-
Постів
2 910 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Pan Włodek
-
За те що ви спеціально ходили вчора на тучу, аби повідомити нам курси, я вам навіть картинку намалюю: Джерело : http://katani.dp.ua/stat.php
-
А закордонний паспорт можна робити всім, хто досяг 16 років? Бо є суперечлива інформація: на сайті ДМСУ написано: "Послуга надається за бажанням особи.Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років - строком на 10 років." а в діючому ЗУ "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" - що з 16 років тільки для тих, хто постійно або тимчасово проживає за кордоном , або у виняткових випадках: А як воно на практиці?
-
В DCP-7060DR ми скидаємо лічильник таким способом : http://goldprint-kazan.ru/?p=11_07 Але це потрібно тільки для стартового картриджа; у тому що ви докупили про запас, є всі необхідні коліщатка і важелі, то він повинен сам обнуляти лічильник. Читав, що через меню можна обнулити тільки один раз, а далі- див. вище. Через меню можна скидати лічильник ресурсу фотобарабана.
-
Да, не ті пішли принтера нині... власне як і вся інша техніка. У мене ще працюють Canon LBP-810, 1120, HP 1200 Але на 2600 стор. картриджі для цього "бразера" є http://rozetka.com.ua/brother_tn2375_black/p1658522/ . Підозрюю , що навіть стартовий можна заправити на такий же ресурс, просто вони туди початково менше тонера сиплють.
-
У мене на роботі третій рік працює Brother DCP-7060DR. Навантаження постійне- заправка кожні 1,5-2 місяці. Стартовий картридж можна заправляти, вистачає на приблизно 2500 сторінок, тільки треба вручну шаманити з обнуленням лчильника (але нічого складного). Подобається, що тонер картридж і драм-юніт роздільні. До речі, барабан ще ні разу за ці 2,5 роки не міняли, і тільки зараз почали з"являтися дрібні дефекти. Але цей апарат знятий з виробництва; зараз постала необхідність взяти ще один, думаю зупинитсь на цьому: http://rozetka.com.ua/brother_dcp_l2500dr/p1657807/
-
Не треба ніякої заявки, просто через термінал готівкою поповнюєте валютний Приват-вклад.
-
Ось таку відповідь дали в онлайн-чаті: Стандартный лимит карты ПриватБанка на снятие наличных в Банкомате - эквивалент 1000 USD/день (по курсу ПриватБанка для карт, продажа). Лимит банкомата ПриватБанка на выдачу средств 40 купюр за 1 снятие. Максимальный номинал 500 грн, т.е максимальная сумма снятия за 1 раз 20 000 грн. Максимальная сумма снятия наличных средств с карты ПриватБанка в банкомате ПриватБанка 120 000 грн в сутки на карту. На основании Постановления НБУ № 354 от 03.06.2015 лимит можно поднять максимум до суммы 300 000 грн/сутки. Снимать наличные с карты в сумме 120 000 - 300 000 грн в сутки, без дополнительных комиссий, можно в любом банкомате других банков или в кассе отделения ПриватБанка Сказали, що такі самі ліміти на розрахунки в POS-терміналах
-
Вчора закінчив дивитися серіал "Better call Saul" (Краще дзвоніть Солу) - спін-офф іншого серіалу Вінса Гіллігана "Breaking bad". Головний герой - другорядний персонаж "Breaking bad" адвокат Сол Гудман. Серіал такий же якісний, як попередник, але не такий похмурий, можна сказати трохи комедійний. Рекомендую. Чекаю другого сезону.
- 457 відповідей
-
- 2
-
-
- кинофильмы
- фильмы
- (і ще 4 )
-
Так шо, мене вже не пустять?...
- 14 759 відповідей
-
- 1
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Для відповіді на це питання треба звернутися до першоджерела. Отже, що нам відомо? ...Тишинуша Гамимеря, Ты, как будущность, войдешь. Ты появишься у двери В чем-то белом, без причуд, До того ж всі ці події відбуваються в час, коли никого не будет в доме, кроме сумерек . Звідси можна зробити висновок, що виглядає він (вона?) приблизно так:
- 14 759 відповідей
-
- 4
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Добре, піду вже спати. Нехай вам насняться великі цицьки Сабріни мелодії і рітми зарубіжної естради. На добраніч.
