Перейти к публикации

Oleg1

+Подписчик
 • Публикации

  200
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

322 Душка

О Oleg1

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

3 716 просмотров профиля
 1. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  «Найближчий час « це коли ?
 2. Oleg1

  Прогноз курса евро

  Який Ваш прогноз ?
 3. Чи видала ДАБІ дозвіл на початок експлуатації будинку та чи присвоєний будинку почтовий адрес ? Якщо ні тоді проблеми з комунікаціями можуть бути надовго .
 4. Нерухомість не той товар який легко продати на піку ціни і купити на спаді . Люди які купляють нерухомість для подальшої здачі прискіпливо підбирають нерухомість і тут має місце багато факторів : локація , поверховість , планування , кількість кімнат , природня освітленість і т. д . Тому щоб купити її потрібно затрати багато часу і не факт що будуть добрі варіанти . Крім того хто здає нерухомість під здачу переслідують в основному одне завдання отримання пасивного доходу ( має місце консервативна стратегія ) тому в « гірки “ ніхто грати не буде . Передбачити піки та спади ціни на нерухомість не так просто , сам чекав коли увели короновірусний карантин суттєвий спад на нерухомість на жаль він не відбувся .
 5. Агенції основне почати спілкуватись з людиною яка хоче купити нерухомість давши фіктивні оголошення з «солодкими « цінами . В процесі спілкування пропонують те що є в наявності . Для того щоб купити квартиру без посередницьких витрат подивіться наявність квартир в ЖК яке Вас цікавить від власників квартир на ОЛХ там більш правдоподібна ситуація . Треба зрозуміти що в ЖК які користуються попитом квартира в зданому будинку по переуступці від власника буде дорожче ніж в забудовника на стадії будівництва .
 6. Я Вам дав пораду на основі власного досвіду , як спілкуватись ? Пояснити ситуацію ,зацікавити матеріально - перевірено , спрацьовує . Зрозуміло за шоколадку інформацію Вам не дадуть .
 7. Якщо Ви зробили дзвінок до ріелтора і переконались що дісно квартира яка Вас цікавить продається тоді щоб вийти на власника квартири потрібно звернутись до керівника жеку якщо будинок зданий в експлуатацію або менеджера по продажах цього Жк якщо він нездатний На основі планування квартири , на якому поверсі вона заходиться , кількості кімнат можна визначити номер квартири та телефон власника , зрозуміло потрібні дані Вам представлять за винагороду .
 8. При союзі теж по різному будували особливо в епоху «застою « , якість будівництва залежала від важливості об’єкту . Там де був жорсткий контроль надійність відповідала вимогам СНІПа а де його не було все залежало від людського фактора . Мало місце розкрадання будівельних матеріалів , пянство внаслідок чого якість будівництва була низька . Особливо гостро показав низьку якість будівництва при союзі землетрус в місті Спітак ( експертиза після землетрусу показала невідповідність СНІПу розчину та будівельних матеріалів) .
 9. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Крім підприємств які працюють на експорт та імпорт товарів є велика частина економіки яка працює на внутрішній ринок , при різкій девальвації гривні є великий лаг коли ціни на продукцію та послуги неростуть тому що зменшується купівельна спроможність населення відповідно падаєть прибутки цих підприємств . Термін окупності вкладень в такому випадку розтягується по часі . Звідси великі ризики інвестицій в бізнес ( технологій та імпортного обладнання )який працює на внутрішній ринок .
 10. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ви спрощено підходите до економічного аналізу курсу долара в залежності від грошової маси доводячи в своєму дописі що він залежить від одного фактора Економіка яку обслуговує грошову маса міняється з часом , може рости так і звужуватись крім того в руках НБУ є інструменти які в певний момент можуть зменшувати грошову масу . Тенденція до знецінення грошової одиниці присутня в усіх країнах світу , такий зараз фінансовий порядок у світі . Тепер щодо Вашого прогнозу курсу долара 75 гр , чому саме 75 а не 29 або 100 гр за долар з Ващого графіку незрозуміло . В студентському середовищі такий прогноз називається «стеля « . Відносно аналізу щодо залежності занепаду економіки України від вартості енергоресурсів теж спрощений підхід опираючись на тільки один фактор вартості енергоресурсів щодо бізнесу Мені теж неподобається що є дискримінація по вартості енергоресурсів для бізнесу . Але для того щоб знайти дісно об’єктивні причини потрібно проаналізувати структуру собівартості продукції в наведених Вами країнах по галузях господарсва , та яку частку в собівартості продукції займають енергоресурси . Також потрібно проаналізувати вартість енергозатрат на випуск одиниці продукції в певній галузі . В нашій країні збереглась металургія яка сама по собі вимагає великих енергозатрат що суперечить Вашому допису .
 11. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Підкажіть високорентабельну працюючу бізнес-ідею тут же появиться багато охочих її втілити незважаючи на погані інвестиційні умови .
 12. На мій погляд інформація про проблеми кредитування малого та середнього бізнесу в Україні є надуманими . Виходячи з даною екомічною ситуації в Україні та світі та ризикі які виникають для бізнесу , кредити можуть собі дозволити підприємства які мають запас міцності з високою рентабельністю але вони за рахунок своїх прибутків можуть забезпечувати собі розвиток. Бізнесу з низькою рентабельністю великі ризики брати кредити в даній ситуації і тут не залежить від розміру відсотків по кредиту . Тільки для підприємств які створюються з нуля в нішах де можливі високі прибутки є сенс отримати кредит є складнощі їх отримати , в такому випадку потрібно шукати інвесторів . Така ситуація в економіці в прицмпі супроводжує нас весь час тому і розвиваються ті галузі де швидка окупність в довгу працювати великі ризики
 13. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не мораліст але теж підтримую . Дописи цікаво читати коли вони аргументовані , доброзичливі до опонента без сарказмів , та лишніх емоцій . На мій погляд має місце боротьба за лідерство на вітці але на такому рівні читати дискусію нецікаво .
 14. Oleg1

  Куда вкладывать сбережения?

  Крім вкладення в долар та золота на мій погляд можна вложитись у фунт тому що весь негатив з британською економікою що міг статись вже відбувся це і брехзіт , велика кількість хворих на короно вірус , карантин , рано чи пізно економіка Англії запрацює . Доля євро невизначена , багато протиріч між державами .
×