Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

4 часа назад, snezha сказал:

Уряд вніс до Верховної Ради законопроєкт про скасування пільгового оподаткування на пальне. Він був зареєстрований на сайті парламенту у неділю, 14 серпня.

Зокрема, документом пропонується запровадити уніфіковану ставку акцизу для всіх видів пального (бензини моторні, важкі дистиляти та інші нафтопродукти, скраплений газ, бутан, ізобутан) у розмірі 100,00 євро за 1000 літрів.

Итого +4 грн\л

Закупаться на топливные карты по текущим ценам? Бензин вырастет минимум на 4 грн/л? Или есть варианты, что рост будет меньше? 

И второй вопрос (дико любопытно): ЧТО сеть Укрнафта/Авиас/АНП сейчас продает под видом 92-го бензина, с учетом того, что за границей "вроде" его не делают?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 минут назад, Mozart сказал:

Закупаться на топливные карты по текущим ценам? Бензин вырастет минимум на 4 грн/л? Или есть варианты, что рост будет меньше? 

И второй вопрос (дико любопытно): ЧТО сеть Укрнафта/Авиас/АНП сейчас продает под видом 92-го бензина, с учетом того, что за границей "вроде" его не делают?

Есть варианты что вырастет ниже, если цена на нефть пойдет вниз. В опте очень большие скачки вверх вниз идут.  А кто же знает что они продают, сертификат и паспорт можно нарисовать любой. Но в одном из портов сейчас отгружают на рынок бензин А-92 стандарта евро-3, в т.ч цистернами.

  • Дякую 3
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
44 минуты назад, Mozart сказал:


И второй вопрос (дико любопытно): ЧТО сеть Укрнафта/Авиас/АНП сейчас продает под видом 92-го бензина, с учетом того, что за границей "вроде" его не делают?

Продают все то же что и до войны и того же качества. :yes3: Это я тебе могу сказать как человек, который заливает именно этот бензин последний месяц. 

  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
2 минуты назад, Кремень сказал:

Продают все то же что и до войны и того же качества. :yes3: Это я тебе могу сказать как человек, который заливает именно этот бензин последний месяц. 

Не совсем так, появился в составе метанол к этанолу, итого оксигенатов до 12% и ароматики 29% а это не продукт НПЗ а уровень народного творчества.

  • Лайк 3
  • Дякую 5
  • Не подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 минуту назад, Аид сказал:

Не совсем так, появился в составе метанол к этанолу, итого оксигенатов до 12% и ароматики 29% а это не продукт НПЗ а уровень народного творчества.

Тогда вопрос к человеку, который в свое время меня сориентировал на украинский бензин. 
ЧТО сейчас лучше брать впрок (на топливную карту) в сети Авиас/Укрнафта/АНП? 95-й? 
Потому что выкатываю пока старые запасы, но они уже подходят к концу...

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
Только что, Аид сказал:
6 минут назад, Кремень сказал:

Продают все то же что и до войны и того же качества. :yes3: Это я тебе могу сказать как человек, который заливает именно этот бензин последний месяц. 

Не совсем так, появился в составе метанол к этанолу, итого оксигенатов до 12% и ароматики 29% а это не продукт НПЗ а уровень народного творчества

Ну не знаю, может в каждом городе свои поставки на нефтебазы, в моем родном городе НИКАКИХ изменений ни по цвету, ни по запаху, ни по работе двигателя ни я ни моё авто не ощутили. 

P.S. На химанализ я понятное дело его не сдавал 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Також лию 92 АНП і БРСМ. В мене авто старе. Змін в тязі ніяких.
По чеках зауважив, що в БРСМ зазначено Євро5-Е5 (тобто почали розводити з етанолом), а в чеках АНП Євро4-Е0.

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Після повернення акцизу ціни на нафтопродукти на АЗС залишаться на поточному рівні. Таку думку  висловив директор Консалтингової групи «А-95» Сергій Куюн.

Згідно з його розрахунками, у гривні акциз на всі марки пального складе 4 грн/л (з ПДВ). Це 8% від роздрібної ціни на бензин і ДП й трохи більше за 10% від ціни на автогаз.

«Здорожчання бензину й дизпального НЕ БУДЕ! Світові ціни за останній час відчутно просіли, це створює потенціал для зниження цін в Україні на 3-4 грн/л. Акциз перекриє це зниження, внаслідок чого ціни стабілізуються біля поточних позначок: бензин А-95 – 50-52 грн/л, дизпальне – 51-53 грн/л», — вважає він.

Крім того, з його слів, стабілізується на поточних значеннях і ціна на скраплений газ — 27-28 грн/л.

  • Лайк 1
  • Дякую 6
  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
14.08.2022 в 22:15, Кремень сказал:

Ну не знаю, может в каждом городе свои поставки на нефтебазы, в моем родном городе НИКАКИХ изменений ни по цвету, ни по запаху, ни по работе двигателя ни я ни моё авто не ощутили. 

P.S. На химанализ я понятное дело его не сдавал 

А кто сказал, что для ДВС метанол плохо? Это для рыбок в океане плохо и то только в голове всяких экодебилоидов из ЕС.

Метанол, при правильном использовании и соблюдении норм безопасности, одно из самых эффективных октаноповышающих. А негативные его свойства легко ингибируются.

  • Дякую 2
  • Подобається 6
  • Не подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×