Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, 200314 сказал:

Гаразд, давайте перейдемо у відповідну тему.
1) Куди пристроїти гривне-купюри, які не приймає термінал?

Наприклад, в мене не раз було таке, що термінал (різні відділення, у різні роки) не приймає купюри.
І одна справа, якщо не приймає одну купюру 100грн, чи дві по 200грн, і може ще десь зношена купюра, чи з написом, печаткою, плямою, тощо.
І зовсім інше, коли не приймає одразу декілька новеньких купюр по 1000грн.

2) Що взагалі робити з тим новеньким але гривне-мусором, який не приймає термінал?
Питати у продавців валюти перевірені гривне-купюри, купюри певного року випуску?
А якщо пропонують якісь підозрілі гривні (з печатками, написами, чи не того року друку),
тоді вимагати приплачувати зверху, за той гривне-мусор, або взагалі відмовлятись від обміну?
Я цілком серйозно.

Было время, когда банкоматы тысячуи не принимали. Ни одну. Потом сделали что бы принимали, насколько я помню, но не все банки. А некоторые очень точную настройку провели.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

DenUa:
Спробував 3-й термінал, прийняв купюри номіналом 1000грн 2019року, але не всі, одну не взяв.
І на додачу ще не взяв одну купюру номіналом 500грн 2006року (в нормальному стані).
Просто щоб закрити питання, іншим разом, спробую ще 4-й термінал, якщо не візьме, тоді 1000грн купюра піде в магазин.
Дістав цей гємор в терміналах з купюрами номіналом 1000грн 2019року.

 

 

  • Хаха 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18.09.2023 в 21:09, 200314 сказал:

 

2) Що взагалі робити з тим новеньким але гривне-мусором, який не приймає термінал?
 

Если мусор-аккуратно выбросьте в мусорный бак.🙂

 Создаёте проблему на ровном месте. 1000,что не взял терминал,сдал в кассу банка. Кассир сунула под уф и без вопросов приняла.

  • Лайк 2
  • Не розумію 1
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18.09.2023 в 20:02, 200314 сказал:

На момент онлайн продажі грубо 37,5, навіть якщо лише 1996,
одразу пішов здав в банк по 38,0 (гадаю, у місті знайти банк де прийом в районі 38 - не проблема),
на 1300$ навар 650грн.
Тобто витрати часу мінімальні, кілька десятків хвилин, ну година = 650грн.
Елементарно. Кому треба, давно робе.

С евро еще проще, правда не знаю или выгодней, но вообще без геморроя. Поменял на 50 000 в привате24, снял с карты для выплат без %, пошел в обменник через дорогу и заработал 650 грн +-.. Даже переживать не нужно за купюры:)
 

  • Не розумію 1
  • Подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, abcd сказал:

Если мусор-аккуратно выбросьте в мусорный бак.🙂

 Создаёте проблему на ровном месте. 1000,что не взял терминал,сдал в кассу банка. Кассир сунула под уф и без вопросов приняла.

Те саме я можу порадити тим, хто долар називає мусором - викунити в мусорний бак.
Мені ще не зустрічались долари мусор,
тому широке вживання цього терміну по відношенню до долара відверто просто шокує,
може то є якісь кримінальники поплутали, в якому контексті колись вживалось слово мусор?

Я вже пояснював,
якщо не взяв термінал, є два варіанти:
- така настройка терміналу,
- підробка.
Якщо перше - нема проблем, вистояти чергу в касу (як правило в більшості випадків бачу чергу на касу, а інколи доводилось стояти пів години і більше), і здати.
Якщо друге - можуть бути проблеми з законом, а воно мені не треба. Тим більше, що я ті купюри десь отримав, банк/обмінка, а не друкував.

Змінено користувачем 200314
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Ostik сказал:

С евро еще проще, правда не знаю или выгодней, но вообще без геморроя. Поменял на 50 000 в привате24, снял с карты для выплат без %, пошел в обменник через дорогу и заработал 650 грн +-.. Даже переживать не нужно за купюры:)
 

В мене не було жодних проблем з 1996.
Всі банки, куди звертався, приймали. Курс мене влаштовував.
Тому відверто дивує, коли хтось пише, що десь є проблеми з 1996.
Той пост написав саме для того, щоб акцентувати, не бачу проблем, ні з білим, ні з білим 1996. От і все.

Стосовно купюр з печатками/написами чи надривами - можливі проблеми абсолютно ідентичні і для доларів і білих/ і синіх, і для євро.
Тобто, євро це не гарантія, що не привезуть з печатками/написами чи надривами. Перевірено, мені останній раз коли видавали депо в євро і це НЕ У ПРИВАТІ
і одразу намагались всучити кілька купюр з надривами і з написами, от просто так тупо всучити. А потім, вже знаю, з такими євро-купюрами можливі проблеми.
А в часи, коли ще ходили купюри 500 євро, коли видавали євро-депо, всучили сильно забруднену купюру, яку потім ледь вдалося здати.
Тому поради про євро це якось - мімо мене.

Змінено користувачем 200314
  • Хаха 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В банках нет проблем с 96-99 годом, а мелкоопт. обменники их почти не берут.

  • Не розумію 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Самі собі видумали проблему з трьома курсами долара, ну і нехай бавляться у три курси за готівковий долар.
Я не годую три-курсові обмінники.
 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

4-й термінал теж не взяв купюру номіналом 1000грн 2019,
але взяв всі купюри номіналом 500грн (2006-2021).
В касі аншлаг: черга десь 10 чоловік чи й більше, і підходять ще, пенсіонери, отримувачі якихось виплат і т.д. і т.п., це чекати в черзі мінімум пів години, а швидше годину...
а тому купюра номіналом 1000грн 2019 успішно зайшла в магазин.

Висновки:
- з купюрами номіналом 1000грн 2021року проблем в терміналах не було;
- з купюрами номіналом 1000грн 2019року проблеми в терміналах були, 2 термінали не брали такі купюри, 1 взяв, але не всі купюри, ще 1 не взяв останню наявну купюру 1000грн 2019року.
Каса не завжди вільна, як правило черга, інколи довга.
Тому, для себе вирішив, що при можливості, купюри номіналом 1000грн краще не брати, а якщо брати, уточнювати, якого року друку.
А краще брати купюри номіналом 500грн - з ними у терміналах проблем нема.

  • Хаха 1
  • Сумно 1
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×