Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

8 хвилин тому, nomer сказав:

Це в моєму рейтингу найбільш продвинутий банк в таких речах. Єдине там пакети платні. Єдине карти відкрити потрібно в банку і кошти забирати.

Відкриваєте безплатні пакети а саме (депозитні) і ніякої плати

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
29 хвилин тому, borysyablonski сказав:

Дякую але головне питання - чи є можливість відкрити віртуальну картку і перекинути туди гроші без комісії не виходячи з дому? А потім відкрити онлайн конверт депо? З приватом я користувався sendmoney і то потратив два дні через обмеження 29999 на картку - в мене дві картки на рахунок від кредобанку...

Настільки знаю онлайн ше можна відкрити в Райфайзені, Банк Тігіпка"ТАСС" Сенс Банк, Моно Банк, Ізі-Банк, за комісії уточняйте на гарячій лініі Банків, якшо немає можливості ходити по Банках

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 хвилин тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Настільки знаю онлайн ше можна відкрити в Райфайзені, Банк Тігіпка"ТАСС" Сенс Банк, Моно Банк, Ізі-Банк, за комісії уточняйте на гарячій лініі Банків, якшо немає можливості ходити по Банках

А, добавлю ше Укргаз Банк, кстаті Державний Банк

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
24 хвилини тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Відкриваєте безплатні пакети а саме (депозитні) і ніякої плати

Тоді інших зручностей немає. А так умови в цих пакетах або кошти тримати, або операції в місяць.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
4 хвилини тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

А, добавлю ше Укргаз Банк, кстаті Державний Банк

Кажись там комісія за конвертацію, якщо не помиляюсь і електронний банкінг нульовий.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 хвилини тому, nomer сказав:

Кажись там комісія за конвертацію, якщо не помиляюсь і електронний банкінг нульовий.

Комісія за конвертацію то є, но всерівно получається чистими 37.45 дето, а банкінг то да, як в Ощаді🙄

Змінено користувачем lutsak.oleg@ukr.net

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 хвилин тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Комісія за конвертацію то є, но всерівно получається чистими 37.45 дето, а банкінг то да, як в Ощаді🙄

Просто онлайн економите час на відвідувані відділень і все можна робити будь-коли.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
22 хвилини тому, nomer сказав:

Просто онлайн економите час на відвідувані відділень і все можна робити будь-коли.

Нашо ви мені то пишете, я в курсі🙄

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
26 хвилин тому, nomer сказав:

Просто онлайн економите час на відвідувані відділень і все можна робити будь-коли.

Онлайн можна Майже все але не все, от долари перевести в гривні можна по лиш по курсу НБУ, через це треба ходити забирати, йти де обміняти, а якби цього обмеження не було, то конверт депо було б в рази масовішим. 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Колеги, із 1 квітня (це не жарт) НБУ планово має перейти на систему СЕП 4  (24 години на 7 днів)

що чути із боку банків - чи готові вони?

чи це автоматом означатиме, що СЕП можна буде відправляти в будь який час дня і він дойде до 3 год як зараз?

чи як завжди - одні банки перейдуть, інші будуть мурижитись в силу тих чи інших причин

також цікавить чи буде SEPA інтеграція (дуже дешевий аналог дорого і старого  SWIFTa але лише для євро)

 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×