Перейти к публикации

romawka

Форумчанин
 • Публикации

  409
 • Зарегистрирован

 • Посещение

Репутация

566 Душка

О romawka

 • Звание
  Advanced Member

Дополнительные данные

 • Пол:
  Не знаю

Посетители профиля

2303 просмотра профиля
 1. romawka

  Футбольные баталии

  Суркис продай Динамо! кажется год назад инфо о покупке Китайцами ДК вызывала смех.
 2. romawka

  Юмор (без политики)

  Степан Григорович 99% пользователей считают этот отзыв полезным Якось кум прибіг. Весь у пилюці та в слюнях. Я його таким перезбудженим бачив тіко два раза у житті, коли в нього викрали кумулятора з Москвича 412 і він шукав злодюгу, та коли він викравши старого амортизатора на тракторній, шукав де схоронитися від справедливого возмездія. Біда кричить куме, біда. В сусідньому селі каже, якась така Одарка, продала паї, та прикупила собі телевізора Sony KD-100ZD9, таким чином елегантно та незатейліво переманивши всіх потенційних алкоспоживачив до свого культурного центру. Треба каже щось робити. Виторги в сільмагу його дружини (моеї кохан...закреслено, моеї куми) падають. Маржональна націнка стремітся к нулю, маркетинговие стратегії по продажу самогона розбиваються об технологічний прогресс. Короче, мол ми не в тренде, нада і нам в село таке, и так далее и в тому ж дусі. Не ну я не пойняв, я председатель чи хто ? Загорівся вобшем. Азарт вприснув адреналіну у кров, тай понеслося. Дав команду агроброкерам. Спихнули по демпінговим цінам частку зерна врожаю 2017. Заказали на розетці чотири таких телевізора. Там же прикупили необхідні конвертори та перехідники для підключення та налаштування відеостіни. Добрали звук долбі сурраунд. Поставили супутниковий интернет. Ну і ми ж не Одарка - крити брезентом та палити сільського трансформатора. Все зробили по уму. Розмістилися у старому сіннику, та завели чотирьох кіловатного дизель генератора. Чого чого а дизеля в нас на колхозі як навозу на рідних полях. Ну и шо ж. Пішли чутки. Пошло дело. Потянувся до нас на коворкінг з сусідніх сіл прогрессівний споживач. Хто на коворкінг, хто на кобухінг. Новие стартапи по отжиму ставка у местного предпринимателя обсудить, власть та Динамо наше почихвостіть під великий екран. Всі короче довольні, парубки кумовий буряковий єль прихльобують с колодязною водою, дівчата самогон з укропом з залізних кружок через соломки тянуть, мохіто чи як воно там зветься. Короче стало все добре в нашому селі. Навіть Одарка заглядала, опит перенімала. Тонкості роботи з естеблішментом та цільовою аудиторіею вивчала. Ну поділився, що нам шкода, одне ж діло робимо - несемо культуру в маси. Вопчем дуже рекомендую всім цей телевізор та і в цілому Розетку як надійного постачальника. Добра Вам в хату. Сільскій голова Степан Григорович. Достоинства: можна рибалити на ставку і одночасно дивитится Лігу Европи Недостатки: пульт зі ставу не достае до теліка. тре постійно малого ганяти шоб канали переключав Подробнее: https://rozetka.com.ua/sony_kd_100zd9/p20086164/
 3. http://ru.golos.ua/ekonomika/londonskiy_sud_priblizil_vyiboryi_v_ukraine_obyazav_vyiplatit_37_milliarda_dollarov_ думаем!
 4. romawka

  Банки, в которых мы держим деньги

  Циплят по осени считают. для меня Аркада возывает больше вопросов чем ответов. Дома сдать не могут, а новые начинают. становится похож на УкрБуд. дай Бог чтобы я ошибался.
 5. romawka

  Что сейчас слушаем?

  Нести херню совсем не сложно...
 6. romawka

  Что сейчас слушаем?

 7. romawka

  Как защититься в тяжелые времена

  Полностью согласен. В этой стране отдавать ключи - это очень может быть черевато. Слышал также про случаии с ДСО когда была смена власти но они не попали в инфо.пространство.
 8. romawka

  Когда будет 3-й Майдан и что будет в Украине

  кандидатуру будут выберать в штатах. процесс подачи СВ наверное уже запущен.
 9. romawka

  Когда будет 3-й Майдан и что будет в Украине

  То к чему мы идем - это и есть Майдан - 3 или Переворот в Украине. Вопрос времени и он как по мне в месяцах. Что будет после вот это меня больше всего и волнует! процветание страны или долгое падение?
 10. romawka

  Обмен валют в Киеве

  27.95 - много вчера увидел в обменке вход в Дрова возде ЖД вокзала 26.06/27.05
 11. romawka

  Прогноз курса доллара к гривне

  якщо є то треба брати! :))
 12. romawka

  Что сейчас слушаем?

 13. romawka

  Прогноз курса доллара к гривне

  Можна і 19 зробити. З ручним управлінням, щоб такім як Ви нерви здали і злитися, а потім..
 14. romawka

  Прогноз курса доллара к гривне

  я скажу так, обвал гривні пройде так швидко, що ми просто всі охрінєєм! стискати пружину і показувати стабільність залишилось не довго. Єдине питання - це коли? маю на увазі місяць та тиждень. Вся ця надрукована бумага дасть про себе знати.
×