Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

198 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

Висловлю, і я свою думку. Повторюсь, те що відбувается на разі, викликає де-жавю кінця 2019. Як і  писав Маестро. На мою думка, така ситуація з курсом може протриматися максимум до кінця літа. Якщо без форс мажорів на фронті. Далі, 70% що корета перетворится в тикву. Топ то курс буде вже не такий цікавий. Теж коли настипила війна мав досить пристойну суму в грн. Вже фіксував збиткі. Однак конверти повернули все. І навіть непогано заробив. Що враховуючи війну вважалось майже не реальним. Так, було багато сумнівів однак хто ризикунув з ними, той принаймі не втратив. Не рахуючи айбокс і ще пару. Скоріше то ще не кінець, а тільки пауза. Хоча далеко вже не те, що було на початку. Тож думайте, прислухайтесь, читайте та приймайте рішення тільки самостійно. Адже це ваші гроші.

  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, escobar сказал:

По хорошему тем кто по долгосрочным спекуляциям нужно начинать присматривать момент выхода из гривны.

Во второй половине года мы как минимум увидим коррекцию текущего нисходящего движения, а вероятнее даже попытка захода на перехай с тем же целевым диапазоном 42-45.

Хочу уточнить для понимания временного отрезка когда нужно начинать выход из гривны: завтра или через месяц? Потому что  2-ой абзац начинается со слов про вторую половину года. Или мы ещё будем наблюдать падение курса 3 месяца по вашему? И до куда же мы упадёт тогда?

Если можете, то конкретизируйте сообщение, чтобы он обрёл форму прогноза.

  • Лайк 1
  • Подобається 3
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, Анджелина сказал:

Хочу уточнить для понимания временного отрезка когда нужно начинать выход из гривны: завтра или через месяц? Потому что  2-ой абзац начинается со слов про вторую половину года. Или мы ещё будем наблюдать падение курса 3 месяца по вашему? И до куда же мы упадёт тогда?

Если можете, то конкретизируйте сообщение, чтобы он обрёл форму прогноза.

Я бы уже сегодня этим занялся)) 

  • Хаха 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Tip_Top сказал:

Я бы уже сегодня этим занялся)) 

Вы тоже долгосрочный спекулянт или про них?)))

  • Хаха 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Лев сказал:

Вітаю. Курс продовжує бути цікавим, не дивлячись на стан в країні. Чекаємо на парітет з нацбанком -!?! Хоч це вже буде занадто навіть для моїх думок, але це не є не можливим. Шкодую, що немає часу прочитати 100% всіх написів тут за березень - мабуть там є, що почитати. Трішки шкода тих хто скупився влітку під прогнози все пропало - типо восені та під новий рік буде 45+  та 50 грн. за долар. Маю надію, що ви отримали урок, гіркий, але що поробиш. 

Не знаю про який урок Ви пишете.

2.07. купляв по 35.7,

 а 4.07. по 35,55. 

6.08 по 39,6 і до цих пір не шкодую.

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Львів, обід, дорога і хороша обмінка: 37,60/37,76,  долар був

Змінено користувачем ZzzZzzZzz
  • Дякую 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 часа назад, Лев сказал:

Навіть не знаю, чому зробив такий 1й напис. Можливо тому, що побачивши знов і знов весняний курс долара, я згадав тих хто вліз. Не розумію вашу реакцію на мій напис, можливо тільки частково розумію. Цікаво мати увагу від такої людини на такоиу форумі, навіть якщо вона не дуже позитивна.

Друже @ЛевВибачте, якщо я помилився і побачив те, чого не було. Проте мені тут вже не один раз дорікали за той прогноз, зроблений ще у червні минулого року. І... мені здалося, що Ви говорили про загонщиків-"всепропалістів", маючи на увазі і мене також. 
Саме тому була така реакція і прохання назвати, КОГО Ви мали на увазі. До речі, це питання залишається відкритим :)
Хоча... сподіваюсь, що про мене у ту хвилину Ви все ж не думали.

А Вам писати реально треба більше. Ви ж вже зрозуміли, я гадаю, що Вас тут уважно читають і до Вашої думки дослухаються. 

  • Лайк 4
  • Хаха 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, Анджелина сказал:

Вы тоже долгосрочный спекулянт или про них?)))

Я про тех кому нужно сохранить долгосрочного свои сбережения в гривне. 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 hours ago, Анджелина said:

Хочу уточнить для понимания временного отрезка когда нужно начинать выход из гривны: завтра или через месяц? Потому что  2-ой абзац начинается со слов про вторую половину года. Или мы ещё будем наблюдать падение курса 3 месяца по вашему? И до куда же мы упадёт тогда?

Если можете, то конкретизируйте сообщение, чтобы он обрёл форму прогноза.

Все мысли насчет динамики до конца года, оф кос. А вот когда закончится текущее укрепление это конечно вопрос   :biggrin: :biggrin: :biggrin:  По крайней мере сильного роста доллара по итогам значений 1 апреля и 1 мая НЕ жду.

Змінено користувачем escobar

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×