Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Краэм вуха почув, що в одному банку наливали нвроду по 230 на паспорт, черга з 7:40 там стояла ...

надо писать так-  кредобанк на сахарова, а то в одному банку.... так несерьёзно))))))))))

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Не люблю на холодну йти за долларом. До реч1 в одному кантор1 сказали що нема ) бояться незнайомих людей

а, забув уточнити: якщо в лице не знают - то й говорить не будуть, а покажуть на табличку :P

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Поэтому пользуюсь услугами одного человека... за 5 коп. разницы получить по голове лопатой не хочу ) как и не хочу далеко от дома ехать

Змінено користувачем gekko
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що сьогоді трапилось на Кракіському? :ph34r:

Всі валютчики, були на морозі пили тільки каву та до кави, і казали що сьогодні вихідний :rolleyes:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тому що собак на них спустили...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

тому що собак на них спустили...

Це типу Фіксування Курсу називається?

Стабільність курсу валюти "фіксовано-стабільна по новому" ;)

 

Ще підмітив що сьогодні багато канторів було закрито у Львові, чи це вже мій особистий глюк?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Це типу Фіксування Курсу називається?

Стабільність курсу валюти "фіксовано-стабільна по новому" ;)

 

Ще підмітив що сьогодні багато канторів було закрито у Львові, чи це вже мій особистий глюк?

Чув зловили кількох валютчиків, да якшо не знайомі то мороз повний

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А що сьогоді трапилось на Кракіському? :ph34r:

Всі валютчики, були на морозі пили тільки каву та до кави, і казали що сьогодні вихідний :rolleyes:

я ж писав сьогодні в обід: "якщо в лице не знають - то й говорить не будуть" !  :ph34r: :ph34r: :ph34r:

 

А що сьогоді трапилось - не сьогодні, а вже 3-й день... кошмарять їх трохи = "ПОКАЗУХА" для "ПЕРЕСІЧНИХ" (тих хто по-200)

 

для "постійних" = проходиш "фейсконтроль", і все по старому! :D

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закритих кантор1в в центр1 не зустр1чав,але про ауд1энц1ю домовитись з незнайомими не вийшло

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Закритих кантор1в в центр1 не зустр1чав,але про ауд1энц1ю домовитись з незнайомими не вийшло

Потому что во Львове доллара хоть жопой жуй - полно, приходишь пополняешь депо на 200, а на жену покупаешь и т. д. и все мило улыбаются, а бомж-забеги, это понятно что дол. для таких никогда нет. В очередях стоять тоже смешно. У менял разговаривал, гривна по чуть-чуть заканчивается. С злотым да есть проблема, но по 4.10 купить реально, но немного. Да и под выборы "Будущие депутаты обманщики-патриоты" меняют дол. во всю, так что особенных проблем не вижу. Лучше икру по 100грн. за банку купить, кофе и вискарь, пока цены ещё стоят по курсу лета)))). Вот такие соображения.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×