Перейти к публикации

Vladimir811

Форумчанин
 • Публикации

  41
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

106 Душка

О Vladimir811

 • Звание
  Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Мужской
 • Откуда:
  Долина

Контактные данные

 • Skype
  Volodymyr-planshet

Посетители профиля

2 500 просмотров профиля
 1. Vladimir811

  Приватбанк

  Уже несколько дней только https://www.privat24.ua/#login
 2. "Ах эта свадьба..." или Штамп в паспорте - за и против. Якщо про весілля, штамп в паспорті то люди собі можуть міняти ЛЮДСЬКІ закони та звичаї скільки завгодно. Люди завжди шукають як їм зручніше і вигідніше. Це по заголовку теми. Але якщо про шлюб церковний то тут найперше БОЖИЙ ЗАКОН, який є незмінний(також можем назвати його Церковним з великої букви), потім церковний з маленької букви ( де люди шукають вже зробити по по-людськи). Або ми дотримуємося Божого закону або свого і стаємо по факту безбожниками. Сотворив Бог людину на подобу Божу. Сотворив він їх - чоловіка і жінку, і благословив їх, і дав їм ім'я "людина" тоді, коли сотворив їх. Одну жінку для одного чоловіка. Це є перший шлюб. До Різдва Ісуса Христа люди і в тому числі і євреї, настільки перекрутили Закон що там лишилось дуже мало Божого. І коли Ісуса питали про розвід, мотивуючи це тим, що Мойсей дозволив написати грамоту розлуки, то Христос відповів що злучить Бог, людина хай не розлучає.І ще сказав : " Хто відпускає свою жінку, той робить з неї перелюбку; і хто взяв би розведену, чинить перелюб". І ще: " Кожний, хто відпускає свою жінку й одружується з іншою, чинить перелюб; і той, хто одружується з розведеною з чоловіком, чинить перелюб". Апостол Павло також пише у листі до римлян :"заміжня жінка, поки живе чоловік, зв'язана з ним законом; а коли помре чоловік, вона звільняється від закону чоловіка. Тим то, поки живе чоловік, вона буде вважатися перелюбницею, якщо стане жінкою іншому чоловікові; коли ж чоловік помре, вона вільна від закону і не буде перелюбницею, якщо стане жінкою іншому чоловікові". А у листі до коринтян :" Одруженим же наказую не я, але Господь: Жінка нехай не розлучається від свого чоловіка; коли ж розлучиться, нехай зостанеться незаміжня, або нехай помириться з чоловіком, - а чоловік нехай не відпускає жінки!". Нема ніякої двозначності. Це написано в Новому Заповіті (Заповіт Бога з людьми) Для мене особисто одними з найстрашніших слів Ісуса є оці : "Коли Син Чоловічий прийде, чи знайде він віру?". Як колись так і тепер люди перекручують закони як їм вигідно. Тому те що роблять тепер люди, в тому числі і "священики" ( не священики, які служать Христу) не завжди є добре. Ніхто не може відмінити Божий Закон. Важливо укладений шлюб не може ніхто розірвати, окрім смерті. Про що написали в цікавій формі вище про розвінчання, коли було сказано, що буде розвінчувати доки один з подружжя не помре. Ще про те, де шлюб укладений. Це Таїнство укладають чоловік і жінка між собою в присутності свідків, а священик є представником Церкви, яка підтверджує укладання союзу. Не важливо якої конфесії. І навіть більше. Нічого особистого. Просто я Special Guest у церковних питаннях.
 3. Vladimir811

  А кто смелый выложить свой фейс?

  +MURA красивые!
 4. Vladimir811

  Пятничные посиделки в кругу друзей.

  Ежик в тумане Вітаю! Хай Бог благословить. Оце я розумію справжня радість
 5. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

  На сон грядущий
 6. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

  вечер добрый
 7. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

  !!!!!! !!!!!!!!!
 8. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

 9. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

  Добавлю
 10. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

  Вечер добрый https://www.youtube.com/watch?v=KTM_qG_NPC8
 11. Vladimir811

  Поздравления

  Христос Воскрес!!! Нехай Воскреслий Христос Благословить Вас та Ваших рідних, Обдарувавши всіми благами -земними та неземними.Міцної віри,Божої благодаті, душевного спокою та миру,щоденних перемог над злом та спокусами, всеосяжної Любові та найсвітліших звершень! Нехай Господь розвеселить тих, що сумують, скріпить сили немічних, потішить одиноких. Прошу Христа, щоб поблагословив всіх нас, щоб ми так піднесено і велично прославляли Його Воскресіння ще не один прожитий рік: "Воскресіння день! Просвітімся торжеством, і одні одних обнімімо, та скажімо: "Браття!" І тим, що ненавидять нас, простім все з Воскресінням, і так усі заспіваймо: "Христос воскрес із мертвих, смертю смерть подолав і тим, що в гробах, життя дарував! "
 12. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

 13. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

  Давайте лучше о вечном и хорошем https://www.youtube.com/watch?v=_octPd0qxxU
 14. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

  Мирослав Михайлович Скорик! Миросла́в Миха́йлович Ско́рик (*13 липня 1938, Львів) — композитор і музикознавець, Герой України, народний артист України, лауреат премії ім. Т. Г. Шевченка, кандидат мистецтвознавства, співголова Спілки композиторів України в 2006–2010 роках, художній керівник Київської опери (з 2011). Внучатий племінник Соломії Крушельницької.
 15. Vladimir811

  Что сейчас слушаем?

×