-
Постів
2 910 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент Pan Włodek
-
Я мабуть вас здивую- але зброя вже зараз дозволена для всіх. Ну, крім неповнолітніх, психічно хворих, судимих за тяжкі злочини... іще деяких категорій. Але в основній масі пересічний громадянин може при наявності бажання і грошей придбати наприклад мисливську зброю у необмежених кількостях. Більше того, в країні тисячі якщо не сотні тисяч стволів(законних) на руках, і якиось дивом ще один одного не перестріляли, не дивлячись на те, що народ "злий". Більшість побутових вбивств вчиняється кухонними ножами, але ж ніхто не пропонує їх заборонити... чи сокири.
- 128 відповідей
-
- 13
-
-
-
Ну і оподаткування нерухомості "від площі" це маразм... повинно бути- від оціночної вартості. Бо кв.метр квартири на Печерську і кв.метр убитої панельки в райцентрі- це дві великі різниці
-
До речі, не здивуюся, якщо дійде до оподаткування палаців олігархів і чиновників, то виявиться, що вони "не введені в експлуатацію" і оподатковувати власне нема чого.
-
-
Візу зараз відкривають тільки Голд- 100 грн за випуск і 30 грн/місяць обслуговування. Або якщо занести на депозит 150 000 грн. Навіть пенсіонерам, в кого була пенсійна віза- якщо закінчився термін дії, видають MasterCard, з якого нічого ні знімеш, ні заплатиш, тільки в касі в межах лімітів.
-
Тим, хто грабує і вбиває - дозвіл на зброю не потрібен. Вони її і так мають. А застосувати зареєстровану і відстріляну зброю для злочину- це все одно що підписати явку з повинною.
- 128 відповідей
-
- 20
-
-
Хотів написати в "Чоловічому клюбі" , але "Посиденьки" тепер викинули з топу, тому боюся, що тема заглохне. Отже, про те, що на мою думку, є одною з тих речей, які роблять чоловіка чоловіком, а саме- про зброю. Хто з чого стріляє, колеги? Особисто в мене ІЖ-27 вертикалка 12 калібру, ще батьківська ... але на жаль з певних причин зараз переписана на іншу людину і ще кілька місяців буде в неї. Також можна обговорити проект нового закону про зброю, ваше ставлення до дозволу на нарізний короткоствол , взагалі про володіння зброєю за нинішніх обставин, і таке інше.
- 128 відповідей
-
- 7
-
-
-
По якому курсу сьогодні? Наскільки я розумію, вони показують курс тільки безпосередньо перед конвертацією?
-
Вітаю всіх, хто святкує католицьке Різдво !
-
-
Осталось всего 7 дней до "Я думал, мы ничего друг другу не дарим".
-
Вчора прочитав у фейсбуці
-
Процедура збору біометричних даних при оформленні шенгенських віз для українців з кінця січня 2015 року стане обов'язковою. Про це Укрінформу повідомили в прес-службі департаменту політики і комунікацій Міністерства закордонних справ України. "Відповідно до вимог Візового кодексу ЄС у дипломатичних представництвах та консульських установах країн-членів ЄС в Україні, орієнтовно наприкінці січня 2015 року, буде запроваджено обов'язкову процедуру збору біометричних даних заявників при оформленні шенгенських віз", - йдеться у повідомленні. До бази даних Візової інформаційної системи (ВІС) вноситиметься вся інформація, що міститься в анкеті, яку подають до консульської установи, а також цифрова фотографія та відбитки усіх пальців рук. Зняття відбитків пальців здійснюється з використанням електронного сканера. При цьому діти віком до 12 років звільняються від надання біометричних даних. Також не вимагається повторне надання біометричних даних протягом наступних 59 місяців після внесення відповідної інформації до ВІС. http://www.ukrinform.ua/ukr/news/na_shengen_u_2015_rotsi_ukraiintsi_zdavatimut_biometrichni_dani_2003103 Це тепер за дружину і дітей старших 12 років анкету не можна буде подати... пічалька.
-
От саме для боротьби з "посторонніми людьми" і запроваджена була ця система. А ще у вересні ці посторонні люди, які крутилися біля візових центрів, правили за свої послуги до 1000 грн (це крім оплати за послуги візового центру 18 євро по курсу плюс консульський збір 35 евро). А тепер , як перекрили їм кисень, то можна без проблем зареєструватись на подачу документів (раніше просто неможливо було зловити дати)- мається на увазі подача у візові центри. Якщо подавати безпосередньо у консульство через систему е-консулят, то да, є певні труднощі, дату зловити дуже важко.
-
Наприклад http://www.wsj.com/articles/ukraines-foreign-currency-and-gold-reserves-dip-below-10-billion-1417778371
-
Оце точнісінько те саме було в мого діда за день до смерті в Надрі і Укрпромі за пару тижнів до вводу тимчасової адміністрації. Теж "економісти" з відділень казали, шо не сьогодні-завтра зайде акціонер, чи держава дасть рефінансування, інфа 146%, вобщєм, всьо буде харашо!
-
На днях у Хмельницькому: Повна стаття тут http://vsim.ua/Kryminal/u-hmel-nic-komu-na-rinku-zatrimali-valyutnika-jogho-«koleghi»-vidbival-10424769.html . . .
- 142 відповіді
-
- обмен валют
- безопасность
- (і ще 10 )
-
Може й перечитав, але факт є фактом, і пояснення поки що не видно.
-
Банкомат Сбербанку РФ прізвище не друкує- принаймні якщо знімаєш з карти іншого банку. На стажора (як тут писали вище) тип не схожий: чолов"яга середнього віку, вдягнений так, як ніби людина, яка довго стоїть на вулиці (приблизно як валютчики наприклад біля вокзалу), з сумочкою через плече...
-
Сам не бачив, але розповіла людина, якій нема підстав не довіряти. Отже, чекав мій родич своєї черги біля банкомату Сбербанку Росії на вулиці, біля самого відділення банку. Перед ним чоловік знімав готівку з кількох карток і отримані чеки викидав до урни. Коли він пішов собі, то якийсь тип, який в цей час крутився поруч, абсолютно не криючись, поліз до урни , витягнув ті чеки і почав щось собі записувати. Є в когось якісь припущення, що це було? І чим може загрожувати потрапляння до чужих рук чеку з банкомата? З персональних даних там здається тільки останні 4 цифри номеру картки.
-
Фраза про збільшення ВВП вам ні про що не говорить?
-
Було б цікаво подивитись повне інтерв"ю. Скидається на те, що слова вирвані з контексту, і нема впевненості, що мова йде саме про золото в структурі золотовалютних резервів.
-
Я перепрошую, але де там говориться по друкування , ще й оперативне? Йдеться про збільшення ВВП країн G20 на 2% до 2018 р, що додасть 2 трлн долл. у світову економіку. This year we set an ambitious goal to lift the G20’s GDP by at least an additional two per cent by 2018. Analysis by the IMF-OECD indicates that our commitments, if fully implemented, will deliver 2.1 per cent. This will add more than US$2 trillion to the global economy and create millions of jobs.
-
Презумпція невинуватості? Ні, не чув
-
Буквально щойно до головного відділення Дельти у Хмельницькому (а їх у нас всього два) під'їхали 3 інкасаторські машини: Ощаду, Укргазу і третя без явних розпізнавальних знаків, але за логікою- мабуть Укрексіму, і занесли вісім здоровенних мішків , очевидно з готівкою. До сих пір, як і скрізь по Україні , у нас в Дельті спостерігаються певні проблеми з готівкою, навіть гривневою, і банкомати працюють тільки на прийом.
