Перейти к публикации

Oleg1

+Подписчик
 • Публикации

  158
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

231 Душка

О Oleg1

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

2413 просмотра профиля
 1. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дискусія не про це , мова ішла наскільки курсоутворення в країні регульоване «по щелчку пальця « нюанси які наведені на це не впливають
 2. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ви переоцінюєте дію суб’єктивні факторів (людей) на курсоутворення . Основний фактор який впливає на курс це стан економіки . Наша економіка є експортно залежна , прогнозувати на перспективу складно це не планова економіка і ручне регулювання здійснюють тільки згладжуючи коливання а не проти тренду ( послаблення гривні або її зміцнення)
 3. Питання в тому коли світова криза виникне і практично в усіх країнах в тому числі ринкових є уряди , центробанки які в ручному режимі готові гасити початок світової кризи ( досвід є) . Передбачувати початок світової кризи та її глибину річ невдячна .
 4. Oleg1

  Как пройти 2019 год без финансовых потерь.

  Якщо серйозних причин находитись в державі немає то і не може бути фінансових втрат . Тут питання по іншому поставлено .
 5. Світ буде реагувати як і до цього реагував і на акт прямої агресії .
 6. А вона зараз і є . Гарантом незалежності України є США яка за призеденства Обами втратила роль світового поліцейського . Врятувати Україну як державу може тільки сценарій фінської війни . В іншому випадку у всьому цивилізованому світі дальші події будуть викликати тільки занепокоєння ( в них самих проблем вистачає ) . Тут діє правило спасіння утопаючого діло рук самого утопаючого .
 7. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Яку на Вашу думку потрібно обрати стратегію по вході в долар або гривню на наступні чотири місяці враховуючи еконономічні та геополітичні чинники ?
 8. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  В цьому році основним драйвером росту цін на продукцію став ріст зарплат працівникам ( білої , в конвертах ) за рахунок виїзду працівників на роботу за кордон що змусило працедавців суттєво піднімати заробітні плати в Україні .
 9. Oleg1

  Цена на нефть, бензин

  Рости буде населення до певної межі а дальше епідемії , війни , хвороби зупинять ріст ( свого роду саморегулююча система ) . Несприятливі зміни клімату теж зупинить ріст населення планети . Нові енергоефективні технології будуть вдосконалюватись в залежності від вартості ресурсів ( чим дорожчі ресурси тим більший прогрес у винайдені нових енергоефективних технологій та зростання їх ККД )
 10. Oleg1

  антирейтинг кандидатов в президенты

  А Ви спілкувались з громадянами інших країн ? В будь якій країні навіть успішній великі верстви людей завжди незадоволені владою . Тому в політиці існує закон маятника одна влада міняє іншу внаслідок ілюзії людей що нова влада буде краща за ту яка є .
 11. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якому надаєте перевагу у відсотках ?
 12. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ще краще було б робити на рівні 12,00 але на жаль курс гривні відображає стан економіки у майже всіх випадках а не на нашими бажаннями .
 13. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Фактори які Ви вказали впливають на курс і в часі можливо теж але аналітика та прогнозування все ж таки передбачає хоча б орієнтовні курсові показники в часі ( тому що кожен форумчанин такий допис може інтерпретувати по своєму ) щоб форумчани змогли отримати можливо цінну інформацію для роздумів , аналізу та лишній раз не турбували Вас уточненнями .
 14. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Курсом керує влада як правильно ви зауважили але коливання курсу за останні два роки незначні тим більше незадовго вибори і влада тим більше буде показувати всю керованість ситуації з курсом (стабільність ) . Так що що курс 40 з метою спекуляції фантастика .
 15. Oleg1

  Forex Today

  При тій турбулентності що зараз присутня в світі як на мене спрацьовує таке правило “Хочеш розсмішити Бога , розкажи йому свої плани «
×