Перейти до вмісту
Viko Travel

Коронавирус против Туристического бизнеса (мой личный взгляд без пафоса и мишуры)

Рекомендовані повідомлення

In the best interests of the whole industry and travellers themselves, we declared a global ‘force majeure’  (subject to regular revision or extension, depending on how the situation evolves) for: 

 

Arrivals from 17th March 2020 (or 18 March 2020 for Asia and Pacific, due to the time difference) until 15 April 2020 inclusive.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

  • Лайк 2
  • Хаха 2
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Всем привет :)

По билетам на регулярные рейсы, которые попали под второй карантин вот такая ситуация.

 

Снимок экрана 2020-03-30 в 12.02.12.png

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Коллеги, пока работаем, но так как мы стали по сути заложниками вируса, то чем больше все будут мыть руки - тем быстрее наш бизнес оживет и будет нормальная работа, взяли за основу социальный ролик и сделали такой себе репост

 

  • Лайк 1
  • Дякую 3
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
25.03.2020 в 15:59, Viko Travel сказал:

Коробковирус не дает покоя, карантин продлили, переносим дальше всех, таки вжарили инвесторов :) 

2000355488_2020-03-2515_47_06.png.74d829fa1a7336e784e2333dc5628c49.png

 

О том, что продлят карантин говорили все, я вчера сказал, что сегодня будет продление :) угадал? Ну да, откуда мне еще знать. 

Давайте я попробую угадать второй раз, я думаю, что карантин до 24.04 поставили аккурат чтобы успеть возобновить полеты до 26-27 апреля. Вы конечно же можете думать, что я сошел уже с катушек, но если сравнивать количество заявок, которое было на март и апрель, то с 27 апреля и дальше у нас просто нереально сколько полетов и разных туров, я практически убежден, что вопрос продления проходит с участием министра инфраструктуры, который имеет некое отношение к туристическому бизнесу :) так вот имхо, я думаю, что второй раз карантин продлять не будут. 

Просто потому, что я не хочу в это верить!

 

Всем привет! Я снова заговариваю карантин, конечно в одиночестве совсем стало сложно, поэтому это единственное, что я могу сделать :) 

Вот такую особенность заметил на сайте windrose полеты с 27го апреля Киев-Днепр. 

Напомню, что карантин до 24го апреля ...ждем 

 

Снимок экрана 2020-03-31 в 19.05.32.png

  • Лайк 2
  • Дякую 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Viko Travel сказал:

Всем привет! Я снова заговариваю карантин, конечно в одиночестве совсем стало сложно, поэтому это единственное, что я могу сделать :) 

Я думаю о том, что даже конец карантина, например, в той же Италии не значит открытие границ для граждан других стран, или значит?

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, vladimirs сказал:

Я думаю о том, что даже конец карантина, например, в той же Италии не значит открытие границ для граждан других стран, или значит?

вопрос пересечения границ иностранцами и карантин - две разные меры, думаю, что они не равнозначны, конец карантина в Италии и сезон отдыха - мое мнение до июня будет закрыт, возможно я сильно не прав, я очень на это надеюсь, но ситуация пока такая. 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 

Відкритий лист

Президенту України
Голові Верховної  Ради України      
Прем'єр - міністру України

Шановні керівники Держави!

 

Правління та учасники Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА), яка була створена в 1992 році для сприяння розвитку аеропортів та авіапідприємств України, учасниками якої на сьогодні є 95 підприємств та організацій з 15 країн світу, в тому числі 21 аеропорт України та провідні авіапідприємства-учасники ринку авіаперевезень, такі як: ДП Украерорух, ДП «АНТОНОВ», ДАП «Україна», хенднглінгові, кетеренгові, паливнозаправні компанії різних форм власності. З 2014 року ААУЦА є повноправним членом Ради Аеропортів Європи («АСІ EUROPE»), членами якої є біля 500 аеропортів та авіапідприємств Європи, країни яких уже прийняли рішення щодо надання фінансово-економічної допомоги підприємствам критичної інфраструктури в тому числі авіаційним галузям. Як приклад, уряд Естонії виділив 2 млрд. євро, Литва  - 5млрд.євро, Польща – 50 млрд. євро, Туреччина – 16 млрд. дол. США.


Виходячи з сьогоднішньої ситуації відносно стану та розповсюдження пандемії СOVID -19, враховуючи заходи підтримки державами світу авіаційної галузі, яка є соціально направленою, відноситься до критичної інфраструктури де працюють десятки тисяч високопрофесійних фахівців, на підготовку яких необхідно більше 3-х років, учасники ААУЦА висловлюють глибоку стурбованість ситуацією з припиненням авіаперевезень, яка в свою чергу призвела до повного припинення фінансових надходжень у всіх учасників ринку авіаперевезень.


Тільки падіння обсягів обслуговувань ПС в повітряному просторі України станом на 24 березня 2020 року вже сягнуло 87% з перспективою подальшого зниження. За прогнозами спеціалістів авіаринку та міжнародних організацій відновлення до докризових об’ємів може затягнутись принаймні на 2-3 роки за оптимістичним сценарієм. 


