Перейти до вмісту

Останетесь ли Вы клиентом ПриватБанка на фоне его перехода в государственную собственность?  

694 користувача проголосувало

Це опитування закрите для нових голосів
  1. 1. ДЛЯ ФИЗИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      117
    • Нет, однозначно уйду
      46
    • Пока не принял окончательное решение
      68
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как физлицо)
      33
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      172
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      13
  2. 2. ДЛЯ ЮРИДИЧЕСКИХ ЛИЦ

    • Да, однозначно останусь
      39
    • Нет, однозначно уйду
      62
    • Пока не принял окончательное решение
      58
    • Я – Вегас (никогда и не был клиентом ПриватБанка, как юрлицо)
      104
    • Останусь, но по возможности сокращу объемы или частью услуг перестану пользоваться
      46
    • Свой вариант или просто проходил(а) мимо
      135


Рекомендовані повідомлення

Дуже погоджуюсь!

мав подібну катавасію із проплатою замовлення в штатах - мало того що доларова дебетова картка зайшла в мінус( ВАтаф..к???) та кще й ПБ вимагав підтверження -факти,

щоб вернути кошти назад (до 30 днів!!!)

стидоба

PS в інших норм. банках все за 5 сек - одна смс-ка сума списана, друга - кошти повернуті.

(проблема була в магазині, він брав а потім вертав кошти)

 

  • Лайк 1
  • Подобається 3

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

У мене було інше. Зробив декілька покупок з картки привату через Пейпол. Продавець гроші отримав. Пейпол надіслав підтвердження. З картки гроші списалися, смс від привату прийшла. Картка гривнева. Все ок. На третій день приходить смс від правату списання  ххх usd. І так 3 смс, суми схожі на ті, що я платив. В мене на картці було кількасот гривень, а стало мінус 18 тис. грн. Дзвоню на гарячу лінію. кажуть це не ми, це Пейпол зписав. Питаюся чому не відхилена операція, якщо грошей на рахунку немає, тупо мороз у відповідь. Звернувся до пейпол, кажуть що все ок у них, вони перевірили, то проблема вашого банку. 

   Пішов у відділення, довго розбиралися, наче визнали що винуваті, але на повернення коштів до 180 діб. Гроші повернули за місяць десь, але все одно порахували по якомусь іншому курсу, залишився винен ще банку 140 гривень. Це с урахуванням що біль 200 було ще в мене на рахунку. 

  Раніше з картки платив, все було ок. Причину не знають. Запропонували закрити картку, та відкрити іншу. 

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

В продовження теми написала скаргу. Ви собі не представляєте, вони не мають поняття куди ділись гроші, причому кожен оператор на гарячій лінії морозить свою версію Вони не компетентні взагалі там, як діти. Тепер гроші вернуть за 120 днів, вчора пропонували 6-8 днів. Я так підозріваю, що то може бути і з кінцями. Списали гроші собі в кишеню. магазину не відіслали, де гроші, не знають. Клієнт має подавати заяву на розшук. В мене карта до кінця грудня, після цього я її закриваю і шукаю нормальний банк.

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 хвилин тому, ProsтoPreлest сказав:

після цього я її закриваю і шукаю нормальний банк.

подивіться в бік Монобанку (Моня в простонародії)

новий прогресивний банчик :)

 

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 часа назад, senderZ сказал:

подивіться в бік Монобанку (Моня в простонародії)

новий прогресивний банчик :)

 

В продолжение темы хочу такой пример привести: в монобанке с тел. отправил на карту банка "Восток" 1000 грн. (карта получена хрестником в Сильпо и еще не была активирована), так через 5 с. списало 1000 грн., а еще через 5 с. они вернулись с пометкой "отмена". Я так еще два раза пробовал и меньше суму и все сразу возвращалось, и никаких заявлений про возврат как в Привате (было дело тоже писал и 180 дней ждал пока вернут).  

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
5 часов назад, ProsтoPreлest сказал:

В продовження теми написала скаргу. Ви собі не представляєте, вони не мають поняття куди ділись гроші, причому кожен оператор на гарячій лінії морозить свою версію Вони не компетентні взагалі там, як діти. Тепер гроші вернуть за 120 днів, вчора пропонували 6-8 днів. Я так підозріваю, що то може бути і з кінцями. Списали гроші собі в кишеню. магазину не відіслали, де гроші, не знають. Клієнт має подавати заяву на розшук. В мене карта до кінця грудня, після цього я її закриваю і шукаю нормальний банк.

У них еще новшества- выписка по карте в отделении -100 грн... правда выписку за один день никто сделать не может,  совсем тронулись умом :crazy:

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

І чим ця 100-гривнева виписка буде відрізнятись від тої, що можна самому зробити в П-24?  (за 0 грн :) )

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, senderZ сказал:

І чим ця 100-гривнева виписка буде відрізнятись від тої, що можна самому зробити в П-24?  (за 0 грн :) )

Мокрою печаткою. Печатка особливо актуальна коли подавати на візу (можна попробувати роздрукувати виписку з приват24 на кольоровому принтері але ризик "хапнути" відказ через 100 грн. досить великий - от і платять люди без лишніх питань).

  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 час назад, senderZ сказал:

І чим ця 100-гривнева виписка буде відрізнятись від тої, що можна самому зробити в П-24?  (за 0 грн :) )

У меня например был случай, когда нужно было вернуть товар, который я оплачивал картой Привата и не смог найти чек. В магазине сказали, что поскольку это безнал, то нужна бумажка с живой печатью банка о списании средств. Вот тут мне в Привате и рассказали, что услуга 100 грн стоит. Хотя мне удалось как-то "укатать" магазин, но осадочек остался

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×