Перейти до змісту

Pan Włodek

Форумчанин
  • Постів

    2 910
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Весь контент Pan Włodek

  1. Завжди таке було, читайте закон про карту поляка.http://prawo.legeo.pl/prawo/ustawa-z-dnia-7-wrzesnia-2007-r-o-karcie-polaka/rozdzial-1_przepisy-ogolne/?on=04.09.2014
  2. не заперечую щодо останнього, але я здається ніяких логічних висновків не робив. Просто констатував факт,що податок на доходи з депозитів в Росії не відмінили, як ви стверджували, а тимчасово зменшили базу оподаткування.
  3. Три дні поспіль з пенсійної МС на Візу Фідобанку по 490 грн, через дельта-платежі, успішно. Сьогодні десь о 9.30 перекидав.
  4. В Росії податок з доходів по вкладу НЕ скасовано, а підвищено верхній поріг процентної ставки (18,25%), вище якої справляється податок. І то тільки до кінця 2015 року. І це стосується тільки вкладів у рублях.
  5. Ні. Тільки першоджерела, тільки хардкор. Бо не раз стикався з випадками, коли подібні директори і куратори або не володіють актуальною інформацією, або свідомо спотворюють її з якихось особистих міркувань.
  6. Дійсно, деякі виші практикують спеціальні програми по безкоштовному навчанню для іноземців, або суттєві знижки і стипендії- але це не є загальною практикою. Найкраще то не довіряти сліпо нікому- ні блогам, ані друзям, а шукати першоджерела- відповідні закони та інформацію безпосередньо від універів.
  7. Поступати і навчатися можна і без карти, звісно, але тоді треба платити за навчання. Карта прирівнює вас у цьому плані до громадян Польщі і дає можливість навчатись безкоштовно (ну і ще деякі плюшки, які не стосуються даної теми). Стипендія я б не сказав, що така вже й велика: моєї знайомої дочка вчиться у Варшавському університеті і отримує стипендію Уряду Польщі (900 zl), не дуже розженешся. Є толковий блог про навчання в Польщі і карту поляка: http://escape-pl.com/
  8. Є інфа (з фейсбуку), що почастішали такі випадки:
  9. В Польщі вигідно навчатися тим, хто має Карту Поляка (або дозвіл на проживання -Каrta Stałego Pobytu) , вони мають право навчатися у вишах Польщі на тих же умовах, що і польські громадяни , тобто безкоштовно , якщо пройдуть за конкурсом), і навіть отримувати стипендію.
  10. Сьогодні забрав паспорт дружини з візою у польському Вінницькому консульстві. Подавали два тижні тому, ще за старими правилами, на другу шопінг-візу. Вимагали порівняно з першою ще: довідку з роботи, довідку з банку і бронь готелю. Причому про бронь готелю дізнався безпосередньо під час подачі, але вистачило резервації на букінгу. Дали річну мультивізу на 90 днів перебування.
  11. У нас ось така ялинка у дворі (Хмельницький)
  12. Наутро как всегда покой и хлебный мякиш за щекой, И без похмелья перепой, еды навалом. Никто не лается в сердцах, собачка мается в сенцах, И печка в синих изразцах и с поддувалом... Сподіваюсь, ніхто не склеїв ласти від надмірної алкогольної інтоксикації
  13. Німки смалять https://www.youtube.com/watch?v=sCCuGztL-Uc З коментів: "А я всё ждал, что вот сейчас сейчас зайдёт сантехник, и начнётся настоящий немецкий фильм ..."
  14. Захищати себе, пане Reality8, треба за будь-яких умов, а не чекати державної концепції, яка щось там височайше дозволить- бо можна не дочекатись. В будь-якому випадку, краще погано сидіти, ніж добре лежати. Ви волієте робити це своїми способами, бо розумієтесь на електриці і хімії, а я люблю і вмію поводитись зі зброєю, тож хочу мати право володіти нею, так само як вам наприклад ніхто не обмежує доступ до електромережі.
  15. З огляду на наших не менш талановитих правоохоронців і загальну ситуацію в країні, я б не радив вам, пані Blondinko, надто сподіватися на спеціально навчених людей."Іншого ж боку медалі" я в ваших аргументах не бачу, вибачте.
  16. Якось так ... ===Ось визначення об'єктів нерухомості із урядового проекту змін до Податкового Кодексу:
  17. У людей з напівжебрацьким способом існування немає коштів для офомлення дозволу i придбання зброї. Чомусь всі думають: якщо приймуть відповідний закон, то назавтра ж всі побіжать в магазин займати чергу за пістолетами. Не буде такого, так як і зараз не спостерігаємо черг за рушницями.Але право таке- володіння і носіння короткостволу - має бути. От знаєте, мені ні разу не легше, в результаті чого переді мною опинився дурак (чи не дурак) зі зброєю, чи просто наприклад з ножем. Десь бачив фотку- бабуся в американському супермаркеті з кольтом на поясі і нічого страшного, живуть якось. По-друге, не живемо ж ми в постійному очікуванні дурня з сокирою- а її купити навіть дже просто, і носии з собою не заборонено.Взагалі ті хто каже, що "суспільство не готово" якось не цікавляться досвідом інших країн, зокрема Молдови, де люди ажніяк не свідоміші за наших, той самий пострадянський менталітет (був), а законодавство про зброю набагато ліберальніше, і рівень злочинності скоротився в результаті. От я виходячи зі свого смаку і засобів хочу мати право на нарізний короткоствол.
  18. Справа в тому, що озлобльонних і вооружонних (незаконним способом) людей ВЖЕ трохи більше ніж дохріна, а незабаром буде ще більше. А Ви- відмовляєте адекватним і законослухняним чоловікам у праві захищати себе і Вас від них.
  19. В тому-то й справа, що намагався перекинути якісь нещасні 100 грн, і далеко не кожний день.
  20. А Баба Яга не проти, коли у якогось абсолютно здорового чоловіка башню знесло, а у чоловіка Баби Яги - немає чим вас від нього захистити? (Ну не Чак Норіс він, ну склалося так, що поробиш.)
  21. Ті, хто вирішує питання через гроші, дозволи , якщо мали таке бажання, давно собі поробили і зброю завели. А чи є зброя у вас- щоб захиститися від таких?
  22. Протягом останніх двох тижнів не вдалося ні копійки перекинути через дельта-платежі на карту іншого банку. Складається враження, що всі повідомлення про успішні транзакції - це якийсь злий тролінг, вибачайте.
×
×
  • Створити...