Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

з вмілою технікою постановки питання, можна замовляти не організацію соц.опитування, а потрібний результат

  • Лайк 8
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
33 минуты назад, NWEN сказал:

Сорри, но там ложь, трындежь и провокация.

Оно и раньше вопросы вызывало, а сейчас там точность из разряда 146%.

Сначала некто заказывает опросы, потом базируясь на них проводит политику, потом исходя из этого заказывает новые опросы.

 

Так опросы и управление отрываются от реальности. В особо запущенных случаях результаты опроса могут быть прямо противоположны реальности.

Так кошелькам США и ЕС подсовывают эти опросы а к опросам мобилизационный потенциал рисуют 5-6 млн и они трясут мошной.

  • Лайк 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
16 часов назад, -=michael=- сказал:

image.png.80feb0448a13b9ee9ed513f569b11c3d.png
Тим часом голуб миру на саміті БРІКС)

И вашим и нашим ,ау,пони ,вы ещё в розовых очках ? Кто тут кому враг ? А вечером в баньку сходят ,а для вас пони 2,5 года шапито крутят.

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 минуту назад, Odin1 сказал:

навіть логічно подумавши, то в 90-х могли виїхати люди, які були радянською інтелігенцією. Якщо у таких людей немає можливості осмислити таку просту істину - то вони навіть і не інтелігенція - а звичайні пристосуванці, які спочатку брали все, що могли з УРСР, а потім як тільки змінилася кон"юктура - побігли на захід. 

ті ж, яких я мав на увазі - принаймі поїхали будувати свою країну, однак я точно не думаю що вони навіть у страшному сні могли себе назвати українською інтелігенцією. 

От якби збудували би у себе у Львові - Львівський університет коштом громади, вивчили би там дітей - тоді б це могла бути інтелігенція - тобто люди протягом принаймі двох поколінь повели себе розумно, а якщо називатися інтелігентом, і при цьому протрачувати ресурси своєї країни і приносити користь іншим, то це інше слово (Ви знаєте 6 мов, можете підібрати антонім). Адже для вивчення людини держава буль-то УСРС чи Україна витрачає зараз на садок, школу, інститут великі ресурси (бачив відеоролик де в США в середньому витрачається 250,000 доларів на те, щоб виростити до 18 років 1 дитину), а потім інтелігентно звалити з своєї країни - це називається відверте лицемірство і пристосуванство. 
У тому ж США для відмови від громадянства є податок - оподаткувати все майно на момент виходу по ставці на момент виходу. Тобто держава розуміє, що вона дає і якщо хочеш вийти, то будь ласкавий - поверни хоча би частково, що взяв. 
 

Ви такий гарний концлагер намалювали... Або птахофабрику... 

Я оберу свободу, а не годівлю за графіком

 

Змінено користувачем ZzzZzzZzz
  • Лайк 1
  • Не розумію 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, ZzzZzzZzz сказал:

Ви такий гарний концлагер намалювали... Або птахофабрику... 

соррі, продовжувати не буду.
якщо для Вас зведена сила громади за власною волею у якомусь напрямку є концлагерем, то ми говоримо з різних світоглядів. 
І якщо перша думка у деяких людей - втікти з країни у випадку якихось проблем, то мабуть такі люди не заслуговують власної країни. 

  • Лайк 1
  • Не розумію 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
19 минут назад, Odin1 сказал:

соррі, продовжувати не буду.
якщо для Вас зведена сила громади за власною волею у якомусь напрямку є концлагерем, то ми говоримо з різних світоглядів. 
І якщо перша думка у деяких людей - втікти з країни у випадку якихось проблем, то мабуть такі люди не заслуговують власної країни. 

А чого це в нас в керівництві різні грузини сидять? Чого вони свою країну не розвивають?

