Перейти до змісту

Kredit_s

Форумчанин
  • Постів

    28
  • Зареєстровано

  • Відвідування

Інформація про Kredit_s

  • День народження 19.01.81

Додаткові дані

  • Стать
    Мужской
  • Звідки
    Рівне

Відвідувачі профілю

8 500 переглядів профілю

Досягнення Kredit_s

Ентузіаст

Ентузіаст (6/14)

  • Відданий справі Рідкісний
  • Активно реагує
  • Дуже популярний Рідкісний
  • Перший допис
  • Співавтор

Останні значки

98

Репутація

  1. Ну якщо чисто математично, то, мабуть, ті хто тримає валюту мали б виграти в РЕАЛЬНІЙ купівельній спроможності. Але є ще знецінення долара (6-10 %), євро (10 -20%) Тому швидше за все тримачі ОВДП в гривні приблизно в однаковому становищі з тими, хто тримає валюту. І думаю для накопичення різниця не дуже принципова. Інша справа, коли вони потрібні для певних витрат Кожен має різну структуру видатків. Є якісь групи товарів чи послуг недооцінені, чи переоцінені у гривні чи валюті. Тому при серйозних витратах - для домашніх потреб чи для бізнесу потрібно ретельно вивчати питання, яку валюту вигідніше застосовувати. Готуючи для цього резерви заздалегідь. ІМХО.
  2. Офіційна статистика інфляції не відображає реальних цифр. Офіційні індекси розраховуються на основі усередненого споживчого кошика. Проте реальна (особиста) інфляція пересічного громадянина завжди вища через іншу структуру витрат. Один зі способів розрахунку РЕАЛЬНОЇ інфляції - ріст ПДВ. Взаємозв'язок реальної інфляції та податку на додану вартість (ПДВ) є прямим, оскільки ПДВ повністю закладається у кінцеву вартість товарів та послуг для споживача. Прикинемо хоча б приблизно, яка може бути реальна інфляція через запит в ШІ: """ найімовірніше сукупне зростання надходжень ПДВ між червнем 2024 та травнем 2026 становить приблизно 50–80%, а середня оцінка — близько 65–70%."" Тобто реальна інфляція в Україні для споживача мінімум вдвічі вище офіційної. І ці дані підтверджуються простим порівнянням цін в магазинах дворічної давності і тепер.
  3. Я не вірю в колективний розум індивідів у невігластві . Томас Карлейль При чому невігласом може бути і освічена, знаюча людина , для якої важливе лише власне бачення і вона не схильна до конструктивного діалогу . Колективний розум можуть сформувати лише думаючі , виховані люди ,здатні чути іншого - і які прагнуть розширити своє бачення, беручи до уваги погляди інших людей . Такий підхід потребує певного рівня зрілості учасників діалогу . Що зустрічається наразі доволі нечасто))) Тому в реальності на відкритих форумах ,як правило більшість дискусій перетворюються з пошуку Істини , на міряння довжиною певного органа ...)))
  4. Я не христианин но тут как нельзя подходят слова одного христианского святого: ""Сейчас грех стал модным. Абсолютное большинство современных людей увлечены грехом, и видя, что кто-нибудь «не идет в ногу со временем», не живет в грехе и имеет хоть немного благочестия, они называют его отсталым и старомодным. Им не дает покоя, что кто-то не грешит. Но хуже всего то, что они считают грех признаком прогресса. Если бы нынешние люди, живя нечисто, хотя бы считали себя грешниками, то Господь помиловал бы их, но они оправдывают то, что оправдать нельзя, и превозносят грех. А считать грех прогрессивным и утверждать, что нравственность устарела — это самая ужасная хула на Духа Святого. Преподобный Паисий Святогорец"" На счет попробовать - не все надо пробовать - цианистый калий или героин например . Разумные люди обычно понимают вред вещей - на слух - не пробуя. Очень часто последнее время мне стали попадаться разные новые модные термины и названия, их продвигают как прогрессивные и современные взгляды на жизнь - хотя как по мне все эти термины подпадают под старую формулировку - "бля..во".
  5. Бог есть. И мы созданы по образу и подобию его. И он дал нам право выбора как жить и что делать - особо не вмешиваясь. А мы не хотим жить так как он. Мы хотим сами устанавливать правила - предавать,лгать,убивать. Но справедливость должна быть. Поэтому в этом мире есть определенные законы - типа "зуб за зуб" или "что посеешь то и пожнешь")) Но это мы сами решили играть по этим правилам.. а он очень милосерден и говорит Оставь все религии и просто предайся Мне. Я избавлю тебя от всех последствий твоих грехов. Не бойся ничего". но как верно вы сказали - это совсем другая тема
