Перейти к публикации

Oleg1

Форумчанин
 • Публикации

  147
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

237 Душка

О Oleg1

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

2296 просмотров профиля
 1. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якому надаєте перевагу у відсотках ?
 2. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ще краще було б робити на рівні 12,00 але на жаль курс гривні відображає стан економіки у майже всіх випадках а не на нашими бажаннями .
 3. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Фактори які Ви вказали впливають на курс і в часі можливо теж але аналітика та прогнозування все ж таки передбачає хоча б орієнтовні курсові показники в часі ( тому що кожен форумчанин такий допис може інтерпретувати по своєму ) щоб форумчани змогли отримати можливо цінну інформацію для роздумів , аналізу та лишній раз не турбували Вас уточненнями .
 4. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Курсом керує влада як правильно ви зауважили але коливання курсу за останні два роки незначні тим більше незадовго вибори і влада тим більше буде показувати всю керованість ситуації з курсом (стабільність ) . Так що що курс 40 з метою спекуляції фантастика .
 5. Oleg1

  Forex Today

  При тій турбулентності що зараз присутня в світі як на мене спрацьовує таке правило “Хочеш розсмішити Бога , розкажи йому свої плани «
 6. Oleg1

  Прогноз курса евро

  В кінцевому випадку виходячи з Вашого допису все в тумані ...
 7. Oleg1

  Прогноз курса евро

  Проміжні вибори в конгресс США які відбудуться в листопаді не можуть на Вашу думку перекреслити весь позитив для долара який Ви описали ? Тобто поміняти тренд .
 8. Oleg1

  Прогноз курса евро

  Ці дії на Вашу думку як вплинуть на курс євро / долар ?
 9. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Впевнені що не буде відкат валютчика і максимальні піки на протязі 4 місяців можуть досягати 29,5 -30 гр ?
 10. Основа цех по приготовленні страв там жорсткі санітарні вимого до приміщень та робочих місць . Довозка дає погіршення якості , втрати на логістику , перебої внаслідок транспортних корків .
 11. Переоцінювати силу розрахунків і робити розрахунки не знаючи де буде знаходитись МАФ , який трафік людського потоку , навколишня конкуренція Немає сенсу . Без цих основних даних цей рентабельний бізнес може бути успішний або не успішний . Спочатку треба шукати найкраще місце для точки продажу (встановлення свого МАФу або обговорювати аренду МАФу ) . Тоді обчисливши людський трафік біля МАФу можна розраховувати приблизні прибутки
 12. Основные завдання урядів всіх країн щоб громадяни були ситі , не виникало голодних бунтів а уряди зберегли владу . А питання гігієни , екології продуктів для будь якої країни є на останньому місці . Не даремно зараз харчову промисловість можна сміливо назвати хімічною промисловістю . Чим харчуватись і де має кожен вирішувати сам всі держави світу над такою проблемою не думають .
×