Перейти к публикации

Oleg1

Форумчанин
 • Публикации

  168
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

248 Душка

О Oleg1

 • Звание
  Advanced Member

Посетители профиля

2878 просмотров профиля
 1. Звідси і біда що ми вибираєм некомпетентних людей , популістів які не мають внутрішнього стержня та політичної волі для впровадження реформ а приходять до влади для вирішення своїх шкурних інтересів. Людину яка скаже для того щоб було краще жити треба багато працювати президентом країни ми не виберемо
 2. Щоб оцінити потенціал людини що вона собою представляє потрібно почитати її автобіографію почитайте автобіографію Саакашвілі і Зеленского а тоді робіть висновки наскільки Зеля підготовлений до посади президента та до реформ
 3. Влада у нас не марсіани . Її вибрав український виборець а корупція розповсюджена не тільки у владі а у всіх сферах життя . Щоб вибрали те маємо . Це вже така прививками у всіх бідах винити когось
 4. Ви собі самі заперечуєте для того щоб була розвинута інфраструктура держави , медицина , освіта , пенсії іт. д . Держава має мати фінансові ресурси які повинні поступати з податків . Одна з причин що все в занедбаному стані це тому що економіка перебуває на 50 відсотків в тіні , зарплати платяться в конвертах . Треба вибирати або всім громадянам платити податки при чому немалі і мати розвинуту інфраструктуру або їх не платити і мати те що маєм . Для того щоб були реформи потрібен запит на реформи у населення тоді до влади прийдуть реформатори . У нас же виборці вибирають представників влади всіх рівнів тих людей які більше обіцяють ( свого роду Дід Мороз ) гарно вміють говорити , пустослови в основному не успішні в бізнесі та професійній діяльності . Звідси всі проблеми .
 5. Скептично ставлюсь до покращення інвестиційного клімату в Україні , враховуючи що корупція в нас є стилем життя для майже всіх верств населення . Реформи підтримують певні верстви до тих пір поки вони не стосуються їх . Відносно ролі президента в реальних реформах він може їх провести маючи диктаторські повноваження та більшість у Верховній раді що малоймовірно для України .
 6. Oleg1

  Риелторы - помощники или паразиты?

  Це може бути одна і та сама квартира ріелтори можуть одне і те саме оголошення копіювати . Якщо будинок не зданий через менеджерів відділу продажів по домовленості з ними можете взнати контакти власника . Якщо будинок зданий інформацію про власника можете отримати через голову ОСББ . Вам треба знати тільки номер квартири .
 7. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  На мою думку у другій половині лютого з великою імовірністю можем досягнути на продажах готівкового долара 26,6 . Владі необхідно необхідно показати « успіхи « і на цьому напрямку . Вибори ще відносно далеко , основні гравці готівково ринку як на мене будуть входити в долар в березні зважаючи на публікації в ЗМІ щоб зменшити свої ризики.
 8. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  З яких міркувань на кінець року прогнозуєте курс гривні 32-34 а не скажімо 38-40 ?
 9. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Треба мати на увазі що ця готівка є не тільки засобом заощадження населення але вона знаходиться в обігу як офіційноі так тіньовоі економікі і попасти на валютний ринок вона може тільки частково тому що обслуговує весь бізнес.
 10. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Дискусія не про це , мова ішла наскільки курсоутворення в країні регульоване «по щелчку пальця « нюанси які наведені на це не впливають
 11. Oleg1

  Прогноз курса доллара к гривне

  Ви переоцінюєте дію суб’єктивні факторів (людей) на курсоутворення . Основний фактор який впливає на курс це стан економіки . Наша економіка є експортно залежна , прогнозувати на перспективу складно це не планова економіка і ручне регулювання здійснюють тільки згладжуючи коливання а не проти тренду ( послаблення гривні або її зміцнення)
 12. Питання в тому коли світова криза виникне і практично в усіх країнах в тому числі ринкових є уряди , центробанки які в ручному режимі готові гасити початок світової кризи ( досвід є) . Передбачувати початок світової кризи та її глибину річ невдячна .
 13. Oleg1

  Как пройти 2019 год без финансовых потерь.

  Якщо серйозних причин находитись в державі немає то і не може бути фінансових втрат . Тут питання по іншому поставлено .
 14. Світ буде реагувати як і до цього реагував і на акт прямої агресії .
 15. А вона зараз і є . Гарантом незалежності України є США яка за призеденства Обами втратила роль світового поліцейського . Врятувати Україну як державу може тільки сценарій фінської війни . В іншому випадку у всьому цивилізованому світі дальші події будуть викликати тільки занепокоєння ( в них самих проблем вистачає ) . Тут діє правило спасіння утопаючого діло рук самого утопаючого .
×