Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Moskit сказал:

на офіційний курс євро  НБУ буде впливати офіційний курс долара НБУ, із урахуванням крос-курсу Forex

imho 

Добре.Підкажіть будь ласка а офіційний курс НБУ по євро саме на завтра на 17.08 вже встановили-!?О котрій його наразі встановлюють-!?

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Лев сказав:

Добре.Підкажіть будь ласка а офіційний курс НБУ по євро саме на завтра на 17.08 вже встановили-!?О котрій його наразі встановлюють-!?

https://bank.gov.ua/ua/markets/exchangerate-chart?cn[]=EUR

десь о 16.00 встановлюють курс на наступний ранок

можливо працівники НБУ, присутні на форумі, поділяться більш точною інформацією)

  • Лайк 1
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Moskit сказал:

https://bank.gov.ua/ua/markets/exchangerate-chart?cn[]=EUR

десь о 16.00 встановлюють курс на наступний ранок

можливо працівники НБУ, присутні на форумі, поділяться більш точною інформацією)

Так.Я вже дізнався у одного з наших Гигантів,що приблизно о 15.30-16.00 НБУ встановлює курс євро для наступного дня.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я так розумію,що люди котрі наразі мають достатньо гривні та хочуть вкластися у валюту для збереження статків,вони вкладають у долар.Но це мабуть правильно,якщо на короткострокову перспективу, на 3-6-9 місяців.

А от цікаво,якщо наприклад людина хоче вкластися у валюту на більш-менш довгострокову перспективу-наприклад на 1,5-2,5 роки,то хіба не краще в цій ситуації увійти у євро а ніж у долар-!?!?

 

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минут назад, Лев сказал:

Я так розумію,що люди котрі наразі мають достатньо гривні та хочуть вкластися у валюту для збереження статків,вони вкладають у долар.Но це мабуть правильно,якщо на короткострокову перспективу, на 3-6-9 місяців.

А от цікаво,якщо наприклад людина хоче вкластися у валюту на більш-менш довгострокову перспективу-наприклад на 1,5-2,5 роки,то хіба не краще в цій ситуації увійти у євро а ніж у долар-!?!?

 

Есть и такое мнение

image.png.afd08896708b34a86acf64d40e07a14e.png

  • Лайк 1
  • Дякую 4
  • Сумно 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, S.Roman сказал:

Есть и такое мнение

image.png.afd08896708b34a86acf64d40e07a14e.png

Ого.Цікаві креслення.Ну щось дуже писімистичні,по відношенню до євро.Шкода що цей прогноз  закінчується 23м роком.Дуже цікаво було б подивитися лінії на весь 2024 рік.Тому що як ви можете побачити вишче в попередньому моєму повідомленні,я писав,що цікаво було б вкластися у євро саме на 1,5-2,5 роки-це для тих кому не потрібні ніякі валютні великі покупки-авто,квартира,тощо.І в цьому випадку можливо навіть заработати як мінімум 10%-15% чистим,на підняті курсу євро по відношенню до долара.Це своєрідний довгостроковий депозит.Цікаво що ще завтра можна встигнути запригнути у євро депо з гривневої картки фактично по дуже цікавому курсу євро к долару 1.0126.Тому що Нацбанк поставив курс євро на завтра 37.033+1%,ну і + 0,5% від банку за вихід на міжбанк,за покупкою для вас євро.Вийде 37,59 за євро.А післязавтра мабуть підемо по євро до гори.Але це все від мене просто думки вголос.Тому кожен міркує своєю головою.Дуже цікаво буде подивитися завтра на міжбанк по євро до 14.00-15.00,і тоді можливо,щось для себе вирішувати.

  • Дякую 2
  • Хаха 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
34 хвилини тому, Лев сказав:

Ого.Цікаві креслення.Ну щось дуже писімистичні,по відношенню до євро.Шкода що цей прогноз  закінчується 23м роком.Дуже цікаво було б подивитися лінії на весь 2024 рік.Тому що як ви можете побачити вишче в попередньому моєму повідомленні,я писав,що цікаво було б вкластися у євро саме на 1,5-2,5 роки-це для тих кому не потрібні ніякі валютні великі покупки-авто,квартира,тощо.І в цьому випадку можливо навіть заработати як мінімум 10%-15% чистим,на підняті курсу євро по відношенню до долара.Це своєрідний довгостроковий депозит.Цікаво що ще завтра можна встигнути запригнути у євро депо з гривневої картки фактично по дуже цікавому курсу євро к долару 1.0126.Тому що Нацбанк поставив курс євро на завтра 37.033+1%,ну і + 0,5% від банку за вихід на міжбанк,за покупкою для вас євро.Вийде 37,59 за євро.А післязавтра мабуть підемо по євро до гори.Але це все від мене просто думки вголос.Тому кожен міркує своєю головою.Дуже цікаво буде подивитися завтра на міжбанк по євро до 14.00-15.00,і тоді можливо,щось для себе вирішувати.

image.png.b7b6761fb81e392fc41c58f7242a32c5.png

гривневу карту не пропонують для депозиту в євро(

отаке...

Змінено користувачем Moskit
  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25 минут назад, Moskit сказал:

гривневу карту не пропонують для депозиту в євро(

отаке...

Не повірите,я тільки що дзвонив в приват,з котрим я до речі судився біля 4х років,1й суд програв,а в апеляції переміг повністтю,і навіть всі судові витрати мені повернув банк.Бо правда була на моїй стороні на 100%.Але то таке.Так вот я подзвонив спитати чи можна відкрити депо валютне з гривневої картки-за пропозицією НБУ.Відповідь була чітка-НІ-тому що банк чекає й досі на якісь розтлумачення від НБУ.Короче з'їхали.

А ви до речи пишите,що гривневу картку для відкриття євро депо не пропонують,а що хіба для відкриття доларового депо пропонують-!?

  • Дякую 2
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 хвилин тому, Лев сказав:

Не повірите,я тільки що дзвонив в приват,з котрим я до речі судився біля 4х років,1й суд програв,а в апеляції переміг повністтю,і навіть всі судові витрати мені повернув банк.Бо правда була на моїй стороні на 100%.Але то таке.Так вот я подзвонив спитати чи можна відкрити депо валютне з гривневої картки-за пропозицією НБУ.Відповідь була чітка-НІ-тому що банк чекає й досі на якісь розтлумачення від НБУ.Короче з'їхали.

А ви до речи пишите,що гривневу картку для відкриття євро депо не пропонують,а що хіба для відкриття доларового депо пропонують-!?

теж не пропонують:blush:

З приводу завтрашнього курсу НБУ гривня-євро 37.03 - imho гарний момент для розрахунку гривневою картою в інтернет-магазинах Європи..

Залишиться вибрати товар і шляхи доставки в Україну)

Сподіваюсь, що Приват на картковому курсі завтра опуститься нижче 38 гривень

  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×