З огляду на рішення Кабінету Міністрів України про введення режиму надзвичайної ситуації та продовження карантинних заходів до 24 квітня 2020 року, а також невизначеність щодо подальшої тривалості таких заходів в Україні та світі, періоду відновлення авіаперевезень в Україні та відтворення фінансової дисципліни авіакомпаній щодо оплати поточних рахунків, на сьогодні очевидні ризики щодо  фінансового  та соціально - економічного стану аеропортів,   авіапідприємств. 


Незважаючи на встановлений карантин та відсутність авіасполучення, міжнародні аеропорти не можуть бути тимчасово законсервовані. Існує необхідність і надалі утримувати їх та забезпечувати діяльність аеропортів як складової частини міської та загальнодержавної транспортної інфраструктури.


Забезпечення діяльності аеропортів – це не лише соціально-економічне завдання, а й один із елементів підтримки належного рівня національної безпеки України.


З метою забезпечення безперебійного функціонування аеропортів, ДП Украерорух, та авіапідприємств, уже сьогодні вжито ряд антикризових заходів, зокрема: введено режим вимушеного простою для персоналу, суттєво знижено оплату праці, знижено експлуатаційні витрати до мінімально можливого рівня, призупинено всю інвестиційну діяльність за власні кошти, тощо.
Наразі обсяги коштів, авіапідприємств є недостатні і не дозволять забезпечити їх функціонування в умовах продовження карантинних заходів. Без підтримки держави аеропорти та провайдер повітряного руху - Украерорух не будуть спроможні виконувати покладені на них завдання, у тому числі в інтересах безпеки і оборони держави, та будуть вимушені зупинити свою діяльність та будь-які польоти в повітряному просторі України.


В цей складний для всієї світової авіації час Урядами світових країн вживається ряд наступних заходів для підтримки авіаційної галузі: зниження ставок податків, відтермінування строків їх виплати та повна відміна, часткова (від 50 до 90%) компенсація підприємствам витрат на оплату праці під час вимушеного простою, пряма фінансова підтримка авіакомпаній, провайдерів АНО та аеропортів, кредити державних банків на підтримку поточної ліквідності, надання державних гарантій під середньо та довгострокові кредити банків та МФО. 


Враховуючи вищевикладене, з метою забезпечення збереження авіаційної галузі просимо Вас невідкладно втрутитись у ситуацію та прийняти ряд заходів щодо державної підтримки галузі:


- затвердження Державної цільової програми підтримки авіаційної галузі (авіакомпаній, аеропортів, провайдера аеронавігаційного обслуговування) з метою нівелювання негативних наслідків подальшого існування та розвитку;
-    виділення з Державного бюджету напряму аеропортам та державному підприємству - Украерорух цільових коштів (дотації) на фінансування надання послуг  авіакомпаніям та польотам повітряних суден міністерства оборони;
-    надання аеропортам, авіапідприємствам прямої беззворотньої грошової допомоги з боку держави що забезпечать  їх мінімальне функціонування; 
-    звільнення авіапідприємств від сплати ПДВ, єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування та податку на доходи фізичних осіб на 2-4 квартали 2020 року;


Єдиний можливий спосіб врятувати авіаційну галузь України та системність бізнесу під час кризи – об’єднати зусилля: держави, авіапідприємств різних форм власності: провайдера аеронавігаційних послуг, аеропортів та авіакомпаній. Усім нам варто консолідувати зусилля для розробки та подальшої імплементації єдиної державної програми підтримки галузі.


З огляду на це просимо Вашого сприяння в терміновому скликанні  антикризової групи за участю керівників авіапідприємств для відпрацювання плану дій щодо подолання наслідків поширення коронавірусу COVID-19 в авіаційній галузі. 
«АСІ EUROPE» обіцяє надати необхідні консультації та уже напрацьований досвід з цього питання. 

З повагою,

 

  • Лайк 1
  • Дякую 3
  • Хаха 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, Viko Travel сказал:

 

Відкритий лист

Президенту України
Голові Верховної  Ради України      
Прем'єр - міністру України

Шановні керівники Держави!

Правління та учасники Асоціації «Аеропорти України» цивільної авіації (ААУЦА), яка була створена в 1992 році для сприяння розвитку аеропортів та авіапідприємств України, учасниками якої на сьогодні є 95 підприємств та організацій з 15 країн світу, в тому числі 21 аеропорт України та провідні авіапідприємства-учасники ринку авіаперевезень, такі як: ДП Украерорух, ДП «АНТОНОВ», ДАП «Україна», хенднглінгові, кетеренгові, паливнозаправні компанії різних форм власності. З 2014 року ААУЦА є повноправним членом Ради Аеропортів Європи («АСІ EUROPE»), членами якої є біля 500 аеропортів та авіапідприємств Європи, країни яких уже прийняли рішення щодо надання фінансово-економічної допомоги підприємствам критичної інфраструктури в тому числі авіаційним галузям. Як приклад, уряд Естонії виділив 2 млрд. євро, Литва  - 5млрд.євро, Польща – 50 млрд. євро, Туреччина – 16 млрд. дол. США.

В Украине больше всех зарабатывают авиаторы и страховщики, - Госстат

https://focus.ua/economics/396943

быстро всё в жизни может стать с ног на голову...

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

 Так  такие письма-звернення нужно писать всем  - железнодорожникам,ФОПам, перевозчикам и другим не работающим. 

  • Лайк 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×