Перейти до вмісту

Можно выбирать несколько вариантов ответа, если планируются траты в равных пропорциях  

119 користувачів проголосувало

  1. 1. Что вы сделаете с полученными выплатами по вкладам в "Дельта-банке"?

    • положу на депозит
      20
    • куплю наличную валюту
      86
    • потрачу
      25


Рекомендовані повідомлення

Гість тон

ЦіКАВі ФАКТИ!!!

Закінчився депозит, перед цим замовила забирати (як я вже писала) - відповіли, що без проблем (вже писала, але в процесі забирання коштів, тепер справа підходить до кінця).

Прийшла забирати, відповіли, що можна буде забирати в три етапа, а саме 49 т.+ 49т. + те, що залишилося.

Коли на третій день прийшла забирати те, що залишилося, сказали, що по їхньому відділені можна забрати до 50т., тож я можу взяти 49т. + 5 в банкоматі. На питання, чому раніше не сказали про банкома, відповіли "знизуванням плечами", тож забрала 49 т. і решту піду забирати сьогодні.

От такі у них справи!

Я не кажу, що проблеми, але коли приносеш, то з руками і ногами забираю, а як забирати, то в них одне, то інше!!!

Співробітник сказав, що моя сума для банку - це крихти, але, коли велика к-сть людей почне забирати свої крихти, то банку буде не дуже добре, бо на нас він і тримається!

Тож чому тоді підривають фундамент наші можновладці податком на %, нестабільним курсом, моя особиста думка: Досить людей обманювати як телят, куди поженуть, туди підуть, пора ставити крапку на банках, якби більша частина подумала своїми головами, а не "та всеодно ж який сь та дохід", то може не тільки простий народ страждав, а й хто трішки вище нас - задумався!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість тоня

ЦіКАВі ФАКТИ!!!

Закінчився депозит, перед цим замовила забирати (як я вже писала) - відповіли, що без проблем (вже писала, але в процесі забирання коштів, тепер справа підходить до кінця).

Прийшла забирати, відповіли, що можна буде забирати в три етапа, а саме 49 т.+ 49т. + те, що залишилося.

Коли на третій день прийшла забирати те, що залишилося, сказали, що по їхньому відділені можна забрати до 50т., тож я можу взяти 49т. + 5 в банкоматі. На питання, чому раніше не сказали про банкома, відповіли "знизуванням плечами", тож забрала 49 т. і решту піду забирати сьогодні.

От такі у них справи!

Я не кажу, що проблеми, але коли приносеш, то з руками і ногами забираю, а як забирати, то в них одне, то інше!!!

Співробітник сказав, що моя сума для банку - це крихти, але, коли велика к-сть людей почне забирати свої крихти, то банку буде не дуже добре, бо на нас він і тримається!

Тож чому тоді підривають фундамент наші можновладці податком на %, нестабільним курсом, моя особиста думка: Досить людей обманювати як телят, куди поженуть, туди підуть, пора ставити крапку на банках, якби більша частина подумала своїми головами, а не "та всеодно ж який сь та дохід", то може не тільки простий народ страждав, а й хто трішки вище нас - задумався!

вибачте, Кіровоградська обл., м. Олександрія.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ЦіКАВі ФАКТИ!!!

Закінчився депозит, перед цим замовила забирати (як я вже писала) - відповіли, що без проблем (вже писала, але в процесі забирання коштів, тепер справа підходить до кінця).

Прийшла забирати, відповіли, що можна буде забирати в три етапа, а саме 49 т.+ 49т. + те, що залишилося.

Коли на третій день прийшла забирати те, що залишилося, сказали, що по їхньому відділені можна забрати до 50т., тож я можу взяти 49т. + 5 в банкоматі. На питання, чому раніше не сказали про банкома, відповіли "знизуванням плечами", тож забрала 49 т. і решту піду забирати сьогодні.

От такі у них справи!

Я не кажу, що проблеми, але коли приносеш, то з руками і ногами забираю, а як забирати, то в них одне, то інше!!!

Співробітник сказав, що моя сума для банку - це крихти, але, коли велика к-сть людей почне забирати свої крихти, то банку буде не дуже добре, бо на нас він і тримається!

Тож чому тоді підривають фундамент наші можновладці податком на %, нестабільним курсом, моя особиста думка: Досить людей обманювати як телят, куди поженуть, туди підуть, пора ставити крапку на банках, якби більша частина подумала своїми головами, а не "та всеодно ж який сь та дохід", то може не тільки простий народ страждав, а й хто трішки вище нас - задумався!

