Перейти к публикации

Oleg1

+Подписчик
 • Публикации

  114
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

197 Душка

О Oleg1

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

2142 просмотра профиля
 1. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Питання курсу гривні залежить не тільки від попиту і пропозицііі а від психологічних аспектів а саме довіри до держави , їі інститутів і грошової одиниці незабуваємо і про тіньову економіку яка приблизно займає 50% від всієї економіки України . Тому у випадку розірвання співпраці з МВФ обернеться обов’язковим ростом курсу долара незважаючи на всі зусилля владних інститутів .Тоді надії відкупитись літом дешевше ніж на даний час будуть примарними . Попит на долар в нашій країні створють не пересічні громадяни а заможні люди які добре розбираються в економіці тому вони і заможні .
 2. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Останні два роки Україна співпрацювала з МВФ, а зараз співпраця поставлена на паузи , ризики зросли на порядок, тому що одна справа домовлятись з урядом Украіни , а інше питання вимоги до бюджету України .В бюджетний процес втягнуто багато політичних гравців в яких в передвиборчий час особливі інтереси і врахувати їх важко разом з вимогами МВФ до показників бюджету України . Тому для «нерезидентів « виникає питання чи вартують ці відсотки заради імовірних втрат .
 3. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Сумніваюсь що фінансово промислові групи готові «положити голови « своїми статками задля фінансової стабільності гривні .
 4. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  В даній вітці мова іде про курс долара і фактори, які впливають на нього . Зважаючи на валютні запаси України важливість надання траншу МВФ які були розтиражовані в ЗМІ, які не всі підконтрольні владі будуть відігравати важливу роль в подальших президенських та парламентських перегонах .Тому, на мою думку, курс долара перед президенськими виборами може досягнути 35 гр, а валютних запасів України може не вистачити до парламентських виборах, незважаючи на професійні дії НБУ у випадку припинення співпраці з МВФ .Тут будут діяти психологічні принципи натовпу «завтра буде дороже». Відносно політики ще « вождь пролетаріату» висловив афоризм, що «політика це концентроване вираження економіки « хто працює в реальній економіці кожен день переконується в цьому . В попередньому дописі я тільки вказав що влада змушена буде піти на співробітництво з МВФ виходячи з моїх міркувань .
 5. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ви думаєте без траншами МВФ грошей вистачить до парламентських виборів , можливо і вистачить але який буде курс долара і чи виграє ця влада вибори ? Як на мене влада піде на всі вимоги тільки щоб отримати транш і залишитись при владі .
 6. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Відносно інвестицій в Україні я з Вами згідний що великі ризики тому і розвиваються тільки дві галузі сільське господарство де в основний капітал землю не потрібно інвестувати та будівництво де інвесторами виступають приватні особи і основні ризики лягають на них .
 7. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Біла економіка забезпечувала б добру рентабельність коли б не було тіньової економіки або частка її була мізерна як в цивилізованих країнах світу , тому що податки у гравців ринку були б одинакові . Причина в правилах гри які ніхто не дотримується а не в поганій білій економіці . Ціна на продукцію частково були би вищі і це лягло би на споживача . Рентабельність кожного підприємства при білій економіці буде залежити від передових технологій , видатків , логістики , наскільки монопольний ринок , кваліфікації персоналу і ще багатьох факторів залежно від галузі
 8. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ви маєте надію що ця влада і наступна зробить вище перечислені реформи або будь які інші по яких живуть цивілізовані країни без зовнішнього тиску міжнародних фінансових організацій та цивілізованих країн ?
 9. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Слідуючи Вашій логіці зберігши ціни на газ на тому рівні який є на даний час , розірвати співробітництво з МВФ , встановити ринковий курс гривні а це викличе інфіляцію і девальвацію і українці та економіка України заживуте як «вареники в маслі «
 10. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Тільки питання в якому році
 11. В нас недосконала законодавча база як для цивілізованої країни але все ж таки правила та закони є на жаль ми Їх не дотримуємся всі.Починаючи від дотримання правил дорожнього руху , поведінки в громадських місцях та інших законів і це стосується всіх громадян незалежно від статуса
 12. Ви мислите як експортер що у зв’язку з ростом курсу долара тобто знецінення гривні наша економіка стає конкурентоздатна .Так експортери в цьому зацікавленні . Але від девальвація гривні в Україні конкурентнішою і експоорієнтованоі вона не стала . Торгівельний баланс говорить що ми більше купляєм ніж продаєм . Єкспортні галузі в нас з низькою доданою вартістю , відсталими технологіями .Знецінення гривні вбиває виробника який працює на внутрішній ринок а це великий сегмент економіки . Якщо припустім курс завтра буде 40 це не прискорить економіку , не появляться нові технологічні підприємства та замінять старі підприємства які віджили вже свій термін
 13. Прогнози курсу гривні при нашій офіційній (білій ) економіці яка нагадує на даному етапі хворого який лежить в лікарні і стан якого залежить від крапельниць МВФ та ЄС можна прогнозувати коротстроково . Візьмемо світову економіку де є країни з сильною економікою майже постійними і прогнозованими економічними правилами багато прогнозів ринку форекс не справджується від відомих установ та економістів . Так що в нашій країні на даному етапі прогнозування курсу на середньо і довготерміново це скоріше прогнози на кофейній гущі . Стабільність курсу гривні при сьогоднішній економіці на мою думку можна зробити такими кроками : 1 Н езалежна судова система 2 Всі суб’єкти економіки повинні платити податки , можливо з невеликими поправками в залежності від масштабу 3 Виведення економіки із тіні 4 Прості правила опадаткування . Тобто так як живе весь цивілізований світ . У нас кого не спитаєш всі хочуть реформ але коли реформи стосуються певної верстви населення ( класу ) тоді як правило вони проти . Для бізнесу незважаючи на можливо збільшення плати податків внаслідок виходу із тіні це дасть такі переваги : 1 Захищеність приватної власності 2Збільшення вартості активів 3 Курсова стабільність 4 Можливість планувати бізнес на довготерміново .5 Прозорі і прості правила діяльності .6Покращення інфраструктури країни
 14. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Олігархи на порядок розумніші у фінансових питаннях за політологів і фінансові активи якіі їм не потрібні для поточної діяльності вони передбачливо вже вивели і іде цей процес безперервно не чекаючи результатів виборів тому що в нашій країні на мою думку є ризики які на порядок вищі ніж результати виборів .
 15. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Якщо іде швидкий ріст і всі учасники валютного ринку розуміють що тренд може в будь який час помінятися у всіх " валютчиків " як роздрібу так і опту виростає різниця між покупкою і продажем таким чином вони страхують свої ризики при зміні тренду щоб при його зміні зменшити збитки . Як у кожній виді діяльності у " валютчиків " теж бувають бувають "вльоти" при відкатах це вже залежить від багатьох факторів ( професіоналізм , інтуїція і т. д. ) . Для пересічних людей які грають на качелях особливо коли тренди не сезонні , короткочасні ризики на порядок вищі від "валютчиків " . Але є люди коли вони цю діяльність розглядають як гру і готові в ній як до виграшу так і програшу . У кожного валютного оператора своя "кухня " коли певна валюта різко втрачає ціну , вони по можливості швидко виходять з неї і не працюють з нею .
×