  6. Страх смерти приходит из пустой жизни. На самом деле мы чистое сознание - и мы бессмертны, но, когда живое существо начинает отождествлять себя с телом, в него вселяется страх смерти., Они убеждены, что главным смыслом человеческой жизни являются наслаждения. Поэтому их до конца дней преследуют бесконечные страхи и тревоги. Запутавшись в сетях сотен желаний, снедаемые вожделением и гневом, они всеми правдами и неправдами добывают деньги, чтобы с их помощью удовлетворять свои чувства.
  7. Анекдот про нашу действительность: – Вася, наша дочь стала курить, пить, гулять, пропускать школу. Отец, не отрываясь от газеты: – Угу. Годом позже. – Вася, наша дочь бросила курить, пить, гулять, хорошо учится, правильно питается, читает священные писания... Отец резко вскакивает, багровый от гнева откидывает газеты: – Бежим! Нужно дочь из секты спасать! В суспільстві де систематичне вживання спирту - наркотичної речовини з важкими наслідками є нормою. я взагалі не пю - я сектант Де невинність та цнотливість - це пережитки минулого, а бл,,тво та розпуста - це світське життя. я консерватор та сектант. Де четки та молитва в громадьких місцях визиває підозру , а мат і непристойна поведінка - буденне явище ... я сектант... В країні де люди хочуть змін - а самі не хочуть змінюватися . І вішають ярлики на інших - на тих хто не схожий на них - я сектант Люди йдуть не в секти. Люди тікають з цього соціуму тому що цей соціум важко хворий. за останні роки в мене на 80% відсотків змінилось оточення. Я спілкуюсь з усіма хто хоче спілкуватися зі мною. Але коли я кинув пити взагалі навіть пиво, став вегатаріанцем, перестав ходить по кабакам і мене стали цікавити дійсно серйозні речі - більшість старих знайомих перестало зі мною спілкуватися - в нас просто немає спільних тем.... З кожним роком після мого першого знайомства з сектантами - я стаю все щасливішим , мої відносини на роботі та сімї набагато поліпшились. Фінасово теж. В мене зявилися нові друзі. Не "собутильники" або колеги по роботі - а саме друзі з якими нас поєднують дуже серйозні речі. . І коли в черговий раз у вас зявиться бажання покритикувати якусь чергову секту. Мовляв там " промивають мізки" - так запамятайте - що мізки які заповнені сміттям потрібно промивати від всякої гидоти. І якщо вам здаєтья що хтось втік з божевільні - то подумайте - можливо він втік - а ви то залишились. Переважна більшість людей у нас в країні зазомобовані телебаченням та "споживацькою культурою". Широкий спектр зомбування - від "ура патріотизму" до " я це люблю" - це і є справжня небезпека....
  8. Самым дорогим подарком женщине является сделать ей предложение – осознанный шаг в том, чтобы принять ответственность. Объявить ей, что я хочу о тебе заботиться – вот, что такое ответственность. Ответственность – это означает, что я буду заботиться, как бы ни складывалась жизнь: моя и твоя. У меня, может быть, будет не получаться, но я не прекращу заботиться ни при каких обстоятельствах. Дело в эмоциях. Тяжелых эмоциях. Какие самые тяжелые эмоции? Страха, одиночества, эмоция того, что счастье можно потерять. Счастье, которое приближается, оно может не приблизиться никогда. Или уйти навсегда, приблизившись. И это пережитый опыт. Так вот женщине нужен кто-то, кто сказал бы: «Не волнуйся, все будет хорошо». Поэтому самый дорогой подарок женщине, когда мужчина приходит и говорит: «С сегодняшнего дня тебе больше нечего бояться этого материального мира, который время от времени, делает тебя совершенно беспомощной перед ним, когда руки опускаются. Я буду теперь с тобой рядом, и мы вместе с тобой будем превозмогать твою судьбу». Он говорит это в титрах, а с экрана звучит: «Стань, пожалуйста, моей женой». Или: «Я хочу, чтобы ты вышла за меня замуж». Женщины обычно очень много знают