Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

201 користувач проголосував

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Tnx сказал:

где в Харькове купить $ ? всё закрыто, или не стоит пока покупать и влажеваться в доллар? После войны серавно будет девальвация в любом случае(

Я думаю это плохая затея в данный тяжёлый момент в городе,если и найдете где то,то будет покупка оч дорогой,в пределах 35-36грн, в горячих точках спред очень растянут...

Всё зависит от количества грн у вас на руках,если много,то можете купить,если не очень,я бы не брал...возможно прийдется потом здавать по 30грн,и возьмут ли потом?

Змінено користувачем Aviruss
  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Aviruss сказал:

Я думаю это плохая затея в данный тяжёлый момент в городе,если и найдете где то,то будет покупка оч дорогой,в пределах 35-36грн, в горячих точках спред очень растянут...

Всё зависит от количества грн у вас на руках,если много,то можете купить,если не очень,я бы не брал...возможно прийдется потом здавать по 30грн

та думал 5 к $  купить

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

это покупка и продажа в Харькове, в тех обменках которые работают((

изображение_viber_2022-03-20_11-01-37-882.jpg

изображение_viber_2022-03-20_11-01-37-991.jpg

Змінено користувачем Tnx
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
55 хвилин тому, Aviruss сказав:

Я думаю это плохая затея в данный тяжёлый момент в городе,если и найдете где то,то будет покупка оч дорогой,в пределах 35-36грн, в горячих точках спред очень растянут...

Всё зависит от количества грн у вас на руках,если много,то можете купить,если не очень,я бы не брал...возможно прийдется потом здавать по 30грн,и возьмут ли потом?

Перестаньте, по 30 грн не буде такого.  У вас постійно долар буде падати.Ви ,що не розумієте економіки майже нема. Валюти від заробітчан не буде!

 

  • Дякую 2
  • Хаха 3
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, volodumur volodumur сказал:

Перестаньте, по 30 грн не буде такого.  У вас постійно долар буде падати.Ви ,що не розумієте економіки майже нема. Валюти від заробітчан не буде!

 

А що буде по вашому ? Помочі від наших західних друзів і партнерів МВФ,США теж не буде. Якщо і цього не буде, то доллар вам вже не знадобитися так само як і всім . І не важливо тоді який буде курс, бо попиту на нього небуде.

  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
38 минут назад, volodumur volodumur сказал:

Перестаньте, по 30 грн не буде такого.  У вас постійно долар буде падати.Ви ,що не розумієте економіки майже нема. Валюти від заробітчан не буде!

 

Попо

дробней про заробитчан, валюты нет пока потому что не кем передавать и никто ещё не возвращается.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14 хвилини тому, sashabar сказав:

А що буде по вашому ? Помочі від наших західних друзів і партнерів МВФ,США теж не буде. Якщо і цього не буде, то доллар вам вже не знадобитися так само як і всім . І не важливо тоді який буде курс, бо попиту на нього небуде.

Поміч буде ,логічно цю допомогу продати на міжбанку не по 30 а по ....... Тобто дороще.Займався до війни буд.матеріалами зараз ціни космос.Тобто на мій росуд на відбудову при низькому курсі долара потрібно витратити більше валюти це не логічно.А долар буде потрібний завжди.Пересічний зараз не впливає на курс, сам за 21і 22 роки валюту не купував , все витрачалось на прожиття.А гривню надрукують скільки потрібно, відносно підніметься вплюта і ціни ,ще більше.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, artem_416 сказав:

Попо

дробней про заробитчан, валюты нет пока потому что не кем передавать и никто ещё не возвращается.

Майже всі заробідчани забрали сімю до себе.По Італіі можу сказати продукти подорощали, оренда на житло також.Зарплати не підняли. Нема ,що передавати на Украіну . Знаю від своіх родичів працюють у Римі.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, sashabar сказал:

Помочі від наших західних друзів і партнерів МВФ,США теж не буде. Якщо і цього не буде, то доллар вам вже не знадобитися так само як і всім . І не важливо тоді який буде курс, бо попиту на нього небуде.

Заступник голови НБУ Сергій Ніколайчук: "Ми вже отримали $1,4 млрд від МВФ.. від ЄС у €300 млн та від Світового банку – $311 млн. До кінця тижня очікуємо ще €300 млн від ЄС.. Таким чином, резерви НБУ зараз навіть вищі, ніж до війни."

К вопросу "все встанут и уедут некому будет пересылать", важно понимать, что статус беженца войны предоставляется на 6 мес. с правом продления на 3 мес., ну т.е. примерно на время войны. После войны всем придётся вернуться. ВНЖ просто так не дают, а по безвизу в ЕС вообще можно пребывать 90  дней.

Змінено користувачем Jack
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, volodumur volodumur сказал:

Поміч буде ,логічно цю допомогу продати на міжбанку не по 30 а по ....... Тобто дороще.Займався до війни буд.матеріалами зараз ціни космос.Тобто на мій росуд на відбудову при низькому курсі долара потрібно витратити більше валюти це не логічно.А долар буде потрібний завжди.Пересічний зараз не впливає на курс, сам за 21і 22 роки валюту не купував , все витрачалось на прожиття.А гривню надрукують скільки потрібно, відносно підніметься вплюта і ціни ,ще більше.

І хто буде після війни купувати, по цінах космос це все по вашому ? Мільйони людей втратили роботу. Звідки будуть брати кошти ? Нехай буде пропозиція, а попит? Обирати які будуть? Мені тяжко уявити як буде. АЛЕ ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА !

  • Дякую 2
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×