Перейти до змісту

Pan Włodek

Форумчанин
  • Постів

    2 910
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Pan Włodek

  1. За те що ви спеціально ходили вчора на тучу, аби повідомити нам курси, я вам навіть картинку намалюю: Джерело : http://katani.dp.ua/stat.php
  2. А закордонний паспорт можна робити всім, хто досяг 16 років? Бо є суперечлива інформація: на сайті ДМСУ написано: "Послуга надається за бажанням особи.Паспорт громадянина України для виїзду за кордон оформлюється дітям від народження строком на 4 роки, громадянам віком від 16 років - строком на 10 років." а в діючому ЗУ "Про порядок виїзду з України і в'їзду в Україну громадян України" - що з 16 років тільки для тих, хто постійно або тимчасово проживає за кордоном , або у виняткових випадках: А як воно на практиці?
  3. В DCP-7060DR ми скидаємо лічильник таким способом : http://goldprint-kazan.ru/?p=11_07 Але це потрібно тільки для стартового картриджа; у тому що ви докупили про запас, є всі необхідні коліщатка і важелі, то він повинен сам обнуляти лічильник. Читав, що через меню можна обнулити тільки один раз, а далі- див. вище. Через меню можна скидати лічильник ресурсу фотобарабана.
  4. Да, не ті пішли принтера нині... власне як і вся інша техніка. У мене ще працюють Canon LBP-810, 1120, HP 1200 Але на 2600 стор. картриджі для цього "бразера" є http://rozetka.com.ua/brother_tn2375_black/p1658522/ . Підозрюю , що навіть стартовий можна заправити на такий же ресурс, просто вони туди початково менше тонера сиплють.
  5. У мене на роботі третій рік працює Brother DCP-7060DR. Навантаження постійне- заправка кожні 1,5-2 місяці. Стартовий картридж можна заправляти, вистачає на приблизно 2500 сторінок, тільки треба вручну шаманити з обнуленням лчильника (але нічого складного). Подобається, що тонер картридж і драм-юніт роздільні. До речі, барабан ще ні разу за ці 2,5 роки не міняли, і тільки зараз почали з"являтися дрібні дефекти. Але цей апарат знятий з виробництва; зараз постала необхідність взяти ще один, думаю зупинитсь на цьому: http://rozetka.com.ua/brother_dcp_l2500dr/p1657807/
  6. Не треба ніякої заявки, просто через термінал готівкою поповнюєте валютний Приват-вклад.
  7. Ось таку відповідь дали в онлайн-чаті: Стандартный лимит карты ПриватБанка на снятие наличных в Банкомате - эквивалент 1000 USD/день (по курсу ПриватБанка для карт, продажа). Лимит банкомата ПриватБанка на выдачу средств 40 купюр за 1 снятие. Максимальный номинал 500 грн, т.е максимальная сумма снятия за 1 раз 20 000 грн. Максимальная сумма снятия наличных средств с карты ПриватБанка в банкомате ПриватБанка 120 000 грн в сутки на карту. На основании Постановления НБУ № 354 от 03.06.2015 лимит можно поднять максимум до суммы 300 000 грн/сутки. Снимать наличные с карты в сумме 120 000 - 300 000 грн в сутки, без дополнительных комиссий, можно в любом банкомате других банков или в кассе отделения ПриватБанка Сказали, що такі самі ліміти на розрахунки в POS-терміналах
  8. Вчора закінчив дивитися серіал "Better call Saul" (Краще дзвоніть Солу) - спін-офф іншого серіалу Вінса Гіллігана "Breaking bad". Головний герой - другорядний персонаж "Breaking bad" адвокат Сол Гудман. Серіал такий же якісний, як попередник, але не такий похмурий, можна сказати трохи комедійний. Рекомендую. Чекаю другого сезону.
  9. Для відповіді на це питання треба звернутися до першоджерела. Отже, що нам відомо? ...Тишинуша Гамимеря, Ты, как будущность, войдешь. Ты появишься у двери В чем-то белом, без причуд, До того ж всі ці події відбуваються в час, коли никого не будет в доме, кроме сумерек . Звідси можна зробити висновок, що виглядає він (вона?) приблизно так:
  10. Добре, піду вже спати. Нехай вам насняться великі цицьки Сабріни мелодії і рітми зарубіжної естради. На добраніч.
  11. Нє, груди були у Сабріни.. чи Саманти Фокс? В кого висіли на стіні плакати, признавайтеся.
  12. Пам"ятаю, в "Ранковій пошті" якось під кліпом С.С.Catch пустили біжучий рядок: "Поёт Кетч (ФРГ)", що, в принципі, правильно.
  13. Ну пісню про "красавицу Икуку" мабуть чули в дитинстві всі; а от у фільмі "Ирония судьбы" в одній пісні на слова Пастернака є такі рядки : Но нежданно по портьере Пробежит вторженья дрожь. Тишину шагами меря, Ты, как будущность, войдешь. То я колись ніяк не міг збагнути, що то за така Тишинуша Гамимеря. А недавно думаю, а ну заб"ю я цю тишинушу в гугль, і виявилось, що я не один такий збоченець. Один чувак пише: "Тишинуша Гамимеря, который появится у двери в чём-то белом, без причуд, и при этом никого не будет в доме, пугал меня до усрачки просто..."
  14. З теми "Что сейчас слушаем?" Нагадало: Я теж завжди чую там "сінчу пін гон", але ніяк не "since you've been gone". А які смішні пісні знаєте ви?
  15. Було б цікаво почути відповідь представника ПриватБанку, чому на офіційному сайті в тарифах картки Універсальна досі вказано: "Комісія за поповнення картки через термінал самообслуговування або касу банку без присутності карти (поповнення по номеру картки) - 2 грн." https://privatbank.ua/ua/platezhnie-karty/universalna/
  16. Я купляв вчора о 22-й. Зараз мені не дає купити- пише "перевищено ліміт".
  17. Календарна доба чи доба з моменту попередньої покупки?
  18. ПриватБанк, а я шо, рижий? Чому мені не відповіли?
  19. Вчора купляв валюту в Приват24 біля 22-ї години. Коли тепер можна купити чергову порцію: сьогодні після 22.00 чи аж у вівторок?
  20. Якщо у вас в місті це відбувається саме так, то це самодіяльність ваших чиновників, яка не має нічого спільного з законом. Порядок реєстрації місця проживання особи або зняття з реєстрації та вичерпний перелік необхідних для цього документів затверджено наказом (чиним) МВС України від 22.11.2012 № 1077 : http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/z2109-12/print1382533276045512 Спробуйте знайти в ньому якісь вимоги щодо "штампиків" або незрозумілих маніпуляцій з якоюсь формою 16 чи поквартирною картою (які наприклад ні я ні жоден з моїх знайомих , що живуть у багатоквартирних будинках і в очі не бачили). Єдине що стосується там військового обліку : Зрозумійте мене правильно, я не піддаю сумніву, що у вашому місті все робиться саме так,як ви описали, але, ще раз підкреслюю, це не має нічого спільного з чинним законодавством і може бути успішно оскаржено. Взагалі, прописка/виписка при зверненні безпосередньо до територіального підрозділу ДМСУ має робитись прямо на місці, в день звернення. Виключення- коли ви доручаєте це працівникові ЖЕКу і він несе туди ваші документи.
×
×
  • Створити...