Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

198 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

1 час назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Провал у ждунів доллара за 40,стільки би в мене тапками некидали і дизлайки неставили,а я все стою на своєму,до кінця року ніяких 40 небуде,і крапка,аргументи я ще наводив приблизно весною цього року!p.s ви повинні радіти укріпленню національній валюті,а не розчаровуватись😉

Ви так активно намагаєтеся заговорити курс, що... Я таке за свою практику бачив сотні разів. Повірте: Ви далеко не перший і не останній. 
Я теж за те, щоб долар дешевшав, проте... 
Подивимося :) 

  • Лайк 1
  • Хаха 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

p.s ви повинні радіти укріпленню національній валюті,а не розчаровуватись😉

Після відключення пральної машинки в 2022 у декого там знову рило чешеться погратись з курсом. В усякому разі поки зондують реакцію

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минут назад, Mozart сказал:

Ви так активно намагаєтеся заговорити курс, що... Я таке за свою практику бачив сотні разів. Повірте: Ви далеко не перший і не останній. 
Я теж за те, щоб долар дешевшав, проте... 
Подивимося :) 

Як вважаєте, карусельники впливають на курс? Довелося двічі сьогодні стояти в черзі в обмінці. Десь у половини  -здача 1300 доларів (цікаво, чому саме така сума? 😉)

А десь потрібно ж буде цим валютникам брати гривню для нових пайок карусельників, а бажаючих може явно поменшати, бо з'явилася альтернатива, бо хтось для міні каруселі купує, а хтось і для себе.

Змінено користувачем valutominyailo
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Тільки що, valutominyailo сказав:

Як вважаєте, карусельники впливають на курс? Довелося двічі сьогодні стояти в черзі в обмінці. Десь у половини % -здача 1300 доларів (цікаво, чому саме така сума? 😉)

А десь потрібно ж буде цим валютникам брати гривню для нових пайок карусельників, а бажаючих може явно поменшати, бо з'явилася альтернатива, бо хтось для міні каруселі купує, а хтось і для себе.

imho

- "карусельники" не впливають на курс;

- на 50 000 гривень припадає 1333 долара,  в касі видають суми кратні 100) звідси 1300 доларів

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 минут назад, valutominyailo сказал:

Як вважаєте, карусельники впливають на курс? Довелося двічі сьогодні стояти в черзі в обмінці. Десь у половини  -здача 1300 доларів (цікаво, чому саме така сума? 😉)

Ні :) Точніше, не настільки, як це могло б здатися. 
Але... народ активно вчиться :) І бажаючих побігати у кедах стає все більше, це факт. 
 

  • Лайк 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 минут назад, Moskit сказал:

imho

- "карусельники" не впливають на курс;

- на 50 000 гривень припадає 1333 долара,  в касі видають суми кратні 100) звідси 1300 доларів

Питання стосовно 1300 $ було риторичне ) Один карусельник може окучити мінімум до 10 банків, а це вже 13 тис один. А на суміжному форумі один чолов'яга написав, що за вересень вже в 28 банках онлайн обмін зробив ! І все ж це в обмінки йде. А обмінкам ж для заробітку треба баланс спроса та пропозиції, а якщо будуть тільки здавати, то або курс продажу зменшувати, або курс покупки, або й того і того, а це вже вплив на курс )))

  • Лайк 3
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 хвилин тому, valutominyailo сказав:

Питання стосовно 1300 $ було риторичне ) Один карусельник може окучити мінімум до 10 банків, а це вже 13 тис один. А на суміжному форумі один чолов'яга написав, що за вересень вже в 28 банках онлайн обмін зробив ! І все ж це в обмінки йде. А обмінкам ж для заробітку треба баланс спроса та пропозиції, а якщо будуть тільки здавати, то або курс продажу зменшувати, або курс покупки, або й того і того, а це вже вплив на курс )))

Десь тута була таблиця банки 50 К,скиньте будь-ласка хто -то ,я шото стільки моніторив а 28 банків неможу найти які міняють онлайн.p.s .шановний модератор вибачайте за незручності ,але прошу перемістити моє прохання у відповідну тему обговорення.Дякую)

Змінено користувачем lutsak.oleg@ukr.net
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, lutsak.oleg@ukr.net сказал:

Десь тута була таблиця банки 50 К,скиньте будь-ласка хто -то ,я шото стільки моніторив а 28 банків неможу найти які міняють онлайн.p.s .шановний модератор вибачайте за незручності ,але прошу перемістити моє прохання у відповідну тему обговорення.Дякую)

Ось, будь ласка. Як бачимо, по долару - вже 35 :) І 31 по євро :)  Але цю тему ТУТ не обговорюємо, ОК?

  • Лайк 2
  • Дякую 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
18 часов назад, Helios2 сказал:

Было 40 белых листов.. вчера слил их по 38.15.. надеюсь уже завтра по 38 возьму синих... вот и вся покраска)

а я наоброт готов отдать что подороже, раз спрос хороший

  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Там той -во просили місто писати, бо незрозумілий контекст.
Я наприклад сині по 37,65 максимум наразі можу здати в Ів.-Фр.

Змінено користувачем T626
  • Лайк 1
  • Не розумію 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×