Перейти к публикации

proph

+Подписчик
 • Публикации

  70
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя proph

 1. proph

  Прогноз курса доллара к гривне

  Как-то слишком резво... На панику похоже
 2. proph

  Юмор (без политики)

  Пляж нудистів. Син підбігає до мами: - Мама, а я там бачив тітку з великими цицьками. Вони набагато більше, ніж у тебе! - Синку, чим більше цицьки, тим тітка дурніша! - А ще я бачив дядька з великою піською! - Синку, чим більша у дядька піська, тим він дурніший! Синок побігав ще по пляжу і прибігає назад: - Мама, мама! Там наш тато з такою дурепою! І чим більше він з нею розмовляє, тим дурніший стає!
 3. proph

  Юмор (без политики)

  - А ты чем занимаешься? - Я - геймер. - В первый раз слышу, что их надо мерять.
 4. proph

  Юмор (без политики)

  Мета тривалого ходіння жінки з чоловіком по крамниці - довести його до такого стану, щоб він був готовий купити що завгодно за будь-яку ціну, аби це все закінчилося.
 5. proph

  Юмор (без политики)

  Кажуть, що в пустелі настільки розпечений пісок, що на ньому можна приготувати яєчню. Тому у верблюдів такі довгі ноги ...
 6. proph

  Юмор (без политики)

  - У Вас є ласти 48-го розміру? - А навіщо Вам ласти?
 7. proph

  Юмор (без политики)

  Напис у жiночому туалетi на стiнi кров’ю: ”УРА, Я НЕ ВАГIТНА!!!”
 8. proph

  Юмор (без политики)

  На прийомі в лікаря: - Вашому чоловікові потрібен абсолютний спокій. Я випишу заспокійливі таблетки. - І коли треба буде їх йому давати? - Ніколи! Таблетки - для Вас.
 9. proph

  Юмор (без политики)

  Захотілося чоловікові завести якусь живність в хаті. Довго думав – кота, собаку чи хом’ячка. Вирішив купити папугу – нібито найменше з ним клопотів. Прийшов на ринок і питає: – Скажіть, а чи буде цей папужка щебетати і розмовляти? – Молодий чоловіче, а ви одружені? – Ну так, звичайно. – І що вам того мало?!
 10. proph

  Юмор (без политики)

  - Підсудний, навіщо ви пограбували банк? - А він перший почав!
 11. proph

  Юмор (без политики)

  Встречаются два грузина -Гоги, ты в Адесса бил? -Бил! В тэатро на балэт Жизэл хадыл! -Гоги... А что такое балэт? -Ну -это ... када многа женщина танцуют и 1 такой мужик в калаготках вибигает на сцена. Подбежаль к одной, подняль, понюхаль - нэ ево женьщина! Подбежаль ко второй - подняль, понюхаль, опять не ево женьщина! Подбежаль к третей, падняль, понюхаль -ево женщина! Держит над головой ее, побежиль на лево -нэгде ебат, побежаль на прово - нэгде ебат. И так бегаль с ней по сцене пол часа, потом стал посередине и плачэт. И тут вэсь зал уже встает, хлопает и крэчит ему: "Е-бис! Е-бис!! Е-бис!!!" А он уже не может - Набегалься! ))))
 12. proph

  Юмор (без политики)

  Труд сделал из обезьяны человека. Алкоголь вернул все на свои места. Сегодня в магазине случайно оговорилась...и попросила: ''Средство для мытья Паскуды...'' На что продавец переспросила -Мужской шампунь что ли?????))) - Доченька, пора бы тебе и принца уже найти. - Да мама, молодая я ещё, зачем он мне? Отец с дивана: - Негоже такой лошади без принца…
 13. proph

  Юмор (без политики)

  Бджоли не чіпали товсту дівчинку, яка гуляла по пасіці, бо думали що вони її уже чіпали...
 14. proph

  Юмор (без политики)

  - Тату, можна я посиджу за компом? - Сиди, лише не включай..
 15. Наблюдаю манипуляцию на Вексе: для создания картинки массового слива очень-очень много продаж по 0,01 биткоина. Есть еще много других мелких сумм на продажу.
×