Перейти к публикации

proph

Форумчанин
 • Публикации

  98
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Все публикации пользователя proph

 1. proph

  Юмор (без политики)

  - Знаєте, учора я був у кума на іменинах, то там якась свиня так нализалася, що аж зелені чортики по ньому скакали. Сам бачив.
 2. proph

  Юмор (без политики)

  - Тату! - Що? - Наш кіт в тапки накакав! - Що? Ах ти скотино! Вб'ю заразу! - Та не в твої! В бабині! - А, ну то дай йому сметанки!
 3. proph

  Юмор (без политики)

  Не коректно говорити: "Одружений", треба говорити: "Чоловік з обмеженими можливостями."
 4. proph

  Юмор (без политики)

  Є три стадії хоробрості чоловіка! 1 стадія: Чоловік приходить пізно з роботи, дружина з мітлою у дверей стоїть. Він: "Ти підмітаєш або кудись ще полетиш?" 2 стадія: Чоловік приходить із роботи о першій годині попівночі, дружина лежить у ліжку й робить вигляд, що спить. Чоловік бере стілець і ставить його перед "сплячою" дружиною, сідає й спостерігає. Дружина не витримує й запитує: "Що ти робиш?" Він: "Коли почнеться концерт, хочу сидіти в першому ряді!" 3 стадія: Чоловік приходить із роботи ранком, веселий, увесь у помаді й жіночих парфумах. Дружина на кухні, поснідала, зла, повернулася до нього спиною. Чоловік підходить до неї сзаду, шлепає її по дупі та говорить: "Ти наступна!!"
 5. proph

  Юмор (без политики)

  80 таблеток Тик-так на завтрак, 60 на обед и 40 на ужин. И дыхание всегда свежее.. только слабое..
 6. proph

  Юмор (без политики)

  Бабушка, торгующая семечками, обеспечивала себе приток клиентов, подсыпая в семечки героин. Её спалили на том, что голуби рядышком обсуждали квантовую теорию поля и азиатский фондовый рынок.
 7. proph

  Юмор (без политики)

  - Не шкодуєш, що заміж вийшла? - Та що ж я не людина ?! ... Шкода його звісно ...
 8. proph

  Прогноз курса доллара к гривне

  Но ведь суть работы МВФ в том и заключается, чтобы не выпустить "жертву", а посильнее загнать ее в неплатежеспособность. Ну и, кроме того, заробитчане - это дешёвая рабсила. Вот потому и требования так продумывают, чтобы лучше не стало.
 9. proph

  Юмор (без политики)

  У дитячого стоматолога: - Вовчику, ну будь розумником, відкрий ротик. Нехай дядько дістане свій пальчик ...
×