вариантов, потому что с детства всегда придумывают, как бы они хотели услышать, чтобы это звучало. Они интуитивно осознают всю значимость этого момента. Поэтому без всякого сомнения, что это не сентиментальная вещь, хотя и не понятная нам, мужчинам. Даже вы, женщины, в нее не сильно верите. И я слышу такую полную ахинею, «Кому нужна эта бумажка?» – не только от мужчин, но уже и от женщин. Женщины пытаются себя загипнотизировать и сказать: «Да кому оно надо? Классно живем вообще. Мы с ним живем и мы счастливы. Семь лет живем, и это ж хорошо, мы свободны». В чем хорошо, не понятно, но такая есть тенденция... п.с. не мое но как то так...
  9. Чтобы когда-нибудь стать семейным человеком, мужчина должен в детстве и юности видеть перед глазами соответствующие жизненные примеры. Или так сильно и искренне влюбиться, чтобы затем безоглядно и навсегда ринуться в гущу неизвестной супружеской жизни, в трясину повседневного быта. Но и в том, и в другом случае ему для создания семьи будет нужна решимость и изрядная доля мужества. Смею предположить, что никогда человеку не нужно было столько нравственного мужества и смелости для создания семьи, сколько нужно сегодня. Мужество в данном контексте — это способность трезво видеть цель, оценивать риски, идти на жертву, не убегая от испытаний. Это очень мужской шаг — предложить совместную жизнь, временную и вечную, человеку, которого ты любишь. Пообещать быть стеной-защитой и плечом-опорой для будущей жены и будущих детей: «Я научусь всему этому, верь в меня». Сказать: «Я ещё не умею, но я непременно научусь», — в известной степени выражение мужества. Причём сказать это нужно в первую очередь самому себе. Да, мужчина должен быть твёрд, постоянен, усидчив и напорист. Иногда он должен быть смел, но смелость — это не главное. Есть много смелости, породнившейся с дуростью, абсолютно лишённой подлинного мужества и благородства. Мужество нужно будет мужчине не для лихой автомобильной езды и покорения горных вершин. Эти похвальные занятия, в сущности, не более чем развлечение. Мужество будет ему необходимо для воспитания детей, выращивания деревьев и постройки дома — для дел простых и необходимых сегодня нужно гораздо больше мужества, чем для дел ярких и бесполезных. Протоиерей Андрей Ткачёв
  10. Це дуже розумна ,ефективна і перевірена часом система освіти. Суть проблеми в тому - що коли діти в змішаних класах - їх увага неодміно відволікається на протилежну стать . Така природа. І чим старші класи - тим більше це проявляється. Коли починаються закоханості,флірт - навчання відходить на другий план. Можете запитати будь-якого педагога зі стажем - він підтвердить це.
  11. Основний акцент сексуальної освіти повинен заключатися в тому що хлопчика - повинні виховувати як Чоловіка - прививати почуття серйозності,дисциплінованості,відповідальності за себе та свої вчинки, а також як захисника та кормильця тих жінок,які його оточують - мами,сестри і т.д. З малих років він повинен відчувати- що він опора та захист своєї сімї... А дівчаток - як створити та зберегти сімю,як надихати чоловіка, як народити та виховити здорових та розумних дітей... Не потрібно надавати особливого значення фізичним якимось нюансам поки діти не стали дорослими. А для дівчаток це особливо важливо - їх ніжну психіку може ранити - що діти - це не результат любові - а якийсь побічний продукт насолоди батьків з детальним описанням фізіологічних процесів навіть підретушованих... Маленьким дітям можно просто сказати - що дитинка появилася з животика мами томущо батьки дуже хотіли ,що вона зявилася. А інші особливості вона дізнається коли підросте... А вже з дванадцяти -тринадцяти років можне вдаватися в деталі. Та в будь-якому випадку чим більший акцент на сексуальну освіту в суспільстві - тим більше схоже на те - що це суспільство має великі проблеми... Коли дітей навчать любити і поважати свого обраного - то в принципі ніякої особливої освіти сексуальної не потрібно... ,
  12. Единственное что следует делать у человека за спиной - это молиться за него.
×
×
  • Створити...