Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.05.2024?  

226 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.05.2024? (голосование будет закрыто 10 апреля)



Рекомендовані повідомлення

Який курс заклали  в проекті бюджету?

24.1 среднегодовой

24,4 на конец 2016

  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На вечір можна було взяти навіть по 25.15 на сумі і ще торгуватись, почали місяць гарно, пропозицій більше, а що буде після 20-го, 24.80 на передсвятковому моменті можемо побачити :rolleyes:

ПС зняв частину грн з поточного (відсотки також), придивляюсь до входу...

Якщо найближчі 2 тижні не буде походу вверх, то під Новий рік можем побачити трохи нижче 25.А зараз у мене таке відчуття, що з курсом "чергове затишя перед невеликим штормом". Змінено користувачем nomer
  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Якщо найближчі 2 тижні не буде походу вверх, то під Новий рік можем побачити трохи нижче 25.А зараз у мене таке відчуття, що з курсом "чергове затишя перед невеликим штормом".

Невеличким штормом буде відскок після відкату, але не думаю що суттєвий, а там і свята прийдуть :rolleyes:

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Невеличким штормом буде відскок після відкату, але не думаю що суттєвий, а там і свята прийдуть :rolleyes:

 Как быстро у Вас месяц то прошел, побачимо багато ще цікавого....

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А чого 25.15, коли МБ був 24.2 то пальці загинали аж на 26+...

Тут міжбанк 24+- і всьо, для ЧР це сигнал і ЧР скидує ЦІЛУ гривню на даний момент.

А от шо сталося? Де передумова до -1 грн?

Чи це таке собі дно перед цунамі?

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Передумова до -1грн. то був відрив ЧР від міжбанку на 2грн.

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В догонку: Национальный банк Украины ухудшил прогноз состояния золотовалютных резервов на конец 2015 года до 13 млрд долл. с 18 млрд долл., прогнозируемых ранее, в связи с задержкой очередных траншей от Международного валютного фонда, сообщает пресс-центр НБУ.

Об этом глава НБУ Валерия Гонтарева рассказала в ходе совещания с руководителями крупнейших банков 1 декабря.

"Мы ожидаем, что резервы продемонстрируют рост вдвое по сравнению с началом года и достигнут чуть более 13 млрд долл. США. Такой объем резервов является достаточным, ведь эта сумма покрывает более трех месяцев импорта", - сказала Гонтарева

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×