Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, volodumur volodumur сказал:

Одне питання ну скільки дзвінків?Ці цифри зарплат півночі Італії Мілан,Бергамо….. і тому подібне це рідкісні зарплати за фісову роботу. Сам працював у Римі на будові з 2001 по 2012 рік мав пер месо ді соджорно.Легальна зарплата 1400є.Зарплати за доглядом у Римі від 600 до 900є.Роботи на даний час для жінок вільної немає велика конкуренція румини болгари албанці і з східних країн.Скоро італійцям буде вигідніше здавати батьків у дім пристарілих чим платити зарплати іноземцям криза у Європі також не тільки у нас. Оплата за ком послуги за лютий по Римі на 30-40 відсотків більша ніж за січень.Скоро багато людей залишаться за кордоном без роботи .Думайте.

Ви правы это север Италии.  Здать в дом перестарелых дороже, плюс очереди. Италия по сути банкрот вот это и напригает. Будут работать  за 700/800 .

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, volodumur volodumur сказал:

Прислухайтесь ,товар уже подорощав на 20-30 відсотків.У нього вже заложили ціну долара від 35 до 40 грн. 

Міжбанк на зараз 30.50-31.00 і вони вже перерахували по 35 40. Якщо по вашому, що захочуть продати дорожче. Міжбанк засвіте наприклад теоретично 35. Курс перерахують вже по 45 50. І так по ципочці. Ось і все, простий приклад.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 хвилин тому, sashabar сказав:

Міжбанк на зараз 30.50-31.00 і вони вже перерахували по 35 40. Якщо по вашому, що захочуть продати дорожче. Міжбанк засвіте наприклад теоретично 35. Курс перерахують вже по 45 50. І так по ципочці. Ось і все, простий приклад.

Як ще вам пояснити ,що при цінах у які долар заклали 35-40 грн, сам готівковий долар не може коштувати 30 або менше 30. Наприклад оптова ціна цементу на заводі наприклад для мене зараз 160грн а на початку січня , ще була 128,50.Я висловив свою думку,якщо ви чекаєте долар по 27-28 чи навіть по 25 це ваше право.Я у найблищі роки такого не чекаю.

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, volodumur volodumur сказав:

Як ще вам пояснити ,що при цінах у які долар заклали 35-40 грн, сам готівковий долар не може коштувати 30 або менше 30. Наприклад оптова ціна цементу на заводі наприклад для мене зараз 160грн а на початку січня , ще була 128,50.Я висловив свою думку,якщо ви чекаєте долар по 27-28 чи навіть по 25 це ваше право.Я у найблищі роки такого не чекаю.

 

38 хвилин тому, sashabar сказав:

Міжбанк на зараз 30.50-31.00 і вони вже перерахували по 35 40. Якщо по вашому, що захочуть продати дорожче. Міжбанк засвіте наприклад теоретично 35. Курс перерахують вже по 45 50. І так по ципочці. Ось і все, простий приклад.

Ще одне питання до вас,ви будете здавати валюту, наприклад по 28 щоб купити нотбук який подорощав у гривні на 30 відсотків.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
35 минут назад, volodumur volodumur сказал:

 

Ще одне питання до вас,ви будете здавати валюту, наприклад по 28 щоб купити нотбук який подорощав у гривні на 30 відсотків.

Ви мене не зрозуміли, навіть при самому найкращому варіанті я чекаю курс від 30. В 40 50 ну не вірю. Надіюсь і вірю в Україну ! 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Лев сказал:

Херсон.На вихідні дні найбільший прийом зелені у місті 31-32.Здають крихти 50-10-200 дол.,максимум.

Продажі 34-35(ніхто не бере).Людей в обмінках-НУЛЬ(при мені).Я навіть не розумію чого вони там сидять,

1.Курс пары доллар-гривна -не падает. Одна из причин недостаточное предложение  доллара ( и евро ),а поэтому гривна есть. 

2.Продавать больше ,чем "чуть -чуть" никто не станет т.к. см. п.1. 

3.Есть народ (клиенты),которые ждут курс ниже . Но курс остановился 31.5/35. Продажа по 35 -понемногу см.п.2.

4.Никогда не знаешь чего ожидать от людей с автоматами на улицах и связанные с этим риски.

5.Вниз не жду. Или временная  остановка на текущих цифрах (возможно с разбросом по городам) или постепенный возврат на  40-42. Вариант со  снижением  самый маловероятный ,имхо.

  • Лайк 2
  • Дякую 3
  • Подобається 7
  • Не подобається 11

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сейчас война по ценам все страхуются, чтобы продать и быстро поставить на место в валюте. После стабилизации к нам опять вернутся суперакции и распродажи со скидками 30-40%

Как тут писали выше в бизнесе важен оборот, а продавать по завышенным ценам можно и полгода. За склад плати, сотрудникам плати, рекламу оплачивай...

Змінено користувачем Azarro
  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В коштовний товар завжди закладають курсові ризики. В спокійні часи це десь +5 грн від міжбанку. А зараз всі 10-15.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, sashabar сказав:

Ви мене не зрозуміли, навіть при самому найкращому варіанті я чекаю курс від 30. В 40 50 ну не вірю. Надіюсь і вірю в Україну ! 

Я постійно вам писав цифри 35-40 а не 45-50.Виходить ви мене не розуміли.Слава Украіні.!!!!

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×