Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Для "Укрзализныци" планируют закупить 20 дизель-поездов за 2 года

https://cfts.org.ua/news/2021/11/09/dlya_ukrzaliznytsi_planiruyut_zakupit_20_dizel_poezdov_za_2_goda_67599

Цитата

На КВСЗ заявляют, что готовы производить по 10 дизель-поездов в год.


За два года правительство планирует закупить еще 20 дизель-поездов для "Укрзализныци".

Как передает ЦТС, об этом сегодня заявил президент Украины Владимир Зеленский в ходе форума "Большое строительство: новая железная дорога", общаясь с руководителем Крюковского вагоностроительного завода Владимиром Приходько.

"Важно то, чтобы была возобновлена работа с нашим ключевым предприятием в сфере вагоностроения - КВСЗ… Три вагона (дизель-поезда. - ЦТС) УЗ получит до конца года, еще 20 будет заказано на 2022-2023 годы", - сказал Зеленский.

Приходько со своей стороны отметил, что, если госзаказ будет в этом году, то завод сможет производить по 10 дизель-поездов в год.

В "Укрзализныце" сообщили, что в ближайшей перспективе парк компании суммарно пополнят 5 дизель-поездов. "3 в этом году, еще 2 - в 1 квартале 2022", - уточнил глава "Пассажирской компании" УЗ Александр Перцовский.

Как писал ЦТС, в октябре комиссия "Укрзализныци" по приему готовой продукции в октябре приняла два дизель-поезда производства Крюковского вагоностроительного завода - ДПКр-3-002 и ДПКр-3-003.

Напомним, что поставка 6 дизель-поездов КВСЗ для УЗ была предусмотрена контрактом еще 2018 года. В 2019 году УЗ получила первый дизель-поезд ДПКр-3.  В марте 2020 года Владимир Зеленский и тогдашний министр инфраструктуры Украины Владислав Криклий обещали, что 2-3 дизель-поезда будут закуплены еще в том же, 2020 году.

 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Зеленский обещает закупку 500 новых пассажирских вагонов за 2 года

https://cfts.org.ua/news/2021/11/09/zelenskiy_obeschaet_zakupku_500_novykh_passazhirskikh_vagonov_za_2_goda_67602

Цитата

На данный момент УЗ получила 5 из 100 пассажирских вагонов, впервые закупленных за бюджетные средства.

Для "Укрзализныци" планируется строительство и закупка 500 новых пассажирских вагонов в ближайшие два года.

Как передает корреспондент ЦТС, об этом сегодня в ходе форума "Большое строительство: новая железная дорога" заявил президент Украины Владимир Зеленский.

"В этом году УЗ получит 20 новых спальных вагонов - первые из анонсированной сотни. В планах за два следующих года построить еще 500 таких. Это современные 500 наших украинских купейных вагонов", - отметил Зеленский.

Министр инфраструктуры Украины Александр Кубраков добавил, что в планах также закупка 60 пригородных поездов и 10 пассажирских поездов категории "Интерсити".

Напомним, что в октябре "Укрзализныця" получила первые 5 купейных вагонов из 100 новых пассажирских вагонов, заказанных у Крюковского вагоностроительного завода и приобретенных за средства государственного бюджета. По условиям контракта 20 из 100 заказанных вагонов должны быть поставлены АО "Укрзализныця" до конца 2021 года.

Ранее в УЗ заявляли, что в пятилетней перспективе компания планирует закупить до 1000 новых пассажирских вагонов.

 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
02.11.2021 в 02:43, Denka сказал:

Их не планировали сделать за полгода. В конце июня только тендер прошел.

Судя по соковому виду их сделали лет 40 назад. Видать пол-года ушло на перекраску .

  • Лайк 1
  • Хаха 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
3 hours ago, Kotovas said:

Судя по соковому виду их сделали лет 40 назад. Видать пол-года ушло на перекраску .

