Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Хелп, нужна помощь знающих! Вложил деньги в Киев в новостройку. Сейчас хочу переуступить, на руках права собственности нет, только договор от застройщика, что да, я купил и т.д. Как мне переуступить/продать в этом случае?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В першу чергу потрібно прочитати сам договір, чи в ньому вже не передбачено порядок здійснення переуступки.

Якщо нічого не вказано, то радив би проконсультуватись в відділі продажу забудовника, бо в будь-якому випадку, Вам потрібно буде підписувати договір про заміну сторін договору, підписи в якому повинні ставити (продавець-забудовник, Ви і 3-тя особа, яка набуде Ваші права за основним договором).

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, OleksandrKU сказал:

Хелп, нужна помощь знающих! Вложил деньги в Киев в новостройку. Сейчас хочу переуступить, на руках права собственности нет, только договор от застройщика, что да, я купил и т.д. Как мне переуступить/продать в этом случае?

договор какой?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, OleksandrKU сказал:

Хелп, нужна помощь знающих! Вложил деньги в Киев в новостройку. Сейчас хочу переуступить, на руках права собственности нет, только договор от застройщика, что да, я купил и т.д. Как мне переуступить/продать в этом случае?

Только через отдел продаж. Они все объяснят. Обычно берут 4-5% от суммы договора комиссию.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 час назад, palu41 сказал:

Только через отдел продаж. Они все объяснят. Обычно берут 4-5% от суммы договора комиссию.

Какие 4-5% :) в договоре чёрным по белому написано - 3000 грн . Пункт 5.5

IMG_6235.JPG

  • Подобається 6

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, Lasvegas сказал:

Какие 4-5% :) в договоре чёрным по белому написано - 3000 грн . Пункт 5.5

Я написал обычно. В Одессе!

Сколько стоит в Вашем фонде погодження зміни сторони договору?) Обязанности согласно пункта нет...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, palu41 сказал:

Я написал обычно. В Одессе!

Сколько стоит в Вашем фонде погодження зміни сторони договору?) Обязанности согласно пункта нет...

Да застройщику все равно кто будет хозяином квартиры, так что за это большие деньги брать не будут. Но Адеса таки да, это другой мир :) 

 

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Если на этом можно заработать, то почему бы и нет! 

У Вас по договору очень лояльный застройщик.

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Розглядаю купівлю нерухомості які ризики можливі при купівлі її методом переуступки і чи можливо їх уникнути ? Дякую за пораду .

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
13 часа назад, Oleg1 сказал:

Розглядаю купівлю нерухомості які ризики можливі при купівлі її методом переуступки і чи можливо їх уникнути ? Дякую за пораду .

Из специфических рисков, - неграмотно составленный договор. Желательно дать почитать грамотному юристу, чтобы не было возможностей для качелей.

 

Остальные риски ровно такие же как и при покупке у застройщика.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×