Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Р-н нового цума и океан 14.30 где нашёл такого что по 14.70 во Львове берёт. На Краковском не бываю

Погоджуюсь що 14,30 то ше за щастя скинути станом на сьогодні

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Р-н нового цума и океан 14.30 где нашёл такого что по 14.70 во Львове берёт. На Краковском не бываю

Р-н нового цума и океан 14.30 - верно, знаю т.к. сам в этом р-не живу... и у нас на р-не всегда курс был на 10-20 коп ниже чем в центре!

 

"де нашёл такого что по 14.70 во Львове берёт" = Оптовик, да и это одноразово было - т.к. до 15,00 надо было собрать ок 25к. зелени, и ему нехватало до всей суммы (продавал всю сумму тоже по 14,70, т.е. с меня спред=0). Ведь прокатить крупного клиента-покупателя негоже как-то :P .

я сомневался, но все же загнал ему 500 х14,7

только что вернулся, *** да и по пути обратно домой, сразу откупил 200 х14,00  в центре за Макдоналдом возле обменника :rolleyes:  - но это просто случайность и повезло = шел и увидел как мужик пытался договориться у "окошка", а ему на табличку указывали..., дальше все просто - 3 минуты на пересчёт, без очередей и беготни.

Змінено користувачем Kaktuz

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні 07.10.2014 року, станом на 16:30

USD  12,90/14,30

EUR  17,60/18,10

PLN    4,20/4,50

Праткично тільки працюють на скуп скв.

Змінено користувачем Espresso.Doktor
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сьогодні 07.10.2014 року, станом на 16:30

USD  12,90/14,30

Праткично тільки працюють на скуп скв.

Дякую за інформацію!

12.90 - ??? - ну а таблички, то всі бачать... :D , взагалі-то реальний цікавить.

мо моїй інформації : 13,90/14,20 :P  - Львів, до обіду.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

вчера и сегодня по львову доллара навалом, валютчики океан с такой горькой миной брал доллары, видно наелись. Студенты нанесли и дальше несут. Р-н В. Великого еле-еле 13-70 на 13-90. Одним словом ещё пару дней продаж по кассам банка и скорей всего ещё вниз. Тем более в привате доллара полно все депо отдаются по 1100 каждый день. Больше снимать доллары с депо не буду. Люди сдают активно, особенно Південний.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть по євро реальний курс, якщо можете, звісно.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Підскажіть по євро реальний курс, якщо можете, звісно.

Вам купить или продать? :rolleyes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені б долара купити, ато вчора простояв 4 год. В банку Хрещатик в черзі за баксом який дуже повільно продавали і вийшов начальник з постановою заборонити продаж!хто знає які ще банки продають

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Мені б долара купити, ато вчора простояв 4 год. В банку Хрещатик в черзі за баксом який дуже повільно продавали і вийшов начальник з постановою заборонити продаж!хто знає які ще банки продають

Вчора UniCredit на Чорновола продавав по 230 у.е.Курс 13.00 +0,5 в пенсійний +50 грн страховка. ;)

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

На бандери теж, але черга була а інкасація ще не приїхали вот я і пішов в хрещатик де тупо простояв

Змінено користувачем Maks7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×