Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Правило комерційного бізнесу пише: "Заробив сам, дай заробити іншим чи не так?"

Цілком згоден, все вірно! АЛЕ, в нашій реальності, чомусь не працює жодне правило..., окрім "закону пружини"

 

- хто не вивів свій бізнес та основний капітал з України після 1-го майдану в 2005р (напр. в Польшу або ін. країну) - той нехай сам тепер викручується як зможе...

Адже ще тоді проскакували досить цінні та аргументовані поради закордонних експертів (достовірні інсайди), хоча вся основна інфа крутилась тільки по закритих форумах.

- останні пару років, я себе "пиляв" думками, що не треба було слухати тих порад, і так поспішно звалювати звідси, бо думав що вистрелить скорше (2009-2010рр), а спокій (відносний) був аж до кінця 2013р. Зате тепер безмежно радий, і нема ніякої головної болі - бо тепер все ТАМ! :P

 

також вірно, що багато люду нахапали по 14,5+...

-я лише раз взяв по 13,5 кілька соток, бо терміново треба було докласти,, все остальне по курсу "соц.бакса"

 

ПС: ГРН залишилось хіба на сухарі :D  - всі в очікуванні, коли нарешті та пружина вже вистрелить :lol:

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В кожному бізнесі, є прибуток та попандос, тому хтось нахватався USD по 14,5, і тепер буде чекати коли курс піде у гору, але на разі до виборів, це не можливо, тому на разі це попандос "валютчиків" та "банків".

 

Але вони як правило не люблять бути у мінусах, як інший приватний бізнес, але це ж бізнес....

 

Правило комерційного бізнесу пише: "Заробив сам, дай заробити іншим чи не так?"

Так и ничего не понял с написаного выше. Пишу ещё раз во Львове доллара полно, люди сдают во всю, студенты и бабушки несут. Сдать по курсу выще 13.60 трудно. НЕТ гривны. Я сдавал не ради прибыли а потому что оплачивал турпутёвку, и нужны гривны. По 14.5 никто ничего не хватал, так как все сидят по уши в валюте. А те кто бегают за 200-мя дол. они им точно не нужны, а только чтобы пару гривен заработать. А когда у валютчика попандос не погимаю - он что купил, то и перепродал. Впрок мало кто скупает.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цілком згоден, все вірно! АЛЕ, в нашій реальності, чомусь не працює жодне правило..., окрім "закону пружини"

 

- хто не вивів свій бізнес та основний капітал з України після 1-го майдану в 2005р (напр. в Польшу або ін. країну) - той нехай сам тепер викручується як зможе...

Адже ще тоді проскакували досить цінні та аргументовані поради закордонних експертів (достовірні інсайди), хоча вся основна інфа крутилась тільки по закритих форумах.

- останні пару років, я себе "пиляв" думками, що не треба було слухати тих порад, і так поспішно звалювати звідси, бо думав що вистрелить скорше (2009-2010рр), а спокій (відносний) був аж до кінця 2013р. Зате тепер безмежно радий, і нема ніякої головної болі - бо тепер все ТАМ! :P

 

також вірно, що багато люду нахапали по 14,5+...

-я лише раз взяв по 13,5 кілька соток, бо терміново треба було докласти,, все остальне по курсу "соц.бакса"

 

ПС: ГРН залишилось хіба на сухарі :D  - всі в очікуванні, коли нарешті та пружина вже вистрелить :lol:

А вот здесь всё ясно и понятно написано - ГРН залишилось хіба на сухарі. Все сидят в долларе по самое не могу,   Знаю кучу народу с Південного, так они даже жрать не покупают и по ресторанах не ходят, боятся 100 дол. сдать, хотя бабла у них полно. Зато как экономно живут теперь!!!!

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю валютчикам не важно какой курс, главное обьем и маржа в несколько процентов и они будут работать и зарабатывать

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Сегодня в Авале на коперника платил налоги, так передомной была очередь из нескольких бабуль 65-75 лет. Первая спрашивала нельзя ли менять доллары прямо с гривневой карты,как у приват банка....а вторая к касиру с палочкой подошла и прошептала "ну шо? уже привезли...а то я зайду через годину"......грустно как то все это...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Цілком згоден, все вірно! АЛЕ, в нашій реальності, чомусь не працює жодне правило..., окрім "закону пружини"

 

- хто не вивів свій бізнес та основний капітал з України після 1-го майдану в 2005р (напр. в Польшу або ін. країну) - той нехай сам тепер викручується як зможе...

