Перейти до змісту

Pan Włodek

Форумчанин
  • Постів

    2 910
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Pan Włodek

  1. В терміналах... часом при відділеннях бувають такі приміщення спеціальні, зайти в які у неробочий час можна, провівши картою привату через пристрій, який відчиняє двері.Або в терміналах у магазинах, торгових центрах ...
  2. Хмельницький. Сьогоднішні спроби зняти валюту з карт. В одному відділенні було кілька сотень доларів, останні сто євро перед мною забрали. Касирша сказала, що з понеділка взагалі не буде доларів, тільки під замовлення для депозитчиків. В другому (центральному) відділенні валюти взагалі не було, але, навпаки, сказали приходити в понеділок- має бути. В двох інших також не було валюти. Більше не шукав. Це було приблизно об 11 годині.
×
×
  • Створити...