В самих купешках вполне себе комфортно

А перекраской вагонов в триколор займется БЖД

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

УЗ за 10 місяців 2021 року отримала 113,5 мільйонів чистого прибутку

https://www.epravda.com.ua/news/2021/11/11/679652/

Цитата

За підсумками 10 місяців 2021 року "Укрзалізниця" отримала 113,5 млн грн чистого прибутку.

Про це заявив голова правління УЗ Олександр Камишін, передає прес-служба компанії.

"Укрзалізниця може бути прибутковою, і ми це довели. Жовтень компанія завершила з чистим прибутком у майже 575 млн грн, а за 10 місяців 2021 року отримала позитивний фінансовий результат - 113,5 млн грн. 

Впевнений, що 2021 рік, на відміну від минулого року, нам вдасться завершити з прибутком", - сказав Камишін.

Він нагадав, що за 10 місяців минулого року компанія отримала 11,8 млрд грн збитків.

За 1 півріччя 2021 року - 1,4 млрд грн збитків.

"Показник EBITDA за 10 місяців 2021 року досяг 10,3 млрд грн, що на 2,8 млрд грн більше ніж за відповідний період минулого року.

При цьому дохід від реалізації продукції Укрзалізниці збільшився на 12% і становить 69 млрд грн. Найбільша частка доходу в структурі доходу від реалізації продукції - це доходи від вантажних перевезень, які за січень - жовтень 2021 року склали понад 57 млрд грн", - додали в компанії.

 

  • Лайк 1
  • Дякую 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Глава ЕИБ в Украине по суте сказал что прокредитуют любую электрификацию с целью уменьшения выбросов СО2

 

  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

УЗ встановила всі опори на дільниці Васильків—Київ

https://www.railinsider.com.ua/uz-vstanovyla-vsi-opory-na-dilnyczi-vasylkiv-kyyiv/

Цитата

Укрзалізниця завершила встановлення опор для контактної мережі на дільниці Васильків—Київ. Про це на своїй сторінці у Facebook написав заступник міністра фінансів України Олександр Кава, передає Rail.insider.

Роботи тривають у межах електрифікації дільниці.

За словами посадовця, трохи більше ніж за місяць планується запуск приміських електропоїздів сполученням Київ—Васильків. «Це буде перший новий маршрут приміського сполучення у Києві за останні десятиліття», — наголосив Олександр Кава.

Нагадаємо, що станом на початок вересня на дільниці Київ—Васильків І капітально відремонтували 7 км колії. Окрім того, у межах станції Васильків І збудують тунель під коліями.

 

  • Лайк 1
  • Подобається 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Парк рухомого складу в Україні у жовтні поповнився майже 300 новими вагонами

https://www.railinsider.com.ua/park-ruhomogo-skladu-v-ukrayini-u-zhovtni-popovnyvsya-majzhe-300-novymy-vagonamy/

Цитата

Загальний парк вантажних вагонів в Україні у жовтні поточного року збільшився завдяки поповненню новим рухомим складом. Про це повідомляють аналітики Rail.insider.

До загального парку минулого місяця було зараховано понад 290 вагонів 2021 року побудови та близько 60 більш старших вагонів. При цьому було списано (виключено з робочого парку) понад 130 вагонів. Більшість із них – 1980-х років побудови.

Майже всі нові вагони замовлені приватними компаніями. Найбільш затребуваними типами рухомого складу стали піввагони, зерновози та фітингові платформи. Серед виключених з парку вагонів переважають цистерни.

В цілому динаміка зміни кількості вагонів в Україні позитивна – понад 200 одиниць рухомого складу стали до роботи.

Як повідомлялося раніше, в результаті реалізації запропонованої Міністерством інфраструктури України та АТ «Укрзалізниця» програми оновлення до 2028 року планується списати 38 670 піввагонів і 18 772 зерновози.

