Перейти к публикации

proph

+Подписчик
 • Публикации

  66
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

237 Душка

О proph

 • Звание
  Advanced Member
 • День рождения 03/11/1977

Контактные данные

 • Skype
  prophura

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Чернівці
 • Я сейчас в:
  USD
  EUR
  UAH

Посетители профиля

Блок посетителей профиля отключен и не будет отображаться другим пользователям

 1. proph

  Юмор (без политики)

  Пляж нудистів. Син підбігає до мами: - Мама, а я там бачив тітку з великими цицьками. Вони набагато більше, ніж у тебе! - Синку, чим більше цицьки, тим тітка дурніша! - А ще я бачив дядька з великою піською! - Синку, чим більша у дядька піська, тим він дурніший! Синок побігав ще по пляжу і прибігає назад: - Мама, мама! Там наш тато з такою дурепою! І чим більше він з нею розмовляє, тим дурніший стає!
 2. proph

  Юмор (без политики)

  - А ты чем занимаешься? - Я - геймер. - В первый раз слышу, что их надо мерять.
 3. proph

  Юмор (без политики)

  Мета тривалого ходіння жінки з чоловіком по крамниці - довести його до такого стану, щоб він був готовий купити що завгодно за будь-яку ціну, аби це все закінчилося.
 4. proph

  Юмор (без политики)

  Кажуть, що в пустелі настільки розпечений пісок, що на ньому можна приготувати яєчню. Тому у верблюдів такі довгі ноги ...
 5. proph

  Юмор (без политики)

  - У Вас є ласти 48-го розміру? - А навіщо Вам ласти?
 6. proph

  Юмор (без политики)

  Напис у жiночому туалетi на стiнi кров’ю: ”УРА, Я НЕ ВАГIТНА!!!”
 7. proph

  Юмор (без политики)

  На прийомі в лікаря: - Вашому чоловікові потрібен абсолютний спокій. Я випишу заспокійливі таблетки. - І коли треба буде їх йому давати? - Ніколи! Таблетки - для Вас.
 8. proph

  Юмор (без политики)

  Захотілося чоловікові завести якусь живність в хаті. Довго думав – кота, собаку чи хом’ячка. Вирішив купити папугу – нібито найменше з ним клопотів. Прийшов на ринок і питає: – Скажіть, а чи буде цей папужка щебетати і розмовляти? – Молодий чоловіче, а ви одружені? – Ну так, звичайно. – І що вам того мало?!
 9. proph

  Юмор (без политики)

  - Підсудний, навіщо ви пограбували банк? - А він перший почав!
 10. proph

  Юмор (без политики)

  Встречаются два грузина -Гоги, ты в Адесса бил? -Бил! В тэатро на балэт Жизэл хадыл! -Гоги... А что такое балэт? -Ну -это ... када многа женщина танцуют и 1 такой мужик в калаготках вибигает на сцена. Подбежаль к одной, подняль, понюхаль - нэ ево женьщина! Подбежаль ко второй - подняль, понюхаль, опять не ево женьщина! Подбежаль к третей, падняль, понюхаль -ево женщина! Держит над головой ее, побежиль на лево -нэгде ебат, побежаль на прово - нэгде ебат. И так бегаль с ней по сцене пол часа, потом стал посередине и плачэт. И тут вэсь зал уже встает, хлопает и крэчит ему: "Е-бис! Е-бис!! Е-бис!!!" А он уже не может - Набегалься! ))))
 11. proph

  Юмор (без политики)

  Труд сделал из обезьяны человека. Алкоголь вернул все на свои места. Сегодня в магазине случайно оговорилась...и попросила: ''Средство для мытья Паскуды...'' На что продавец переспросила -Мужской шампунь что ли?????))) - Доченька, пора бы тебе и принца уже найти. - Да мама, молодая я ещё, зачем он мне? Отец с дивана: - Негоже такой лошади без принца…
×