Перейти к публикации

ProsтoPreлest

Форумчанин
 • Публикации

  394
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

1582 Душка

1 подписчик

О ProsтoPreлest

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю

Посетители профиля

3501 просмотр профиля
 1. ProsтoPreлest

  Почему власти скрывают о потоках туристов едущих в Крым?

  "Мой самый отвратительный отпуск подходит к концу. Осталось дотянуть день и пулей на самолёт. Домой!!! Никогда я не хочу больше возвращаться в Феодосию!!! Разруха, срач и похуизм! Пляж с названием "Детский" необходимо запретить и закрыть! Только после того, как мы попали в больницу, нам местные рассказали, что туда выходит местная канализация....и "там вообще купаться нельзя". "Это ад, в котором мы провели трое суток": петербурженку ужаснула "убитая" больница и массовые отравления в Феодосии
 2. ProsтoPreлest

  Грозит ли миру Третья мировая война?

  якщо знести півсвіту нафіг, то так, але ніхто на це не рішиться. А в локальних війнах на землі проти росіян немає шансу ні в кого. Наполеон ходив, Гітлер ходив, чим закінчилось - знаєте. Ними був не врахований один маленький момент-коли русским немає чого втрачати тай й взагалі "башні" в них немає. Мені ще бабка розказувала за Другу Світову. русский 100 грамм навернув і в чому був полетів під кулі, а німці поки не вибрились не причесались, воювати не йшли- релігія не позволяла))). Тому шанси у випадку Третьої Світової в розвинутих держав є тільки в випадку знести всю Земну кулю під нуль. В іншому варіанті ходу дій шансів МІНУС НУЛЬ, навіть якщо в Россії зброї немає.. Хіба би в історії сталось щось нове, але не думаю))). Так що переживати немає чого, якщо Земну кулю банально розвалять зброєю пополам, для нас це закінчиться дуже швидко і безболісно. такі думки про Третю Світову.
 3. ProsтoPreлest

  Прогноз курса доллара к гривне

  був би попит, ніхто бі його не втримав.Ціни ростуть, бо їсти треба, а бакс вже купляти немає на що.Це не товар першої необхідності.
 4. ProsтoPreлest

  Приватбанк

  Відкривала в Польскому консульстві мультишенген півроку назад, виписки подавала просто з терміналу, а операціоніст Привату поліпила на них свій мокрий штамп, таке проходить. Звичайно може дали цу не робити це задаром, а щоб люди платили за виписку.
 5. ProsтoPreлest

  Приватбанк

  В продовження теми написала скаргу. Ви собі не представляєте, вони не мають поняття куди ділись гроші, причому кожен оператор на гарячій лінії морозить свою версію Вони не компетентні взагалі там, як діти. Тепер гроші вернуть за 120 днів, вчора пропонували 6-8 днів. Я так підозріваю, що то може бути і з кінцями. Списали гроші собі в кишеню. магазину не відіслали, де гроші, не знають. Клієнт має подавати заяву на розшук. В мене карта до кінця грудня, після цього я її закриваю і шукаю нормальний банк.
 6. ProsтoPreлest

  Приватбанк

  Приват став просто напряжним банком. Раніше такого не було. Історія така. Вирішила я неділю купити дещо в Штатах. Відкрила ліміт по картці, гроші списали, я собі спокійно закрила ліміт і сиджу чекаю доставки. День чекаю, товар не відправляють. Пишу в Штати, виявляється сумма не прийшла. Дзвоню в Приватбанк. виявляється сума зарезервована в цілях моєї безпеки на рахунку Привату. Замітьте, виявляється, те, що магазин не зміг зняти гроші і в мене на картці нуль-це для мене дуже сильно безпечно. Після цього дзвоню в приват, мене діваха запевнила, що тепер після двінка все ОК, мол давай пиши в Штати, хай пробують знімати. Пройшов день, знов відмова. Дзвоню, бере вже трубку хлопець і говорить, що правильно, резерв повертають через 5-7 днів по заяві клієнта. Мусіла оплатити з іншої карти. Але по-перше половину товару за цей час закінчилось на складі, а залишки продавали дешево, друга частина поїхала. але тепер я влетіла в доставку напівпустої пачки. Коротше, підсумок, товару немає, переплатила куча грошей за доставку і тепер в мене ще нулі на карті, а гроші в резервах Привату і коли повернуться-невідомо. Мені ця історія дуже не подобається, бо завтра вони спишуть в мене всі гроші по картах і скажуть в резерві. Я дуже давно з ними працюю, були всякі історії, але до націоналізації ніяких резервів не було. Просто оплата не проходила. а гроші лишались на моїй же картці. Пішла купа нервів, думаю, що пора поміняти банк для міжнародних платежів.
 7. ProsтoPreлest

  Собака - друг человека? Или?

  Но моя позиция тоже такова, что в городах в многоэтажках большие породы заводить нельзя. Не место им в таких условиях.
 8. ProsтoPreлest

  Собака - друг человека? Или?

  овчарки тоже входят в 10 самых опасных пород мира. И да-это не волк. А ещё порода боится одиночества. Волчак становиться очень агрессивным. Может развалит весь дом к чертям, уйти искать людей. Однажды, когда никого не было, сиганул через ограду и улёгся к соседу на пороге. Хорошо, что у соседа крепкое сердце оказалось при том, что он боится собак. Выходит утром на порог сонный, а под дверью волчица ну или волчак лежит. Это ж сразу можно и в туалет сходить на месте.
 9. ProsтoPreлest

  Собака - друг человека? Или?

  Я уже и не пойму, от хозяева агрессивность зависит или от характера пса и условий, в которых собака выросла. Скорее обстановка и хозяева формируют характер пса. Однажды я жила в частном доме, где любимцем была чехословацкая волчица. Милейшей души псина. Когда мимо ограды проходили дети, она с радостью бежала к ограде и дети просовывали руки, она всех облизывала. Конечно, как сторож была никакая, любила всех. Иногда было не по себе, когда рядом с тобой крутиться огромный волк и ему что-то не нравится, но дружелюбный был по завязку. Выгуливали его на улице только почти ночью, когда людей нет с поводком и в наморднике. А потом в интернете я увидела ролик, что чехословацкий волк входит в десятку самых опасных пород мира.
 10. Нова почта сегодня в Ивано-Франковске работает без интернета. Всё пишут вручную. Почему не знаю.
 11. ProsтoPreлest

  Юмор (без политики)

 12. ProsтoPreлest

  Юмор (без политики)

 13. ProsтoPreлest

  Языковой вопрос

  нічого, не на бідного попали
 14. ProsтoPreлest

  Языковой вопрос

  на тому рівні, якому дає школа, він нікому не потрібен. В школі не вчать носії мови, а також мало практики розмовної. Видно, що написано так, щоби тільки яд вилити.
×