Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

49 хвилин тому, Jack сказав:

Предоставьте возможность скрывать неиспользуемые элементы форума под спойлер. 'Голосование' или совсем бесполезная часть 'пользователи онлайн' при доступе на форум через телефон занимают 50% скроллинга.

А до чего Вы скролите? После "пользователи онлайн" практически ничего нет полезного с этой точки зрения.

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 минут назад, SanderEA сказал:

А до чего Вы скролите? После "пользователи онлайн" практически ничего нет полезного с этой точки зрения.

Под "пользователями" новые сообщения 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
В 01.08.2022 в 10:18, Нинель сказав:

Под "пользователями" новые сообщения 

Скрыли на мобильном, пока попробуем так.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Добавил пользователя в игнориуемые а сообщения в ветках от него вижу(((((

Кажется что-то сломалось

Добавлял Lucius
 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всё работает, возможно, Вы забыли галочки поставить, где игнорировать.

 

IMG_20220809_120008.jpg

IMG_20220809_120126.jpg

  • Лайк 1
  • Дякую 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

подписан на раздел "Валютный рынок Украины", но при появлении в нем новой темы (Проблемы пополнения счетов крупными купюрами ...) никаких уведомлений не получил... подписка на разделы не работает??

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 минуту назад, Лев сказал:

Найцікавіше те що люди живуть в Україні,бачать яке страхіття робиться.Бачать як ракети руйнують маленькі та багатоповерхові будинки,розважальні торгові центри,дитячі та спортивні майданчики,жд.та автовокзали,ринки,магазини та вулиці нашіх міст та містечок-в той час коли там знаходиться купа людей-від малечі до старого.І як це може їх не чепати за живе-я нерозумію цього-!?!

Я чоловік за 40 років,но коли я бачу таке на відео,а інколи і наяву,то у мене на очах самі по собі з'являються сльози.І це у здорового чоловіка.Просто немаю слів це все описати на 100%.

І на рахунок постійних мінусовщиків-всього проукраїнського-якщо хтось з них постійно мінусує вас,а особливо пачками по 10 мінусів(на нові та старі повідомлення)ставлять за 2 хвилини(роблять вони це практично завжди вночі)-то спробуйте звертатися одразу до Адміну,можна зі скриншотами.У мене таких прихильників було десь 4-5.Я навіть спробував з ними спілкуватися через особисті,питаючі їх-чому вони саме так роблять-але там БРОНЬ.І після цього я все ж таки спробував звернутися до Адміну в особисті.І ви знаєте-можна сказати,що це подіяло.Я не знаю якім саме чином було вирішено питання з кількома моїми постійними-(а іноді і)-пачко-мінусовщиками,але я бачу,що реакція на неправомірні спеціальні дії-була.За що я дуже вдячний Адміну.

Тримаємося разом.Все в нас в Україні незабаром буде добре.Я в цьому впевнений на 100%.На все добре.

 

не переживай ) таких полно ) относитесь к этому проще. 

НУ нету у них больше ничего кроме  озабоченности " ой у кого сколько плюсиков"  

 

осеннее обострение

image.png.70b70373941fbe608b9fbd07cc681c1e.png

 image.png.db043755070608978617fdec2a665b0d.pngimage.png.0e894f0dc132d1ccd6c858cee03c2b87.pngimage.png.933db4f2f81e576f853fd09387c765c2.png

image.png.386bac4f9f4c20d71f65fcce5c7e76a2.png

  • Дякую 2
  • Подобається 1
  • Не подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Приветствую.Не могу понять как и когда  я могу коментировать в чатах.Что для этого нужно сделать?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×