Адже ще тоді проскакували досить цінні та аргументовані поради закордонних експертів (достовірні інсайди), хоча вся основна інфа крутилась тільки по закритих форумах.

- останні пару років, я себе "пиляв" думками, що не треба було слухати тих порад, і так поспішно звалювати звідси, бо думав що вистрелить скорше (2009-2010рр), а спокій (відносний) був аж до кінця 2013р. Зате тепер безмежно радий, і нема ніякої головної болі - бо тепер все ТАМ! :P

 

також вірно, що багато люду нахапали по 14,5+...

-я лише раз взяв по 13,5 кілька соток, бо терміново треба було докласти,, все остальне по курсу "соц.бакса"

 

ПС: ГРН залишилось хіба на сухарі :D  - всі в очікуванні, коли нарешті та пружина вже вистрелить :lol:

Тоже самое дороже чем 13.5 по привату не брал, было такое, немного стыдно даже. Думаю не пожалею, как писал выше - капитально вложился в импортные вещи - начиная от импортных спинингов,  обуви, экипировки для подводного плавания, алкоголь в подарочных упаковках, оливковое масло, кофе и прочая чепуха..... Так как жду падения доллара как и все гривнепатриоты и украинцы, кто деньги зарабатывает, ане ворует из бюджета. Но есть одно но!!!! если конечно не будет никакого форс-мажора с продолжением АТО, майданами и т.п.,

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Я думаю валютчикам не важно какой курс, главное обьем и маржа в несколько процентов и они будут работать и зарабатывать

Полностью согласен, это как букмекерская контора, лишь бы обороты были!!!!!

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В кожному бізнесі, є прибуток та попандос, тому хтось нахватався USD по 14,5, і тепер буде чекати коли курс піде у гору, але на разі до виборів, це не можливо, тому на разі це попандос "валютчиків" та "банків".

ту вже всі правильно помітили, а Espresso.Doktor коли писав мабуть пару слів пропустив... :rolleyes:

 

В кожному бізнесі, є прибуток та попандос, тому хтось нахватався USD по 14,5, і тепер буде чекати коли курс піде у гору, - тут ключове слово "в бізнесі" !

А який же попандос у валютчиків може бути ??? - працюють лише на спреді! і чим він ширший - тим для них кращий заробіток!

тобто в мінусі ніхто ніколи не буде!!! - навар буде або 5-10 коп або 40-50коп...

блін ... це ж математика за 2-й клас школи :D

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

ту вже всі правильно помітили, а Espresso.Doktor коли писав мабуть пару слів пропустив... :rolleyes:

 

В кожному бізнесі, є прибуток та попандос, тому хтось нахватався USD по 14,5, і тепер буде чекати коли курс піде у гору, - тут ключове слово "в бізнесі" !

А який же попандос у валютчиків може бути ??? - працюють лише на спреді! і чим він ширший - тим для них кращий заробіток!

тобто в мінусі ніхто ніколи не буде!!! - навар буде або 5-10 коп або 40-50коп...

блін ... це ж математика за 2-й клас школи :D

 

Вданому варіанті залежить, який у кого "жирок" ( запас UAH чи USD/EUR ).

І якщо Валютчик нахапався СКВ по максимальному курсу, та лишився без UAH, то питання скільки він протягне без UAH.

 

Мова не йде про тих хто працював суто під "заказ", як правило що заказали то і забрали, але там і спред пару копійок.

І якщо сьогодні готові великі суму брати по 13,5, то ніхто іх скупляти по 13,8 вже не буде, а про 14 і више мовчу.

Тут йде регулювання ціни "пропозиція та попит", якщо почнеться попит на UAH, то будемо USD/EUR діставати з під матрацу.

 

І питання скільки ще є UAH  у валютчиків у резерві, щоб протриматися до оголошення результатів на виборах у зраду, хоча може іх НБУ кредитує за пільгою, х.з.

Змінено користувачем Espresso.Doktor

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Був сьогодні центральному відділенні КРЕДІ АГРІКОЛЬ БАНК

Курс USD на продаж 12,95, але у касі відсутні ці самі USD.

 

По секрету сказалі що валюта є, але тільки для забезпечення видачі валютних депо та з поточних рахунків.

І як тільки НБУ почне продавати USD по казковому курсу, вони зразу закажуть будь-яку суму яку забажає клієнт :D

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×