Перейти до змісту

Каким будет курс 01.05.2026?  

72 користувача проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2026? (голосование будет закрыто 10 апреля)

    • Менее 42,00
      0
    • 42,00-42,50
      0
    • 42,50-43,00
    • 43,00-43,40
    • 43,40-43,70
    • 43,70-44,00
    • 44,00-44,30
    • 44,30-44,60
    • 44,60-45,00
    • 45,00-46,00
    • Более 46,00

Опитування закрите для нових голосів


Рекомендовані повідомлення

Опубліковано
26 минут назад, Twit сказал:

Хто це "всі"? І коли ці "всі" притихли?

"Всі" думають так, а тільки один думає як треба.🙂

Всі це більшість, ось що я мав на увазі)

Опубліковано
17 часов назад, *EugenE* сказал:

Видимо индивидуально от города. Я вчера покупал 1300 дол и сегодня докупал 300. Вчера по 28.25 ПУМБ. Сегодня тоже ПУМБ. Около 10 утра. Без проблем продали сколько просил. Просят только номер телефона, на который присылают код. Но можно и без телефона.  Отделение банка даже не центральное, обычное районное на 1 кассу. Запорожье. Ажиотажа нет, Очередей тоже. 

В Киеве в украгазе на Оболоне на Малиновского часто есть норм суммы по хорошему курсу (до 10к), может кому-то из киевлян пригодится данная инфа.

Опубліковано

А между тем межбанк растет на новостях о карантине выходного дня, несмотря на приближающиеся выплаты в бюджет. Если есть такая реакция рынка на полукарантин, то когда в декабре страну полностью накроет локдаун можем и на 30 сходить.

Опубліковано (змінено)
10 часов назад, User09 сказал:

Всім привіт. Як і писав раніше коли всі чекали 29. Чи 30 ми пішли в іншу сторону на 28.10. Тепер коли всі притихли підемо на 29..... 

Поки виглядає аналогічно, коли були на рівні 27,25(30) і від них розвернулись вверх...

ПС але не забуваємо про штати, поки вибір там не зроблений, а значить друга реакція на ринках гарантована.

Змінено користувачем Twin
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Не розумію 1
  • Подобається 1
Опубліковано (змінено)
1 час назад, User09 сказал:

біжать купувати долар, потім коли очікування не збувається так швидко як вони цього очікують, нерви здають і біжать продають долар. Коли перша хвиля продажів закінчується тоді і починається  падіння гривні бо багато хто в момент зміцнення гривні розуміє, що це вигідна ціна і починає купувати і як тільки ті хто панікував в більшості продали долар він починає рости.

Точно, я в конце октября побежал купил доллар, он раз и подешевел. Но то не моя работа, за мной  Pan Włodek  покупал.

 

Змінено користувачем Brocar
Опубліковано
2 часа назад, User09 сказал:

Ні просто ринок це психологія сформована на слухах і очікуваннях які беруть свій початок з економічних і фінансових показників. Всі бачать погану економічну статистику і думають все пропало і біжать купувати долар, потім коли очікування не збувається так швидко як вони цього очікують, нерви здають і біжать продають долар. Коли перша хвиля продажів закінчується тоді і починається  падіння гривні бо багато хто в момент зміцнення гривні розуміє, що це вигідна ціна і починає купувати і як тільки ті хто панікував в більшості продали долар він починає рости. Так часто буває і не тільки на валютному ринку, але і на фондовому ринку. Не раз таку ситуацію бачив. Тому і маємо часті незрозумілі коливання в ту чи іншу сторону бо психологія працює в обидві сторони. Але якщо мати терпіння то в біль ті своїй будеш завжди дивлячись на економічні показники можна зпрогнозувати рух в ту чи іншу сторону. Головне не піддаватися емоціям.

ниче не понял, пойду куплю бакс на всякий случай 

Опубліковано
14 часов назад, Соломон сказал:

 

Від початку тижня два рази заходив в Приват у м. Луцьк, хотів купити 100$ :blush:, двічі відповідали, що немає валюти взагалі.

Приват с начала карантина не продаёт свободно наличную валюту в отделениях.

На карту покупай (если курс устраивает)  и потом заказывай выдачу.

Опубліковано
4 часа назад, krepkih сказал:

ниче не понял, пойду куплю бакс на всякий случай 

Кому нравиться покупать по 28+ как раз время настало +/-)))

Кому не нужно мгновенного перехода в скв и целесообразней осуществлять покупку ниже 28, то это в следующем 2021 году.

PS:

2019 год был супер интересный (удивил) в Украине, в плане скв, но текущий 2020 год - еще более удивил......... 

Приєднуйтесь до обговорення

Ви можете написати зараз та зареєструватися пізніше. Якщо у вас є обліковий запис, авторизуйтесь, щоб опублікувати від імені свого облікового запису.
Примітка: Ваш пост буде перевірено модератором, перш ніж стане видимим.

Гість
Відповісти на цю тему...

×   Вставлено із форматуванням.   Вставити як звичайний текст

  Дозволено використовувати не більше 75 емодзі.

×   Ваше посилання було автоматично вбудована.   Відображати як звичайне посилання

×   Ваш попередній контент було відновлено.   Очистити редактор

×   Ви не можете вставляти зображення безпосередньо. Завантажуйте або вставляйте зображення за посиланням.

Завантаження...
×
×
  • Створити...