Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

48 хвилин тому, nomer сказав:

Які проблеми. Sense самий жирний варіант там ще відсотки (єдине видача за 5 днів Дол після закінчення), А-Банк, Аваль це перевірених, ПУМБ аналогічні по курсу 37.5, з Моно не зв'язувався в такі депозити.

 

Дякую але головне питання - чи є можливість відкрити віртуальну картку і перекинути туди гроші без комісії не виходячи з дому? А потім відкрити онлайн конверт депо? З приватом я користувався sendmoney і то потратив два дні через обмеження 29999 на картку - в мене дві картки на рахунок від кредобанку...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, nomer сказав:

Такий гарний шматок саме і хочуть націоналізувати, а потім продати.

Немає рвізниці, головне "ЗБЕРЕЖУТЬ", правда якшо обслуговування може бути як в Ощаді, пропадуть кешбеки і хороші %%% по депо

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 хвилини тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Немає рвізниці, головне "ЗБЕРЕЖУТЬ", правда якшо обслуговування може бути як в Ощаді, пропадуть кешбеки і хороші %%% по депо

Не так швидко таке можуть зробити. Рік запасу є точно, а за рік і продадуть як війна закінчиться.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Mozart сказав:

Перефразируя известную поговорку, "Ликвидации не будет. Но будет такая национализация, что камня на камне не останется". 

Если честно... у меня там крупный депозит... НЕ в гривне... так я мысленно считаю дни...  (не конверт, если что, а старый, 3х-летний).

Ну даже припустім, хоча мало ймовірно шо перерахують пл курсу  націонал банку, ви асе рівно вже нічо невтратите а то і заробите по % за три роки, хоча я шерас повторюсь небуде цього, бо втратиться велика довіра вкладчиків клієнтів типу вас, це тоже саме шо Приват який пережив кризу 2014 року, і націоналізацію

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, borysyablonski сказав:

Дякую але головне питання - чи є можливість відкрити віртуальну картку і перекинути туди гроші без комісії не виходячи з дому? А потім відкрити онлайн конверт депо? З приватом я користувався sendmoney і то потратив два дні через обмеження 29999 на картку - в мене дві картки на рахунок від кредобанку...

Це в моєму рейтингу найбільш продвинутий банк в таких речах. Єдине там пакети платні. Єдине карти відкрити потрібно в банку і кошти забирати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, nomer сказав:

Які проблеми. Sense самий жирний варіант там ще відсотки (єдине видача за 5 днів Дол після закінчення), А-Банк, Аваль це перевірених, ПУМБ аналогічні по курсу 37.5, з Моно не зв'язувався в такі депозити.

 

1000 долларів в день видають без предзаказу без проблем, но тоді треба 3 дня походити, або варіант яким я користувався, обіцяв дівчатам банку шо повернусь уже з гривнею знову на конверт депо, так вони з радістю віддавали всю суму😉

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 хвилин тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Ну даже припустім, хоча мало ймовірно шо перерахують пл курсу  націонал банку, ви асе рівно вже нічо невтратите а то і заробите по % за три роки, хоча я шерас повторюсь небуде цього, бо втратиться велика довіра вкладчиків клієнтів типу вас, це тоже саме шо Приват який пережив кризу 2014 року, і націоналізацію

Sense вже б націоналізували, якщо про це не мусолили б з літа, а так почали по націоналізацією і народ і юрособи навпаки понесли. Тепер у банку ліквідності по всіх нормативах і націоналізувати  не можуть. А власники продають все в сусідній країні, щоб позбутися санкцій і цим лишити собі банк.

Змінено користувачем nomer

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Тільки що, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

1000 долларів в день видають без предзаказу без проблем, но тоді треба 3 дня походити, або варіант яким я користувався, обіцяв дівчатам банку шо повернусь уже з гривнею знову на конверт депо, так вони з радістю віддавали всю суму😉

Великі суми замовляються через менеджерів.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 хвилин тому, borysyablonski сказав:

Дякую але головне питання - чи є можливість відкрити віртуальну картку і перекинути туди гроші без комісії не виходячи з дому? А потім відкрити онлайн конверт депо? З приватом я користувався sendmoney і то потратив два дні через обмеження 29999 на картку - в мене дві картки на рахунок від кредобанку...

Онлайн є, на картку можна без комісіі, но комісія буде певне  у вашого банку

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 хвилину тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Онлайн є, на картку можна без комісіі, но комісія буде певне  у вашого банку

Там у Кредо через ІBAN без комісію. Взагалі через IBAN у більшості комісія або відсутня або мізерна. Економте власні кошти. 

У Приват через ІBAN єдиний варіант вивести кошти з комісією 100 грн. якщо скажімо переводити 100 тис. на інший банк з Універсальної.

Змінено користувачем nomer

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×