Перейти до змісту

Pan Włodek

Форумчанин
  • Постів

    2 910
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Pan Włodek

  1. Та ніби всі живі. Ще й години роботи "посиденьок" розширили до цілодобових. А чую, кажуть про якісь "рамки". Незрозуміло.
  2. Ну, дійсно, щось таке ще у Купріна згадувалось.. чи в "Юнкерах", чи в "Ямі"... так що ніщо не нове в цьому світі. Але ж ми тут не про закриті навчальні заклади, а про роздільне навчання, а це, погодьтеся, не одне й те ж .
  3. Як же там учні всяких суворівських-нахимівських училищ, військових ліцеїв? Це ж майбутня еліта кадрового офіцерства. Хвилююсь.
  4. Хазяїну на замітку: після того, як встановили вінду і усі основні програми, зробіть образ системного розділу, наприклад програмою Acronis True Image, і збережіть його на незалежному носії, або в крайньому випадку на диску D. В подальшому при необхідності можна буде розгорнути з нього систему в її первозданному вигляді за 10-20 хвилин. Але і якщо з нуля - то день/ніч - це щось забагато. В мене займає години 2-3.
  5. Ось надибав буквально сьогодні, халява для молоді 18-25 років польського походження: http://nowa.uek.krakow.pl/pl/zagranica/ua/o-o/oe-i-i.html
  6. Оптові постачальники комп"ютерної техніки, комплектуючих у нас на сьогодні рахують долар по курсу 22.
  7. Нещодавно верховна зрада прийняла закон, "Про особливості здійснення права власності у багатоквартирному будинку" , який наші ЗМІ бадьоро оголосили таким, що "зруйнує монополію жеків", наприклад: http://www.pravda.com.ua/news/2015/05/14/7067851/ Власне сам текст закону: http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc34?id=&pf3511=53058&pf35401=339350 Але деякі спеціалісти з питань права спільної власності і ЖКГ говорять, що насправді все не так райдужно, а навпаки навіть зовсім сумно і зажене власників квартир у комунальне рабство до управляючих компаній: http://sdiya.org/zakonoproekt-no-1565-zakriiplennya-feodaliizmu-na-pobutovomu-riivnii.html Ну і як завжди, емоційно- Монтян:
  8. Не зовсім однакові- у російського встановлена ліцензійна віндовс 8, а розетка продає без ОС.
  9. Багато емоцій, нуль конкретики. На якій підставі відмовили в субсидії?На кого оформлювалась купівля квартири? Якщо на маму- то якщо не помиляюсь тим, хто купляв нерухомість протягом року субсидія не надавалась (по старим правилам; а з 1 травня ніби помінялось щось).
  10. Більшість мешканців багатоповерхівок взагалі такого слова не знають - "совладельцы". Вони думають, що володіють простором всередині квартири, а те що за дверима- належить жеку...чи міськвиконкому... чи нікому. Прямо як у вірші Маршака: - Ну, так не скажете ли вы, Чей это дом, ребята? ... - Ничей, - ответил пионер. Другой сказал: - СССР. - А третий: - Моссовета.
  11. Ну правильно, все як книжка пише. Хто живе на першому поверсі- не хоче ремонтувати дах, тим хто на останньому- пофігу на труби в підвалі і грибок, а хто посередині- взагалі забив на все.
  12. Пораженный замечаньем, Я подумал: "Ах, Маланья! Как мы часто детски любим Недостойное вниманья!" К.Прутков "Разочарование"
  13. Пригадую, якийсь чи то історичний чи то літературний персонаж (не можу згадати хто саме, ніби якийсь король?...), дуже просто вирішував проблему розлучення: коли йому кортіло вчергове одружитись - просто міняв віру . А я чогось згадав отой першоківітневий жарт Приватбанку про реєстрацію шлюбу в Приват24 з підтвердженням по смс. А що, досить зручно і сучасно було б, якщо люди не заморочуються тим, хто першим стане на рушник і не бажають слухати шаблонні привітання загсівської тьоті. Ну може не в банку, а в якомусь онлайн-сервісі адмінпослуг, завіряючи цифровим підписом. А вже потім якщо комусь кортить , можно гуляти весілля зі всіма атрибутами: гільцем, бійкою, викраденням нареченої і т.п.
  14. "На другой день Володька после работы зашел в загс и развелся. Так что он теперь холостой и снова может жениться. Но что хорошего в браке – это прямо трудно понять. " М.Зощенко "Свадебное происшествие"
  15. Зате теза "доки смерть не розлучить нас" перестане бути порожнім звуком.
  16. Пропоную піти далі і взагалі заборонити розлучення. Уявляєте, як тоді зміцняться шлюби?
  17. Мені колись в Укрсоцбанку (Unicredit bank) при купівлі валюти хотіли впарити якусь ювілейну монету за 60 грн при номіналі чи то 2, чи 5 грн , не пам"ятаю.
  18. В травні випустить 5-гривневу монету "70 років Перемоги" тиражем 35000 шт.http://www.bank.gov.ua/control/uk/publish/article;jsessionid=0D8BEE586D644538F6B235DC7F2DA2E9?art_id=133949&cat_id=133948
  19. А чому не відкрити прямо в Приват24?
  20. Що й вимагалося довести http://forum.kurs.com.ua/topic/902-devushkam-iz-visshego-obshestva/?p=157133
×
×
  • Створити...