що гроші доходять саме до учасника, заради якого я читаю форум? (Враховуючи, що сам Моцарт від грошей відмовляється). Вашими словами - чи достатньо комфортний підвал і якісна їжа в Моцарта буде після введення оплати за пергляд форуму? )
 6. makondo

  Пацан сказал - пацан сделал!

  На такий розиток подій розраховувати не раджу. З таких "форумчан" г.вно, жовч і яд будуть лізти завжди. Яскраве підтвердження форум курскомуа - там більшість нормальних людей перестали писати із-за засилля таких "розумників". Лікується проблема тільки ПОВНИМ ІГНОРОМ. Або жостким адмініструванням ). На курсах ситуація зараз трохи нормалізувалась завдяки тому, я так розумію, що більшість таких перейшла сюди. На жаль.
 7. makondo

  Банки, в которых мы держим деньги

  Моцарт ТОМУ і радить тримати на "доходных ТЕКУЩИХ СЧЕТАХ", бо Фонд гарантування вкладів нічого не зможе гарантувати у випадку падіння кількох банків одночасно. Грошей фонду на всіх не вистачить, тому і тримайте руку на пульсі (вкладі) САМІ !. І в різних банках, якщо суми більше 100к! Такі вклади знаю в Дельті, Ощаді (комбінований), Правексі, Укрексім (тридцятиденний). Розкладав по 40-60к.
 8. makondo

  Прогноз курса доллара к гривне

  Самий високий прийом доллара в банках - 11,7, а на базарі - 12,05, і так вже кілька днів. Раніше було навпаки - завжди знаходив в банках кращий прийом, ніж у валютчиків. Валюта плавно пертікає на чорний ринок, чи тут ще щось? І кому це потрібно?
 9. makondo

  Банки, в которых мы держим деньги

  Приєднуюсь до запитання. Термін валютного депо закінчився ще 3 тижні тому, віддали тільки 30% (три рази по 1к). Маєм ще там кілька гривневих депо. Ви, Mozart, писали, що у Вас теж там гроші, як вважаєте - пора звідти виходити? Якщо "да", то куди?
 10. makondo

  Обмен валют в Виннице

  .Обмінка AFG на перехресті 600-річчя-Келецька зранку $ 11,70 - 11,90, в 11:30 змінили на $ 11,50 - 11,70. Євро продаж 16,40 Запитав про наявність долара - є, але небагато.
 11. makondo

  Обмен валют в Виннице

  Сьогодні був час і натхнення ) (на жаль пізновато) побігати по місту в пошуках кращого курсу для продажу долара. Везультат до обіду: міняли -12,30, ПУМБ 12,50 (взяли тільки 300$), Піреус -12,45 (по 1000 на одного), всі інші банки з курсом покупки не менше 12,40 - "немає гривні". Залишок заніс в Приват по 12,20 (без запитань і квитанції )). Одна обмінка виставила курс продажу 12,35.
 12. Для інформативності було б добре замінити зелену і червону стрілки в повідомленнях двома горизональними полосками вліво-вправо (вліво червона, вправо зелена), які збільшувалися б пропорційно натисканням. Так краще буде видно кількість тих, хто підтримує думку і тих, хто проти.
×