Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

201 користувач проголосував

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

Зробили все для того щоб люди повірили в гривню, до 22 числа сильних коливань не буде, максимум повернемося до /37.50. Потрібно ж людей загнати в гривню і підзаробити на тих хто до свята купляв $ щоб потім вигідно здати, но люди сіли грати в карти з шулером. Сьогодні забрав $ в приват зранку були сині з пачки, перед мною також забирали люди і запитували чи завтра можливо купити буде, сказала що так/Київ/. Так що люди також після знецінення конверт-депо, гривню притримували щоб відкупитися і не чекати 3 місяця. 

  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Ashuprox сказал:

Якщо мій дуже прозорий натяк не зрозуміло, тоді розжовую.

Транш від МВФ заходить на рахунки мінфіну навіть не в доларах, а в SDR. Ці безготівкові кошти могли б вплинути на курс USD/UAH на міжбанку. Але він зараз фіксований. А на готівковий курс це не вплине, бо кількість стодоларових купюр в Україні ніяк не зміниться. 

Надо бы понаблюдать за ОВГЗ. А вдруг ... нерезиденты  передумают.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Ashuprox сказав:

"Качелисти" розуміють ризики та повинні вміти ними керувати. А жадібних дурнів не жалко. Я розумію, що не можу займатися "качелями", тому просто купую, постійно купую. Не для заробити, а зберігти. Тому сьогоднішній курс мене не лякає, хоч формально мої статки зменшуються. Просто я знаю який зараз глобальний тренд і що нинішнє зміцнення гривні - тимчасове 

Та дехто і на 40 говорив шо зміцнення гривні тимчасове, і ждав 50.гадання на кофейній гущі, 

  • Дякую 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні забирав свої чергові пайки з конверт-депо з чергового банку.

При нагоді, у працівників банків ненароком завжди питаю «чи щось хтось чує щодо майбутнього курсу» – від клієнтів, або якийсь інсайд.

Зазвичай, відповідають, що ХЗ, і це - справедливо)

Проте, сьогодні, в одному банку «середньої руки», розповіли, що напередодні був у них один клієнт, з топового складу одного з провідних банків України (входить у пьятірку), що протягом усього цього року курс будуть тримати у рамках 37.00-37.50.

Деталей, що це стосується курсу офіційного чи ринкового – не має!

П.С. Що стосується особисто мене,то з врахуванням курсу 42,2 у бюджеті, мало віриться у вирогідність такого сценарію

  • Лайк 1
  • Дякую 2
  • Хаха 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 годин тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Та дехто і на 40 говорив шо зміцнення гривні тимчасове, і ждав 50.гадання на кофейній гущі, 

Одне питання: півроку - це великий проміжок для вас? Я писав про глобальний тренд, де кожний бар на графіку - це один місяць.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Як на мене то це вже дно - Приват тримає 37.5 хоча в обмінниках курс впав вже навіть нижче... Справді є відчуття що на цьому рівні курс буде триматися деякий час...

Змінено користувачем borysyablonski
  • Хаха 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×