Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

41 минуту назад, Azarro сказал:

ця різниця до міжбанку не має жодного відношення, це якраз той яскравий приклад де винні самі люди, а якщо ведуться чого не заробити

коли всі почнуть брати білий (який ні чим не гірший) то ця різниця зникне.

Абсолютно неправильний висновок. Люди таки беруть білий, бо деякі банки іншого не мають. А різницю диктують обмінники, і сперечатись не вийде, бо касир вам скаже "це не я придумав", "по якому курсу сказали брати по такому і беру".

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, TalkiWalki сказал:

Хочу объяснить почему некоторые люди не берут белый - слепота, Реально многие не могут разглядеть какой там год, и дабы не заморачиваться с этим решили для себя белый не брать, дабы не попасть в просак из-за спешки или своей слепоты!

ИМХО

Несколько человек уже рассказывали, что когда хотели купить машину или квартиру и в общей сумме всего была тысяча белого - был отказ от сделки...

Змінено користувачем ССергей
  • Хаха 3
  • Не розумію 1
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, ССергей сказал:

Несколько человек уже рассказывали, что когда хотели купить машину или квартиру и в общей сумме всего была тысяча белого - был отказ от сделки...

я даже не представляю насколько должна быть невыгодной сделка чтобы из 1к белого с нее соскочить, тут или искали повод или проблема в головах

ну еще вариант сумма сделки в районе 2-3к

1 час назад, ScatmanJohn сказал:

Абсолютно неправильний висновок. Люди таки беруть білий, бо деякі банки іншого не мають. А різницю диктують обмінники, і сперечатись не вийде, бо касир вам скаже "це не я придумав", "по якому курсу сказали брати по такому і беру".

не несіть в обмінки, здавайте в банки, здати то не купити, можна будь-яку суму. 

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Azarro сказал:

не несіть в обмінки, здавайте в банки, здати то не купити, можна будь-яку суму. 

В банках практично не буває цікавого курсу прийому. Розсмішило про будь-яку суму. Насправді все впирається в наявність вільної гривні у касі. З власного досвіду навіть суму 2-3 тис дол. бувало здати проблематично, інколи і більше 300 дол. не брали.

  • Хаха 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, ССергей сказал:

Несколько человек уже рассказывали, что когда хотели купить машину или квартиру и в общей сумме всего была тысяча белого - был отказ от сделки...

Разница между синий-белый 10коп - 1$ на покупку. (могу допустить что есть наглые рвачи-хапуги с дисконтом 30коп) на 1000$ разница в цене синий белый 100грн (по максимуму 300грн). Я не могу себе представить сделку с недвижимостью или куплю-продажу автомобиля где 300грн станут значимым настолько, что бы отменить сделку. Возможно ваши знакомые чего-то не договаривают?)) 

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Azarro сказал:

ця різниця до міжбанку не має жодного відношення, це якраз той яскравий приклад де винні самі люди, а якщо ведуться чого не заробити

коли всі почнуть брати білий (який ні чим не гірший) то ця різниця зникне. 

звісно я не про 1996...

Люди насправді не винні. Все набагато простіше. Я так розумію - під час війни -з різних причин почало з'являтися багато білого долара, який напевно зберігався у непристосованих для цього умовах, плюс кажуть, банки закуповують мотлох по занижених цінах, який потрібно на утилізацію, а вони їх знову пхають по колу. 

Так от - до чого це я - синій долар люди беруть підсвідомо, бо ясно, чим новіший рік випуску купюри, тим менша вірогідність що там будуть якісь дефекти, тому і бажають перш за все синій. Щоб простіше зрозуміти мою думку - уявіть -  продається два види картоплі, за одну ціну, але відомо, що у першого виду картоплі може бути гниль у середині. Як думаєте, який вид будуть розбирати, а який вид будуть брати лише тоді, коли не буде другого виду? 

Власний приклад - отримував на днях пайку у 1300 доларів в одному банку - касир вибрала майже ідеальні купюри 2003-2006 року. (синіх не було) Я потім передивився - все ідеально. А в обмінках 4 купюри не взяли - грибок. Потім з суперечками всунув ці купюри в інший банк, де курс був ліпший, ніж там, де я ці долари брав. А якби були сині долари в касі - то явно вірогідність спіймати купюри з грибком менші. Тому люди і беруть сині. А якщо на якийсь товар спрос більший, то і ціна у нього вища. Все логічно.

 

Змінено користувачем valutominyailo
  • Лайк 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 часов назад, ANNAMILF сказал:

Разница между синий-белый 10коп - 1$ на покупку. (могу допустить что есть наглые рвачи-хапуги с дисконтом 30коп) на 1000$ разница в цене синий белый 100грн (по максимуму 300грн). Я не могу себе представить сделку с недвижимостью или куплю-продажу автомобиля где 300грн станут значимым настолько, что бы отменить сделку. Возможно ваши знакомые чего-то не договаривают?)) 

Возможно Вы думаете что весь мир это Киев и областные центры да и там я думаю не все люди в курсе сколько копеек разница и как это можно быстро исправить... в большинстве люди продают либо для того чтобы купить что-то другое(тогда у них открыт вопрос(страх): - "А захочет ли продавец белый?")  либо эта сумма оседает в сбережения, а там ещё больше страхов(от плесени до денежной реформы в США). Деньги любят тишину... Да и не каждый будет бегать с пачкой долларов по обменникам(здесь тоже куча страхов).

И если бы Вы жили в провинции и услышали от кассира обменника фразу: - "Я могу взять только сто старых долларов..." думаю Вы бы пересмотрели свою позицию.

А Вы говорите всё просто...

  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
9 часов назад, ANNAMILF сказал:

Разница между синий-белый 10коп - 1$ на покупку. (могу допустить что есть наглые рвачи-хапуги с дисконтом 30коп) на 1000$ разница в цене синий белый 100грн (по максимуму 300грн). Я не могу себе представить сделку с недвижимостью или куплю-продажу автомобиля где 300грн станут значимым настолько, что бы отменить сделку. Возможно ваши знакомые чего-то не договаривают?)) 

Да и Вы будете удивлены, но в провинции нет такой услуги в обменках как обмен старого на новый.. Вы должны сдать на 1.5грн дешевле, а купить дороже... Валютчика который это делает не все знают, да и не все пойдут к валютчику...

Как-то так...

Змінено користувачем ССергей
  • Хаха 1
  • Не розумію 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, ANNAMILF сказал:

Разница между синий-белый 10коп - 1$ на покупку. (могу допустить что есть наглые рвачи-хапуги с дисконтом 30коп) на 1000$ разница в цене синий белый 100грн (по максимуму 300грн). Я не могу себе представить сделку с недвижимостью или куплю-продажу автомобиля где 300грн станут значимым настолько, что бы отменить сделку. Возможно ваши знакомые чего-то не договаривают?)) 

Там психология.Мысленно они эту 1к почти   потеряли.Она у них как возможно-скамовая.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×