Перейти к публикации

Himik

Форумчанин
 • Публикации

  535
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

576 Душка

О Himik

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Я сейчас в:
  UAH

Посетители профиля

3807 просмотров профиля
 1. Himik

  Курс доллара, цены и зарплаты - взаимосвязь

  От 20л - 2 грн за л и цена сейчас 28,95 на стеле и на сайте https://www.glusco.swiss/uk/fuel Где покупали? Епицентр например скинул цены процентов на 10-15.
 2. Himik

  Курс доллара, цены и зарплаты - взаимосвязь

  Не по теме но все же дайте доказательства, есть чеки? Или все на бла бла бла строится?
 3. Himik

  Курс доллара, цены и зарплаты - взаимосвязь

  Кто держит? Откуда инфа? 146%?
 4. Himik

  Почему отменили будущее?

  А crispr? Как по мне прорыв.
 5. Himik

  Рада приняла закон о растаможке «евроблях»

  Я вибачаюсь ясновельможний пан до мене особисто звертається, чи це такий метод узагальнення? Бо я не пригадую особистих зустрічей з Вами, і не думаю що Ви знаєте яким авто я володію. А ще мене цікавить чому Вас так бентежать штрафи з інших? Ви так реагуєте неначе це з Вашої кишені буде, крім того показуєте повну необізнаність в прийнятих сьогодні законопроектах.
 6. Himik

  Рада приняла закон о растаможке «евроблях»

  О так це не жабенятко, це велика жирна жаба! Його ясновельможність не можуть адекватно сформулювати свою думку?
 7. Himik

  Рада приняла закон о растаможке «евроблях»

  Потомка славетних Арійців, прямого нащадка Одіна, наймудрішого і ясновельможого повелитиля авто з салонів, генія чесного бізнесу душить маленьке жабенятко??? Звідки стільки ненависті і призирства один до одного в цій країні... Гидко, противно і соромно таке читати......
 8. Himik

  Так ли всё хреново?

  Теоретично так, провидить фінансову діяльність, отримує прибуток, і сплачує з нього податки, які (так як компанія державна) належать народу України. За 2017 рік було сплачено 21,3 млрд грн податку на прибуток (тобто підприємство прибуткове а загально сплата до держбюджету більша за рахунок ПДВ ренти, дивів), хоча з держбюджету на покривання субсидій виділено 51,3 млрд грн. (глянути можна тут http://www.naftogaz.com/files/Zvity/NAK_AnRep2017_UA.pdf). Якщо глянути на рівень розрахунків за газ то з реалізації загальної продукції (227 млрд) субсидія складає 25%, цікаво якщо взяти газ то скільки там буде субсидій 60%? 80%? Реально лінь шукати, але суть думаю не міняє. Державна компанія як і результат її діяльності належить народу України, ну по Конституціії як мінімум. Всі решта спори я думаю абсолютно немають сенсу.
 9. Himik

  Так ли всё хреново?

  І згоден і ні. Так за все треба ставити ринкову ціну. Але "природні ресурси України належать народу України" ст 13. Конституції. Тепер йдемо далі державна компанія видобуває український газ за гроші платників податків (тобто і ЗП і обладнання купуються за бюджетні кошти які йдуть з податків) а потім знов продає людям цей газ по ринковій ціні? Тобто виходить що я наймаю фірми щоб виростила мені скажемо моркву в мене на городі, даю йї знаряддя оплачую працю, а потім коли вона зібрала урожай то каже щоб я викупляв так як на ринку??? Цікава логіка.
 10. Himik

  Прогноз курса доллара к гривне

  от 4,14 до 4,31???? К доллару 3,36 к 3,70
 11. Himik

  Прогноз курса доллара к гривне

  если 10 000 то 365 грн + 810 комис открытия закрытия (от брокера зависит можно найти и дешевле) + депозитарий. Но зачем? если 5 000 это все что можешь инвестировать то... Не знаю у каждого свои причуды, но сомневаюсь что кто-то рискнет лезть в такой инструмент такими деньгами... Конечно есть брокер что и 1 облигацию продаст (даже номинал в грн 1000) но зачем????
 12. Himik

  Прогноз курса доллара к гривне

  Доходность облигации так считать нельзя, так как ее можно продать как ниже номинала так и выше (это даже без учета НКД) такое редко бывает, но иногда бывает когда до погашение далеко, а новые выпуски идут под меньший процент...
×