 

И Вы жалуетесь на то, что Вам выдавали по 49 т. грн/день? Вам просто крупно повезло не оказаться в рядах вкладчиков других банков (например VAB, ФИ), где снять сумму в 49 т. маловероятно даже в течении 2-х месяцев, причем для этого нужно ходить в банк каждый день (иногда 2 раза в день), стоять в очередях и если быть недостаточно настойчивым, то Вас скорее всего будут просто посылать и не дадут даже 1000 грн/день. Во множестве банков люди счастливы, если им дают хотя бы несколько тыс. грн/день! Лично я забирал депо 40 т. грн из ВАБа 1,5 месяца, при этом меня неоднократно пытались "послать", мне постоянно врали и это стоило мне огромных временных и моральных потерь, а также около 1000 грн финансовых.

 

Согласен, что банки должны выполнять свои обязательства полностью и выдавать вклады полностью, по запросу вкладчика, но учитывая ситуацию в стране, лимит в 49 т. грн/день - это просто манна небесная. Грех на такое жаловаться.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість то

И Вы жалуетесь на то, что Вам выдавали по 49 т. грн/день? Вам просто крупно повезло не оказаться в рядах вкладчиков других банков (например VAB, ФИ), где снять сумму в 49 т. маловероятно даже в течении 2-х месяцев, причем для этого нужно ходить в банк каждый день (иногда 2 раза в день), стоять в очередях и если быть недостаточно настойчивым, то Вас скорее всего будут просто посылать и не дадут даже 1000 грн/день. Во множестве банков люди счастливы, если им дают хотя бы несколько тыс. грн/день! Лично я забирал депо 40 т. грн из ВАБа 1,5 месяца, при этом меня неоднократно пытались "послать", мне постоянно врали и это стоило мне огромных временных и моральных потерь, а также около 1000 грн финансовых.

 

Согласен, что банки должны выполнять свои обязательства полностью и выдавать вклады полностью, по запросу вкладчика, но учитывая ситуацию в стране, лимит в 49 т. грн/день - это просто манна небесная. Грех на такое жаловаться.

я не скаржуся, а констатую факт, щоб люди знали!!!

я в іншому банку я забирала депозит по 100 в тиждень, хоча ходила туди щодня і так 2 місяці, поки забрала аж близько 2 000 грн. і ввели ТА, тепер жду виплат, уже майже 3 місяці, бо все ніяк не вирішать, що там з банком!

тож дякую Вам і через таке проходжу також!!! чого нікому не бажаю.

а висвітлено мною ситуація як факт, щоб люди знали! Дай Бог, щоб кожний ділився своїм досвідом і думками...я б особисто була за це дуже вдячка.

і якщо вже чесно, то я думаю, що якщо банк створює незручності вкладнику (тій цеглинці, на якій він будується), то це вже свідчить про нього!!! хоча, в нас так повсюду, куди не звернися, тож це вже як норма!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Win

Дельта, Вінниця, за день 5000 грн. з депозиту забрав, проблеми з поверненням готівки (депозиту)

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Гість Валентина

В Харькове выдают по 2000 в день и 5000 можно в банкомате, еще можно повысить лимит по горячей линии на снятие в банкомате, НО лимит то повышают, а второй раз ни один банкомат не дает, даже, как советуют банкомат других банков. Сегодня пришлось метаться по всему городу, чтобы снять деньги. Хотя на горячей линии сообщают, что лимит на снятие а кассе 150 тыс грн

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Дельта 5к банкомат и максимум 5к с кассы! Заказ гривен не больше  9к с кассы((

Змінено користувачем tiv

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Центральная Украина. Сегодня забрал в кассе 40 тыс. грн. без предварительного заказа.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Утром в кассе не работала программа(и так уже 2 дня), в итоге за день 5к в банкомате, 1к в центральном отделении и 2,5к по месту оформления депозита....

Увеличить лимит по снятию с карты отказались, мотивируя отсутствием технической возможности(((

Вот так. Хотя еще месяц назад забирал депо за 2 захода)) (сумму с большим количеством ноликов )

Мотивируят отсутсвие гривни большим количеством приезжих из зоны АТО

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Утром в кассе не работала программа(и так уже 2 дня), в итоге за день 5к в банкомате, 1к в центральном отделении и 2,5к по месту оформления депозита....

Увеличить лимит по снятию с карты отказались, мотивируя отсутствием технической возможности(((

Вот так. Хотя еще месяц назад забирал депо за 2 захода)) (сумму с большим количеством ноликов )

Мотивируят отсутсвие гривни большим количеством приезжих из зоны АТО

Я тоже заходил сегодня  в отделения Дельты, хотел поднять лимит по карте до 10 тыс грн, позвонил в отделении на гарячую линию.

Оператор   отказала в поднятии лимита до 10 тыс грн :( . Мол такой услуги сейчас нет. :o .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×