-
Постів
287 -
Зареєстровано
-
Відвідування
Весь контент володимир
-
- 30 777 відповідей
-
- 12
-
-
-
VID_20240104_140344_284.mp4
- 30 777 відповідей
-
- 3
-
-
- 30 777 відповідей
-
- 5
-
-
А у Вас вийшло поміняти по такому курсу? В мене весь час пише "щось пішло не так"😒
-
- 30 777 відповідей
-
- 9
-
-
-
-
Але ,як писали тут раніше, проблеми зі старими доларами і в інших країнах. Писали про Польщу, Туреччину інш. То де першопричина? Це зв'язано не тільки з війною і проблемами з логістикою. Першопричина мабуть в іншому,а наші події тільки посилили ці проблеми у нас.
-
Сьогодні поповнював карти різних банків через Easy pay. При кожному поповненні потрібно було ввести 4 останні цифри з номера,який телефонував, для підтвердження. І з кожним разом для наступного поповнення зменшувався ліміт на суму,яку поповнив попередньо. Вийшло так що загальний ліміт на всі банки 5тис. з одного номера. В кого ще таке було? Раніше можна було підняти ліміт ,а це такої опції не було.
-
- 30 777 відповідей
-
- 8
-
-
-
Headliner super bowl 2023 Rihanna https://youtu.be/HjBo--1n8lI
-
-
Хочу звернути увагу що з1.09 ввели комісію за обслуговування карти , якщо заборгованість по карті більше 20грн на кінець розрахункового періоду (дату підписання договору) Я провтикав цей момент, зняли 100грн😒
- 479 відповідей
-
- альфа-банк
- банк
-
(і ще 4 )
З тегами:
-
Так само вчора зі свого Вайс відправляв Свіфт на інтернет карту ПБ дружини. Обіцяли до 17.00 завершити переказ, але сьогодні прийшов лист,що кошти повернуто назад. Думаю почекаю пару днів,може ажіотаж трохи спаде,попробую ще.
-
https://youtu.be/2K7jMLS-7iw
- 9 508 відповідей
-
- 5
-
-
-
-
- музыка
- видеоклипы
-
(і ще 2 )
З тегами:
-
Так ,дають. Жалкую що не поповнював свій до останнього, надіявся що не заблокують.
-
Теж саме, після 20т запросили підтвердження. Відсилав декларацію ФОП і квитанції переказів через вестерн Юніон від членів родини. Пару днів мило спілкувалися в чаті, потім заблокували.😒
-
Напевно 29940 і зарахувало,бо поповнював не свою карту ,то точно і не запам'ятав. Дякую за інформацію!
-
Поповнював універсальну картку Приватбанку через термінал, авторизувався через карту для виплат, поповнив 30000, зарахувало 29960.За що комісія, за те що авторизувався КДВ?