- 14 759 відповідей
-
- 2
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Нє, груди були у Сабріни.. чи Саманти Фокс? В кого висіли на стіні плакати, признавайтеся.
- 14 759 відповідей
-
- 1
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Пам"ятаю, в "Ранковій пошті" якось під кліпом С.С.Catch пустили біжучий рядок: "Поёт Кетч (ФРГ)", що, в принципі, правильно.
- 14 759 відповідей
-
- 2
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
А ім"я самої співачки інакше, ніж Сісікейч, не вимовляли.
- 14 759 відповідей
-
- 2
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Моя версія: "а там еще немного - и провал!"
- 14 759 відповідей
-
- 3
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Ну пісню про "красавицу Икуку" мабуть чули в дитинстві всі; а от у фільмі "Ирония судьбы" в одній пісні на слова Пастернака є такі рядки : Но нежданно по портьере Пробежит вторженья дрожь. Тишину шагами меря, Ты, как будущность, войдешь. То я колись ніяк не міг збагнути, що то за така Тишинуша Гамимеря. А недавно думаю, а ну заб"ю я цю тишинушу в гугль, і виявилось, що я не один такий збоченець. Один чувак пише: "Тишинуша Гамимеря, который появится у двери в чём-то белом, без причуд, и при этом никого не будет в доме, пугал меня до усрачки просто..."
- 14 759 відповідей
-
- 9
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
З теми "Что сейчас слушаем?" Нагадало: Я теж завжди чую там "сінчу пін гон", але ніяк не "since you've been gone". А які смішні пісні знаєте ви?
- 14 759 відповідей
-
- 4
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
http://coub.com/view/73hlu
- 30 777 відповідей
-
- 5
-
-
Було б цікаво почути відповідь представника ПриватБанку, чому на офіційному сайті в тарифах картки Універсальна досі вказано: "Комісія за поповнення картки через термінал самообслуговування або касу банку без присутності карти (поповнення по номеру картки) - 2 грн." https://privatbank.ua/ua/platezhnie-karty/universalna/
-
Я купляв вчора о 22-й. Зараз мені не дає купити- пише "перевищено ліміт".
-
Календарна доба чи доба з моменту попередньої покупки?
-
ПриватБанк, а я шо, рижий? Чому мені не відповіли?
-
Вчора купляв валюту в Приват24 біля 22-ї години. Коли тепер можна купити чергову порцію: сьогодні після 22.00 чи аж у вівторок?
-
А шо там, холодно було? На Азовському.
- 14 759 відповідей
-
- 1
-
-
- а у нас семь пятниц на неделе
- пятница
- (і ще 2 )
-
Якщо у вас в місті це відбувається саме так, то це самодіяльність ваших чиновників, яка не має нічого спільного з законом. Порядок реєстрації місця проживання особи або зняття з реєстрації та вичерпний перелік необхідних для цього документів затверджено наказом (чиним) МВС України від 22.11.2012 № 1077 : http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z2109-12/print1382533276045512 Спробуйте знайти в ньому якісь вимоги щодо "штампиків" або незрозумілих маніпуляцій з якоюсь формою 16 чи поквартирною картою (які наприклад ні я ні жоден з моїх знайомих , що живуть у багатоквартирних будинках і в очі не бачили). Єдине що стосується там військового обліку : Зрозумійте мене правильно, я не піддаю сумніву, що у вашому місті все робиться саме так,як ви описали, але, ще раз підкреслюю, це не має нічого спільного з чинним законодавством і може бути успішно оскаржено. Взагалі, прописка/виписка при зверненні безпосередньо до територіального підрозділу ДМСУ має робитись прямо на місці, в день звернення. Виключення- коли ви доручаєте це працівникові ЖЕКу і він несе туди ваші документи.
