Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

14 хвилини тому, Mozart сказав:

2015-й рік я мав на увазі і банк "Дельта". Він, до речі, був зовсім не дутий. Але проблема була у Лагуні. Гонтарєва просто знищила його. 

На рахунок "Дельта", то в ті часи даною структурою жодного разу не користувався (хоча досвід маю з більшістю теперішніх системних) і був впевнений, що так як розвивався цей банк до добра це не доведе. Тому з моєї точки зору його ліквідація і як інших була логічною в то й час і завдяки напевне тим рокам ми на сьогодні бачимо відносну стабільну роботу банківської системи в цей складний час.

  • Хаха 2
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Альфа банк национализируют или ликвидируют? (Конвертдепо грн или $ отдадут)?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Никто альфо-сенс валить явно не намерен. Пока. Что будет дальше это конечно вопрос, но я бы вероятность обрушения этого шкафа оценивал бы как крайне низкую.

С другой стороны, если не риски брать не хочется, то это лучше не делать. Есть ведь такие штуки - "принцип" и "политическая целесообразность", особенно в украинских условиях..

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 години тому, Listrigon сказав:

Альфа банк национализируют или ликвидируют? (Конвертдепо грн или $ отдадут)?

Немає уже фактично і юридично Альфи, забудьте, є новий банк Сенс Банк, і ніхто його неліквідує, це можна сказати другий Приват за своїм онлайн банкінгом, і других фішок, ніхто непосміє його завалити,бо це буде суттєва недовіра до банківської системи, можливо націоналізують

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні ше встиг купити в Укрбудінвесті на конвертаційне депо в межах ліміту зелений по 36.94, чистими без жодних комісій, сказала менеджерка шо з Понеділка вводять комісію за купівлю доллара на депозит +1%,це помоєму був останній банк де найкращий курс був, кстаті щодо повернення вкладів то проблем у мене небуло віддавали все без предзаказу день в день! 

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
42 хвилини тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Сьогодні ше встиг купити в Укрбудінвесті на конвертаційне депо в межах ліміту зелений по 36.94, чистими без жодних комісій, сказала менеджерка шо з Понеділка вводять комісію за купівлю доллара на депозит +1%,це помоєму був останній банк де найкращий курс був, кстаті щодо повернення вкладів то проблем у мене небуло віддавали все без предзаказу день в день! 

Укрбудінвест? Я би боявся в таких банках в наш час відкривати депозити незважаючи на крутий курс... Я вчора відкрив конверт депо в Приватбанку. Все ж таки державний банк і більше довіри. Цікаво чи є ще в нас подібний банк в який можна перекинути гроші онлайн без комісії і відкрити конверт депо?

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, lutsak.oleg@ukr.net сказав:

Немає уже фактично і юридично Альфи, забудьте, є новий банк Сенс Банк, і ніхто його неліквідує, це можна сказати другий Приват за своїм онлайн банкінгом, і других фішок, ніхто непосміє його завалити,бо це буде суттєва недовіра до банківської системи, можливо націоналізують

Такий гарний шматок саме і хочуть націоналізувати, а потім продати.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 часа назад, Listrigon сказал:

Альфа банк национализируют или ликвидируют? (Конвертдепо грн или $ отдадут)?

Перефразируя известную поговорку, "Ликвидации не будет. Но будет такая национализация, что камня на камне не останется". 

Если честно... у меня там крупный депозит... НЕ в гривне... так я мысленно считаю дни...  (не конверт, если что, а старый, 3х-летний).

  • Дякую 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 хвилин тому, borysyablonski сказав:

Укрбудінвест? Я би боявся в таких банках в наш час відкривати депозити незважаючи на крутий курс... Я вчора відкрив конверт депо в Приватбанку. Все ж таки державний банк і більше довіри. Цікаво чи є ще в нас подібний банк в який можна перекинути гроші онлайн без комісії і відкрити конверт депо?

Які проблеми. Sense самий жирний варіант там ще відсотки (єдине видача за 5 днів Дол після закінчення), А-Банк, Аваль це перевірених, ПУМБ аналогічні по курсу 37.5, з Моно не зв'язувався в такі депозити.

 

Змінено користувачем nomer
  • Дякую 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 хвилини тому, Mozart сказав:

Перефразируя известную поговорку, "Ликвидации не будет. Но будет такая национализация, что камня на камне не останется". 

Если честно... у меня там крупный депозит... НЕ в гривне... так я мысленно считаю дни...  (не конверт, если что, а старый, 3х-летний).

Да ладно. Страхи могли бути до нового року, а зараз взагалі проблем ніяких і то мені видавали без проблем в критичні дні жовтня-листопада. Підказку дам, отримання коштів переведіть на відділення, які працюють на вихідні і кожен день по 2700 видадуть єдине, якщо далеко кожен день їздити.

Змінено користувачем nomer

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×