Змінено користувачем ZzzZzzZzz
Орфографія
  • Лайк 1
  • Сумно 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 минуты назад, Odin1 сказал:

соррі, продовжувати не буду.
якщо для Вас зведена сила громади за власною волею у якомусь напрямку є концлагерем, то ми говоримо з різних світоглядів. 
І якщо перша думка у деяких людей - втікти з країни у випадку якихось проблем, то мабуть такі люди не заслуговують власної країни. 

В єдинорогів і добрих фей і телемарафон теж вірите? Чи це сарказм з Вашого боку?

Здобуття людиною якісної освіти і корисних навичок  - це, перш за все, власна воля людини до навчання, інвестиції (фінансові та зусилля індивида або ж його близьких) та індивідуальні природні здібності до такої діяльності. Роль держави має полягати тільки у стимулюванні процесів і видачі "корочок" єдиного державного зразка. Все. Голий  прагматизм. Якщо держава в особі уповноважених нею органів не здатна створити умов для безпечного та якісного розвитку кваліфікованих кадрів - вони стануть резидентами іншої держави. Саме ці процеси ми спостерігали в 90-х, а потім - починаючи з 2014 р. До прикладу. Мій знайомий  - програмний архітектор, працював по аутсорсу на компанію з США, непогано заробляв і комфортно себе почував живучи в Україні до 2014 р. У 2015-му йому присилають повістку, як "охвіціру-артилеристу" після військової кафедри. Подальший алгоритм дій індивида: демонстрація повістки керівництву компанії - отримання спонсорської грінкарти по скороченій процедурі від роботодавця -переїзд з родиною до штатів - отримання громадянства - тепер вже іпотека в штаті Нью-Йорк. Для України це - просто мінус кваліфікований спеціаліст. Звичайно, настільки успішних прикладів я знаю мало - більшість їде наобум, але ця держава, діючи згідно запропонованої Вами логіки, втратить весь кваліфікований ресурс. Незворотньо. А Ви будете знову святкувати перемогу революції. 

Врешті, історія циклічна.

  • Лайк 1
  • Подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 часов назад, Odin1 сказал:

соррі, продовжувати не буду.
якщо для Вас зведена сила громади за власною волею у якомусь напрямку є концлагерем, то ми говоримо з різних світоглядів. 
І якщо перша думка у деяких людей - втікти з країни у випадку якихось проблем, то мабуть такі люди не заслуговують власної країни. 

если бы границы не закрыли, не пришлось бы жить рядом с такими людьми. 

  • Лайк 1
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 минут назад, alex790579 сказал:

Роль держави має полягати тільки у стимулюванні процесів і видачі "корочок" єдиного державного зразка. Все. Голий  прагматизм

Они даже этого не могут. Сколько было кипиша в интернете по различным специальностям: то бланков нет, то разные "державні" организации судятся, кто из них "державнее", и многое такое.

Это лаборатория, где проводят всякие эксперементы на подопытных: третий тур, два майдана, нелегеиимный "руководитель", закрытие границ, когда один гражданский должен защищать двух лиц в форме...

  • Лайк 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, ZzzZzzZzz сказал:

чого це в нас в керівництві різні грузини сидять

мабуть тому, що в Україні це можливо - країна можливостей, останній оффшор Європи)

14 минут назад, alex790579 сказал:

Роль держави має полягати тільки у стимулюванні процесів і видачі "корочок" єдиного державного зразка. Все.

цілком згоден - тому не може бути національний, державний чи ще якийсь університет. Може бути локальний і від громади. 
я не про поні і телемарафонів - я про громади. В Україні жодна громада не вважає та неможе проводити самоврядування - вссі чекають на вказівку згори і у будь-яку громаду чомусь може приїхати резидент від правлячої партії і наводити порядки. Іноді навіть грузин, як сказано вище. 

9 минут назад, Totolya сказал:

если бы вы границы не закрыли

я их точно не закрывал - закрытие границ это точно одна из самых больших ошибок. В начале вторжения в 2022 году было много людей, которые записывались добровольцами, и много кто сбегал в панике. Потом решили всех "уравнять" - и государство потеряло доверие. 
 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

×