Хмельницький. Сьогоднішні спроби зняти валюту з карт.
В одному відділенні було кілька сотень доларів, останні сто євро перед мною забрали. Касирша сказала, що з понеділка взагалі не буде доларів, тільки під замовлення для депозитчиків.
В другому (центральному) відділенні валюти взагалі не було, але, навпаки, сказали приходити в понеділок- має бути.
В двох інших також не було валюти. Більше не шукав.
Це було приблизно об 11 годині.