 

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Укрзалізниця хотіла без конкуренції купити у Stadler потяги вдвічі дорожче, ніж швейцарці та німці. Однак на тендер несподівано подався Siemens

Укрзалізниця оголосила найбільшу за всю історію незалежності України закупівлю - тендер на постачання 80 електропоїздів за 31,5 млрд грн.

Це більше 1 млрд євро, або вдвічі більше грошей, які витратили на закупку потягів під "Євро-2012". Тоді Україна закупила 10 Hyundai, дві Skoda і два крюківських Тарпана за півмільярда євро.

Як пише експерт Ліги Антитрасту Володимир Доценко, тендер на 1 млрд євро – формальність і майбутнім постачальником мав стати швейцарський Stadler. У серпні Україна підписала з ним меморандум. Stadler заявив про будівництво заводу, ймовірно в Харкові. А ще пообіцяв залучити 500 млн євро кредиту від Швейцарії, за які УЗ закупить частину його техніки.

Ознаки формальності тендеру: на подачу заявок УЗ передбачила менше місяця, не завантажила тендерну документацію англійською мовою, забула вказати вимоги про локалізацію виробництва в Україні, а також забула про вимогу організувати 500 млн євро позики для закупівлі.

За умовами тендеру, планується закупити 50 поїздів пасажиромісткістю не менш як 300 осіб і 30 поїздів на 250 пасажирів. Середня ціна одного поїзда становить 12,5 млн євро. І це в двічі вище ціни, за якою Швейцарія купували потяги аналогічної конфігурації у Stadler (по 6,5 млн евро).

УЗ аргументувала таку різницю в цінах тим, що Швейцарія тоді замовляла втричі більший обсяг і у нас колія - ширша.

Однак два роки тому німецька Douche Bahn купила лише 16 електропоїздів Stadler Flirt по 6,3 млн євро. Тобто за майже такою самою ціною, як і Швейцарія, але значно менший обсяг, ніж Україна. В 2019 році польська залізниця купила 12 п’ятивагонних електропоїздів Stadler Flirt приблизно по 7,5 млн євро. Тобто знову ж таки значно дешевше, ніж хоче купити Україна.

Окрім того, УЗ знову не прописала вимоги щодо обслуговування та ремонту майбутнього парку поїздів. А це – головна причина простою нового рухомого складу в несправному стані. Приклад тому двоповерхові Skoda, які зламані "стоять під парканом".

Планам УЗ провести формальний тендер і закупити в швейцарів потягів по завищеним цінам завадив прихід на тендер німецького виробника Siemens, якого також привабила висока ціна.

Перед закінченням терміну подачі заявок представництво німецького виробника в Україні несподівано заявило, що готове боротися за контракт УЗ. Тож УЗ довелося подовжити термін подачі пропозицій на місяць.

Окремо стоїть питання локалізації виробництва в Україні. Власник КВБЗ Володимир Приходько вважає, що для Stadler перемога в тендері УЗ – це гарантії завантаження її заводу в Білорусі, оскільки поставки потягів заплановані набагато раніше, ніж запуск майбутнього нового заводу швейцарців в Харкові.

Тобто логіка процесу буде приблизно така: спочатку гарантії перемога Stadler, потім постачання поїздів, далі - новий завод і локалізація до якогось рівня. У Білорусі Stadler досягнув локалізації в 20% а ж за вісім років.

😂

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
37 минут назад, Denka сказал:

Парк рухомого складу в Україні у жовтні поповнився майже 300 новими вагонами

https://www.railinsider.com.ua/park-ruhomogo-skladu-v-ukrayini-u-zhovtni-popovnyvsya-majzhe-300-novymy-vagonamy/

 

Простая математика: 300 вагонов в месяц это 3600 в год. До конца 2028 года осталось7 лет и 2 месяца, т.е. это будет ~25800 новых вагонов.

А только списать полувагонов хотят 38к. Хм...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×