-
Постів
2 910 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Pan Włodek
-
Та ніби всі живі. Ще й години роботи "посиденьок" розширили до цілодобових. А чую, кажуть про якісь "рамки". Незрозуміло.
- 14 759 відповідей
-
- 1
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Ну, дійсно, щось таке ще у Купріна згадувалось.. чи в "Юнкерах", чи в "Ямі"... так що ніщо не нове в цьому світі. Але ж ми тут не про закриті навчальні заклади, а про роздільне навчання, а це, погодьтеся, не одне й те ж .
-
Кажуть за таке можуть із зенітки розстріляти.
- 14 759 відповідей
-
- 2
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Як же там учні всяких суворівських-нахимівських училищ, військових ліцеїв? Це ж майбутня еліта кадрового офіцерства. Хвилююсь.
-
Хазяїну на замітку: після того, як встановили вінду і усі основні програми, зробіть образ системного розділу, наприклад програмою Acronis True Image, і збережіть його на незалежному носії, або в крайньому випадку на диску D. В подальшому при необхідності можна буде розгорнути з нього систему в її первозданному вигляді за 10-20 хвилин. Але і якщо з нуля - то день/ніч - це щось забагато. В мене займає години 2-3.
-
Ось надибав буквально сьогодні, халява для молоді 18-25 років польського походження: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/zagranica/ua/o-o/oe-i-i.html
-
Оптові постачальники комп"ютерної техніки, комплектуючих у нас на сьогодні рахують долар по курсу 22.
-
Нещодавно верховна зрада прийняла закон, "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" , який наші ЗМІ бадьоро оголосили таким, що "зруйнує монополію жеків", наприклад: http://www.pravda.com.ua/news/2015/05/14/7067851/ Власне сам текст закону: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=53058&pf35401=339350 Але деякі спеціалісти з питань права спільної власності і ЖКГ говорять, що насправді все не так райдужно, а навпаки навіть зовсім сумно і зажене власників квартир у комунальне рабство до управляючих компаній: http://sdiya.org/zakonoproekt-no-1565-zakriiplennya-feodaliizmu-na-pobutovomu-riivnii.html Ну і як завжди, емоційно- Монтян:
-
Не зовсім однакові- у російського встановлена ліцензійна віндовс 8, а розетка продає без ОС.
-
Багато емоцій, нуль конкретики. На якій підставі відмовили в субсидії?На кого оформлювалась купівля квартири? Якщо на маму- то якщо не помиляюсь тим, хто купляв нерухомість протягом року субсидія не надавалась (по старим правилам; а з 1 травня ніби помінялось щось).
- 1 186 відповідей
-
Тю.. а шо там шукати? Анна Герман - Весеннее танго
- 14 759 відповідей
-
- 2
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Взагалі-то це ідиш.Азохен вей, и танки наши быстры...
- 14 759 відповідей
-
- 1
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
- 14 759 відповідей
-
- 1
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Більшість мешканців багатоповерхівок взагалі такого слова не знають - "совладельцы". Вони думають, що володіють простором всередині квартири, а те що за дверима- належить жеку...чи міськвиконкому... чи нікому. Прямо як у вірші Маршака: - Ну, так не скажете ли вы, Чей это дом, ребята? ... - Ничей, - ответил пионер. Другой сказал: - СССР. - А третий: - Моссовета.
-
Ну правильно, все як книжка пише. Хто живе на першому поверсі- не хоче ремонтувати дах, тим хто на останньому- пофігу на труби в підвалі і грибок, а хто посередині- взагалі забив на все.
-
Пораженный замечаньем, Я подумал: "Ах, Маланья! Как мы часто детски любим Недостойное вниманья!" К.Прутков "Разочарование"
-
Пригадую, якийсь чи то історичний чи то літературний персонаж (не можу згадати хто саме, ніби якийсь король?...), дуже просто вирішував проблему розлучення: коли йому кортіло вчергове одружитись - просто міняв віру . А я чогось згадав отой першоківітневий жарт Приватбанку про реєстрацію шлюбу в Приват24 з підтвердженням по смс. А що, досить зручно і сучасно було б, якщо люди не заморочуються тим, хто першим стане на рушник і не бажають слухати шаблонні привітання загсівської тьоті. Ну може не в банку, а в якомусь онлайн-сервісі адмінпослуг, завіряючи цифровим підписом. А вже потім якщо комусь кортить , можно гуляти весілля зі всіма атрибутами: гільцем, бійкою, викраденням нареченої і т.п.
-
"На другой день Володька после работы зашел в загс и развелся. Так что он теперь холостой и снова может жениться. Но что хорошего в браке – это прямо трудно понять. " М.Зощенко "Свадебное происшествие"
-
Зате теза "доки смерть не розлучить нас" перестане бути порожнім звуком.
-
Пропоную піти далі і взагалі заборонити розлучення. Уявляєте, як тоді зміцняться шлюби?
-
- 14 759 відповідей
-
- 4
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Мені колись в Укрсоцбанку (Unicredit bank) при купівлі валюти хотіли впарити якусь ювілейну монету за 60 грн при номіналі чи то 2, чи 5 грн , не пам"ятаю.
-
В травні випустить 5-гривневу монету "70 років Перемоги" тиражем 35000 шт.http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=0D8BEE586D644538F6B235DC7F2DA2E9?art_id=133949&cat_id=133948
-
А чому не відкрити прямо в Приват24?
-
Що й вимагалося довести http://forum.kurs.com.ua/topic/902-devushkam-iz-visshego-obshestva/?p=157133
