Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

209 користувачів проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

Пока не запустят станок краха курса не будет. Но при большом падении ВВП ( большем 30%) девальвация неизбежна если не применять жесткие монетарные меры.

Думаю в мае начнутся серьезные проблиемы.

  • Дякую 1
  • Подобається 6
  • Не подобається 5

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Лев сказал:

Бо за тиждень планується ввести примусово-по магазинам(я так підозрюю,що і по відділенням банків пройдуться теж) в нас-по всій області та по місту в обіг-ганчирку.От якось так.

Чего? Не понимаю...

  • Не подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, San4es сказав:

Чего? Не понимаю...

Деревянный очевидно, рубель тоесть

Змінено користувачем sphinx
  • Лайк 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
7 часов назад, Лев сказал:

Дивно,але в Херсоні останнім часом піднімається курс-САМЕ ПРИЙОМУ зелені-хоча по продажу загалом на місті,десь навіть припали.Там де приймали ще до вчора 28-сьогодні вже приймає по 30.А більшь серьезніші курси на прийом-32(був 31),32,50(був 31.50-32).По продажу 35 насиплять необхідну суму.Я міркую підняття прийому зелені співпало з тим,що більше половини власників магазинів(супермаркети в нас вже непрацюють)-вимкнули термінали,та висмоктують з людей всю готівку,можливо переводячи частково її в валюту.Добре хоч Аваль сипле своїм нормальні суми,а чужим по 1000(за 3%).Приват завалив по місту банкомати готівкою.Альфа з глузду зьїхала,то по 5000 на день давала,а тут хоч 100 000 бери,але через оператора.Я з перепугу тількі 39 500 зняв на касі,бо готівки вистачає.Навіть А-банк видавав.Ну і Ощад щось видає,скількі незнаю.Агріколь вівторок по 50000 давав,вчора не працював,а сьогодні здувся-тількі по 5000.Укрсібб щось вчора видавав.Єва по 1000 начеб то дає.По 500 якійсь магазин давав.Пумпб вчора  по 5000 почав,а після обіду здулися,по 1000-а сьогодні тільки від приносу.

У нас з березня працює послуга-обналичивание-по селам було 15-20% від суми,зараз 10 десь.По місту наразі від 5 до 10%-це те що я знаю напевно,але по словам є десь і 2,3,4%-в залежності від суми.

Начеб то все написав.

Є достовірна інформація,як голови відділень заробляють гроші-працюючи з валютчиками(чи з  наближиними до них)і при цьому відмовляють своїм клієнтам у видачі валюти-навіть з депозитів та з рахунків,обгрунтовують це тим,що валюти-НУЛЬ.Повірте-ЦЕ НЕПРАВДА-валюта є в касах відділення банків,котрі працюють,але тільки для обраних.Більше я про це поки,що не можу написати.Не та ситуація у нас наразі в місті,а зі слідуючого тижня буде ще гірше.Бо за тиждень планується ввести примусово-по магазинам(я так підозрюю,що і по відділенням банків пройдуться теж) в нас-по всій області та по місту в обіг-ганчирку.От якось так.

вы хотите сказать, что в оккупированном Херсоне проводят инкассацию отделений валютой и гривной?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Имхо ехать с 10 милионами наличности из Херсона во Львов проблематично и опасно, а вот положить их в банк а во Львове снять если надо, почему бы и нет. Вот этой наличкой и подкрепляются кассы + выручка потому как в условиях когда к тебе завтра могут постучать, виртуальные деньги будут надёжнее, правда не пойму как они в банкоматы перекачовуют? Вроде только инкасаторы могут это делать. Может в обл центре есть др. варианты.

  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Лев сказал:

Я так розумію,що інкасатори працюють підпільно,бо гроші в банках періодично з'являються,і одразу мільонами(гривень).

 

Жесть)) такого я ещё не слыхал😁

  • Хаха 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×