Перейти к публикации

Himik

Форумчанин
 • Публикации

  539
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

578 Душка

О Himik

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Я сейчас в:
  UAH

Посетители профиля

4 937 просмотров профиля
 1. Himik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Моя думка що точка злому тенденції 28,5. А неповернення 28,9.
 2. Himik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Знаете Вам нужно разделить мухи отдельно слоны отдельно, тогда все и станет ясно, для примера возьмете ОВГЗ скажем Британии или Японии, даже Китая, и детально рассмотрите портфель, немного теории почитайте, я не имею столько времени и желания писать то что уже давно написано. А кредиты народ и под 40% берет .
 3. Himik

  Прогноз курса доллара к гривне

  И что? Хотят купить БОЛЬШЕ чем им позволяют. Ограничивают приток валюты, чтобы грн не укреплялась слишком.
 4. Himik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Не нужно искать черною кошку в темной комнате, особенно тогда когда ее нет. Есть урожай картохи она стоит 6 грн, нет урожая 20, 200,2000. Бакс товар, есть принос бакс по 12 нет приноса по 200, все остальное от лукавого
 5. Himik

  Курс доллара, цены и зарплаты - взаимосвязь

  От 20л - 2 грн за л и цена сейчас 28,95 на стеле и на сайте https://www.glusco.swiss/uk/fuel Где покупали? Епицентр например скинул цены процентов на 10-15.
 6. Himik

  Курс доллара, цены и зарплаты - взаимосвязь

  Не по теме но все же дайте доказательства, есть чеки? Или все на бла бла бла строится?
 7. Himik

  Почему отменили будущее?

  А crispr? Как по мне прорыв.
 8. Himik

  Рада приняла закон о растаможке «евроблях»

  Я вибачаюсь ясновельможний пан до мене особисто звертається, чи це такий метод узагальнення? Бо я не пригадую особистих зустрічей з Вами, і не думаю що Ви знаєте яким авто я володію. А ще мене цікавить чому Вас так бентежать штрафи з інших? Ви так реагуєте неначе це з Вашої кишені буде, крім того показуєте повну необізнаність в прийнятих сьогодні законопроектах.
 9. Himik

  Рада приняла закон о растаможке «евроблях»

  О так це не жабенятко, це велика жирна жаба! Його ясновельможність не можуть адекватно сформулювати свою думку?
 10. Himik

  Рада приняла закон о растаможке «евроблях»

  Потомка славетних Арійців, прямого нащадка Одіна, наймудрішого і ясновельможого повелитиля авто з салонів, генія чесного бізнесу душить маленьке жабенятко??? Звідки стільки ненависті і призирства один до одного в цій країні... Гидко, противно і соромно таке читати......
 11. Himik

  Так ли всё хреново?

  Теоретично так, провидить фінансову діяльність, отримує прибуток, і сплачує з нього податки, які (так як компанія державна) належать народу України. За 2017 рік було сплачено 21,3 млрд грн податку на прибуток (тобто підприємство прибуткове а загально сплата до держбюджету більша за рахунок ПДВ ренти, дивів), хоча з держбюджету на покривання субсидій виділено 51,3 млрд грн. (глянути можна тут http://www.naftogaz.com/files/Zvity/NAK_AnRep2017_UA.pdf). Якщо глянути на рівень розрахунків за газ то з реалізації загальної продукції (227 млрд) субсидія складає 25%, цікаво якщо взяти газ то скільки там буде субсидій 60%? 80%? Реально лінь шукати, але суть думаю не міняє. Державна компанія як і результат її діяльності належить народу України, ну по Конституціії як мінімум. Всі решта спори я думаю абсолютно немають сенсу.
×