Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

12 минут назад, Mozart сказал:

Название УЖЕ изменили. Осталось национализировать. 

Совершенно не понятно зачем.
Банк работает, жалоб на задержки платежей\депо нету.

Пусть себе продолжает работать в том же, подсанкционном, режиме.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Mozart сказав:

Название УЖЕ изменили. Осталось национализировать. 

ВЖЕ ПОЧАЛИ процес перейменування.

"Повністю завершити процес перейменування планують у грудні цього року."

https://hromadske.ua/posts/nacbank-pogodiv-perejmenuvannya-alfa-banku-v-ukrayini-na-sens-bank-ustanova-ne-hoche-asociyuvatisya-z-rf

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, Mozart сказал:

Название УЖЕ изменили. Осталось национализировать. 

Чи є зараз якісь серйозні проблеми у банку? Які перспективи у Сенс Банку в найближчі три місяці? Мене цікавить покупка валюти за гривню з подальшим розміщенням на 3-місячний депозит.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, bogdan85 сказал:

Чи є зараз якісь серйозні проблеми у банку? Які перспективи у Сенс Банку в найближчі три місяці? Мене цікавить покупка валюти за гривню з подальшим розміщенням на 3-місячний депозит.

Тоже пока на паузе с покупкой валюты у них на депозит. Гривну то вернут со счетов в случае если "всё", а вот что будут делать с именно этими депо с покупкой валюты по 37 не понятно. 

У меня нет опыта забирания валюты из неплатежеспособных банков. Сомневаюсь что там отдавали валюту. Так и с этими депо поступят.

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часов назад, bogdan85 сказал:

Чи є зараз якісь серйозні проблеми у банку? Які перспективи у Сенс Банку в найближчі три місяці? Мене цікавить покупка валюти за гривню з подальшим розміщенням на 3-місячний депозит.

Я взагалі то рахую,що на сьогодні це один з найкращих банків України,якщо не найкращий.За своїми пропозиціями банківських продуктів(як у відділенні,так і онлайн).За % на депо+величезна різноманітність депо-пропозицій від 7-14-29 днів,і до 5 років.Ну і хоч якісь % на валютні депо є,від 2,5%.А не так як практично в усіх інших-0.1%, чи и взагалі 0.01% річних.

Ризики-!?!Вони наразі такі як і у 80% банків України.І я не розумію навіщо комусь з нашіх(адекватних)знадобиться топити такий собі немаленькій банк.Ну і як я вже писав Sens наразі дійсно радує своїми дуже цікавими пропозиціями.В них можна купити багато різноманітних акцій європейських та й світових компаній.Ну і ціні папери та військові облігації України можна придбати-і не тільки гривневі,а й в євро та в доларі.Ну і звичайно валютне депо з гривневої картки вже можна відкрити.І саме цікаве,що все вище перераховане можна зробити онлайн,що наразі є дуже важливим в нашій загальній ситуації.

Я не агітую за цей банк.Кожен з нас обирає сам,як йому бути.Я просто описав те з чим стикався сам.Я кл.цього банку вже з пів року напевно.В більшості часу я користуюсь sens онлайн.

Маю надію,що ця інформація комусь допоможе.

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
20 годин тому, Mozart сказав:

Название УЖЕ изменили. Осталось национализировать. 

Сенс Банк онлайн банкінг, а вивіски ше висять старі на вулицях, помоїму дето з листопада начнуть міняти

 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
45 минут назад, Анджелина сказал:

Тоже пока на паузе с покупкой валюты у них на депозит. Гривну то вернут со счетов в случае если "всё", а вот что будут делать с именно этими депо с покупкой валюты по 37 не понятно. 

У меня нет опыта забирания валюты из неплатежеспособных банков. Сомневаюсь что там отдавали валюту. Так и с этими депо поступят.

Все по стандартній схемі,  у разі ліквідації фгв виплачує грн по курсу нбу на день ліквідації.  Тобто по 36,56 якраз і тримають цей курс до останнього. 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Лев сказал:

 депо+величезна різноманітність депо-пропозицій від 7-14-29 

Ризики-!?!Вони наразі такі як і у 80% банків України.Ну і як я вже писав Sens наразі дійсно радує своїми дуже цікавими пропозиціями.В них можна купити багато різноманітних акцій європейських та й світових компаній.Ну і ціні папери та військові облігації України можна придбати-і не тільки гривневі,а й в євро та в доларі.Ну і звичайно валютне депо з гривневої картки вже можна відкрити.І саме цікаве,що все вище перераховане можна зробити онлайн,що наразі є дуже важливим в нашій загальній ситуації.

В том то и дело что всё так заманчиво, а такого не бывает просто так. Не в то время живём, чтобы получать подарки.

Да и депо по 37 за доллар они сделали несколько дней назад. Может и знали что-то.

  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, Twin сказал:

Все по стандартній схемі,  у разі ліквідації фгв виплачує грн по курсу нбу на день ліквідації.  Тобто по 36,56 якраз і тримають цей курс до останнього. 

Да. Точно. Вспомнила.

А тут даже в минус опять будет. Депо ведь по 37, а то и выше.

  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Анджелина сказал:

Тоже пока на паузе с покупкой валюты у них на депозит. Гривну то вернут со счетов в случае если "всё", а вот что будут делать с именно этими депо с покупкой валюты по 37 не понятно. 

У меня нет опыта забирания валюты из неплатежеспособных банков. Сомневаюсь что там отдавали валюту. Так и с этими депо поступят.

У меня есть((( свежий опыт-мегабанк. Даже не сомневайтесь, всю валюту выдают гривной по курсу на день признания банка неплатежеспособным. Только когда Приватбанк национализировали, вкладчики не пострадали, но собственно банк и не был выведен с рынка

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×