Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

146 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

Вижу, меня на этой ветке много. Возьму паузу на месяц, не буду мешать "молодым дарованиям"... Посмотрим, что из этого выйдет.

  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Не розумію 1
  • Сумно 16
  • Не подобається 10

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, Mozart сказал:

Олеже, я наступив собі на горло, щоб написати цього поста. Це - останній на Вашу адресу, але не написати його я не можу.
Тут багатьох втомила (і саме це Вам намагаються донести дизлайками) не Ваша "міцна позиція гривнепатріота", яким Ви себе намагаєтесь позиціонувати... А відверта і неприхована дурня, яку Ви пишете через раз , сукупно з відвертим блазнюванням (я про називання голови НБУ "Андрійком" і т.п.). Пишний молодший від мене і я знав його ще до НБУ - але я НІКОЛИ собі не дозволив би назвати його "Андрійком". Хто Ви такий і що з себе ставите, що таке пишете? 

Просто для справедливості - щоб розвіяти Ваше вірогідне упередження стосовно Олега - чомусь Ви не робили ніколи зауважень деяким особам тут,  які керівництво НБУ називали ЛГБТ командою. Чи Андрійком - не можна, а ЛГБТ командою - можна? 

Ну і до того ж Ваше постійне згадування про  якихось уявних, напевно ваших знайомих  -  "ждунів па 37" (бо наприклад тут на форумі я зустрічав лише одного, нам всім відомого) не менше коле око, ніж пости Олега. 

Змінено користувачем valutominyailo
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 1
  • Подобається 9
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, nikolay_andreev сказал:

 Народ решил в долларе встретить завтрашнее заседание правления НБУ по вопросам монетарной политики, на котором, как предполагают, могут (не обязательно!) опустить ставку на 0,5% годовых, до 14%. цитата Моцарта….Моцарт вы серъёзно…думаете «народ» отслеживает…

Президент Ассоциации украинских банков А. Дубас считает, что НБУ снизит учетную ставку на 1,5%, а советник председателя правления банка "Кредитвест" В. Невмержицкий предполагает, что снижение ставки будет на 2%. Таким образом, завтра может быть сюрприз.

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=pfbid033Z737wo8Ck5EE3FxjhhPryodSSkebgchfniUJvdquRG74SzXcD8b28PHUyMaZZXBl&id=100014911926481

  • Лайк 3
  • Дякую 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 часов назад, Modestus сказал:

Якщо валюту купляв ПУМБ для СКМ

Для цього банку НБУ міг спрацювати на випередження, тут я згоден, а навіщо тоді Укрєксімбанку дорого купувати? Виходить, державні кошти не рахують.(

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Інтрига росте разом з курсом)

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
23.04.2024 в 14:23, Анджелина сказал:

Думаю по каждому городу свои низы мы увидели и ниже их не опустимся, будем проторговывать. И можно дать шанс тем, кто не слился или накупил дорого.

Это расклад на эту неделю.

 

23.04.2024 в 14:27, Анджелина сказал:

Конечно попробуем это сделать.. Но не получится.

 

3 минуты назад, Twin сказал:

Інтрига росте разом з курсом)

Всё по плану и без интриг ))

  • Дякую 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Анджелина сказал:

Всё по плану и без интриг ))

Не було такого в плані, хіба маячок Ваш) 

Хоча перед засіданням все росли, а вже по факту..

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×