Перейти к публикации

*EugenE*

Форумчанин
 • Публикации

  131
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

129 Душка

О *EugenE*

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Оттуда

Посетители профиля

1266 просмотров профиля
 1. *EugenE*

  Приватбанк

  В продовження теми. Банк різницю не повернув. я виплатив свій "борг" банку. Картку закрили, відкрили нову. Поклав гроші на рахунок, зробив декілька покупок, тільки що отримав смс щастя про повторне списання коштів. Менеджери на 3700 це просто немає слів, по 3 рази розжовувати. Знов завели заявку, це буде вже певно 10та, знов повернемо протяом 120 діб. Це просто капец. Схоже це вже останній раз коли я з ними працюю. Як повернуть гроші закрию свої рахунки в Приваті. Так не можна ставитися до своїх клієнтів. Бєня тримав їх у формі.
 2. *EugenE*

  Приватбанк

  У мене було інше. Зробив декілька покупок з картки привату через Пейпол. Продавець гроші отримав. Пейпол надіслав підтвердження. З картки гроші списалися, смс від привату прийшла. Картка гривнева. Все ок. На третій день приходить смс від правату списання ххх usd. І так 3 смс, суми схожі на ті, що я платив. В мене на картці було кількасот гривень, а стало мінус 18 тис. грн. Дзвоню на гарячу лінію. кажуть це не ми, це Пейпол зписав. Питаюся чому не відхилена операція, якщо грошей на рахунку немає, тупо мороз у відповідь. Звернувся до пейпол, кажуть що все ок у них, вони перевірили, то проблема вашого банку. Пішов у відділення, довго розбиралися, наче визнали що винуваті, але на повернення коштів до 180 діб. Гроші повернули за місяць десь, але все одно порахували по якомусь іншому курсу, залишився винен ще банку 140 гривень. Це с урахуванням що біль 200 було ще в мене на рахунку. Раніше з картки платив, все було ок. Причину не знають. Запропонували закрити картку, та відкрити іншу.
 3. *EugenE*

  Украинские власти возьмутся за Aliexpress

  Хотелось бы, чтобы оставили хотя бы 3 посылки на человека до 150 евро каждая. Написано очень расплывчасто, если вывернут в сторону "3 посылки суммарно меньше 150 евро", то с покупкой той же электроники за бугром будет сложно. В принципе этого и добивались лоббисты этой поправки
 4. *EugenE*

  Прогноз курса доллара к гривне

  Приват на вечер поднял 26,525
 5. *EugenE*

  Прогноз курса доллара к гривне

  В Запорожье в обменках продажа еще с утра была 26,6
 6. *EugenE*

  Webmoney, обмен валют

  Купил. Спасибо.
 7. *EugenE*

  Webmoney, обмен валют

  Куплю 300 вмз за приват 26,8
 8. *EugenE*

  Webmoney, обмен валют

  Купил. Спасибо
 9. *EugenE*

  Webmoney, обмен валют

  Куплю 530 вмз за приват 26,7 Можно частями
 10. *EugenE*

  Webmoney, обмен валют

  Куплю 100 вмз за приват 26,7
 11. *EugenE*

  Webmoney, обмен валют

  Куплю 100 wmz за приват 26,7
 12. *EugenE*

  Webmoney, обмен валют

  Купил. Не актуально
 13. *EugenE*

  Webmoney, обмен валют

  Куплю 100 wmz за приват 26,7
 14. *EugenE*

  Webmoney, обмен валют

  Купил. Не актуально
×