Перейти до вмісту

Каким будет курс 01.06.2024?  

198 користувачів проголосувало

  1. 1. Каким будет курс продажи доллара на наличном рынке 01.06.2024? (голосование будет закрыто 10 мая)

    • Менее 37,00
      0
    • 37,00-37,50
      0
    • 37,50-38,00
      0
    • 38,00-38,50
    • 38,50-39,00
    • 39,00-39,30
    • 39,30-39,70
    • 39,70-40,00
    • 40,00-40,30
    • 40,30-40,70
    • 40,70-41,00
    • 41,00-41,50
    • 41,50-42,00
    • Более 42,00


Рекомендовані повідомлення

25 минут назад, Fat Point сказал:

Первая реакция (налички ) может быть ложной . Ничего такого ,кроме вербальных интервенций нбу . А мб тем временем выше на 10 копеек чем вчера.😎

что за город у вас такой? постоянно северные ветра.

  • Хаха 4
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
56 хвилин тому, Moskit сказав:

Доповню прохання до адміністрації форуму: "надпис Оракул Форуму" зробити золотими літерами!

Шановна Адміністрація проявіть наміри форумчанина в реаліст,я згідний щоб змінили мій НІК👆

  • Лайк 1
  • Хаха 8
  • Подобається 4
  • Не подобається 9

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зроблю свій короткостроковий прогноз.

Коли переходили до "режиму керованої гнучкості" всі думали що зараз підемо вгору, але НБУ залив міжбанк доларом і ми пішли вниз.
Зараз, мені здається, люди вважають що ми і далі будемо ідти вниз. Більшість завжди помиляється, на "курсовій пилі" мають заробляти люди з інсайтом, а не всі підряд. Тому думаю що підемо вгору. НБУ буде контрольовано заливати міжбанк для плавного росту. Така ситуація - тижня 2, потім флет/корреція перед НР. А далі подивимось, на обсяги допомоги і т.і.

З позитиву - сподіваюсь курси готівки і міжбанку трохи зрівняються, аграрії і ІТ-шники будуть заводити трохи більше валюти.

У самого в "готівковому портфелі" гривня - десь 40%, більшість на 3-денних депозитах в сенс (8% річних). Валюта в військових облігаціях (4+% річних).

  • Лайк 3
  • Дякую 1
  • Подобається 2
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 минут назад, dimmustranger сказал:

позитиву - сподіваюсь курси готівки і міжбанку трохи зрівняються, аграрії і ІТ-шники будуть заводити трохи більше валюти.

большинство айтишников имеют контракты и они заводят автоматом валюту, кстати еще часть зп выдают им как я знаю акциями компании в которой работают оракл тд, 

Змінено користувачем InGodWeTrust
  • Хаха 4
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 минуты назад, InGodWeTrust сказал:

Айтишники имеют контракты и они заводят автоматом валюту, кстати не понял что такое курсовая пыля или пыль если шо инсайТа не имею  😂

Може хтось і заводить "автоматом". З того що я бачу - багато людей принаймні частину грошей не заводять. Здебільшого через незручності з різницею курсів МБ/картковий і лімітами НБУ на розрахунки закордоном. Реальний кейс - минулої зими люди продавали свої долари на МБ по 36.65 і купляли по 41 USDT щоб перекинути дружинам закордоном для сплати оренди. З того часу більшість "оптимізували грошові потоки" і тепер частина зарплати йде на рахунок payoneer/wise/тощо. Ті знайомі хто виїхав закордон перед початком активних дій здебільшого перестали заводити валюту на ФОП - знову ж таки здебільшого через різницю курсів і обмеження НБУ. Навіть загроза стати податковим резидентом EU людей не лякає, настільки не хочуть заводити валюту.

У підтвердження моїх слів, якщо подивитесь статистику - в цьому році вперше за N+ років зменьшився обсяг експорту ІТ послуг. ТИЦЬ.

  • Лайк 1
  • Дякую 3
  • Подобається 6
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, dimox сказал:

что за город у вас такой? постоянно северные ветра.

Северного на моменте нет.:) Но вырос мб ,а наличка ,как заблудшая овца ходит ,ищет травку позеленее. 

Торопится с выводами  надо  медленно . Лучше  на следующей неделе.

  • Дякую 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, InGodWeTrust сказал:

я знаю оч ем говорю ... я работал на оркал ... ссылку не открывал вижу что чт ото левое, 

dou.ua - "лівий" рецурц? ви точно знаєте про що говорите?

35 минут назад, InGodWeTrust сказал:

большинство айтишников имеют контракты и они заводят автоматом валюту

контракти для ІТ це щось з темних років Януковоща
Я в 2023 як ІТ ФОП 3ї групи не маю жодних контрактів - раз на місяць виставляю інвойс де в поле рахунок замість IBAN UAxxx можу вписати будь що, що не суперечить резиденції клієнта.
Що ви пишете можливо правда для якихось дуже не гнучких галєр. Для всіх інших - сміх та й годі.

  • Лайк 4
  • Дякую 2
  • Подобається 4
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не знаю как АйТишники. Но моряки 90% нашли способ выехать, вывезли семьи. И гривна не нужна уже совсем. 

А они, как говорили, ввозили 3 ярда $ в год.

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Хаха 2
  • Подобається 6
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×