Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Вітання! Нещодавно дивився відео від експерта, мовляв про 92 бензин потрібно буде забути, так як в Європі він не виготовляється, а з Кременчука геть сумні новини. Чи справді у нас буде лише 95 і що робити, якщо авто достатньо старе (СЖ 8.8) і потребує 92?

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
11 часов назад, RocketPocket сказал:

Вітання! Нещодавно дивився відео від експерта, мовляв про 92 бензин потрібно буде забути, так як в Європі він не виготовляється, а з Кременчука геть сумні новини. Чи справді у нас буде лише 95 і що робити, якщо авто достатньо старе (СЖ 8.8) і потребує 92?

У Вас скорее всего не ниже А-92. Так что ничего не будет. На заправках потом опять А-92 появиться. Для Вашего спокойствия простой факт. По Европе ездят миллионы автомобилей предназначенных под А-92. И все они заправляются А-95. 

  • Лайк 1
  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, RocketPocket сказав:

Вітання! Нещодавно дивився відео від експерта, мовляв про 92 бензин потрібно буде забути, так як в Європі він не виготовляється, а з Кременчука геть сумні новини. Чи справді у нас буде лише 95 і що робити, якщо авто достатньо старе (СЖ 8.8) і потребує 92?

великий ступінь стиснення мотору може детонувати бензин з низьким ОЧ без іскри і це проблнма, тому менше рекомендованого не варто лити, а більше ОЧ критичним не буде на невисокій "СЖ"

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
8 часов назад, gator сказал:

великий ступінь стиснення мотору може детонувати бензин з низьким ОЧ без іскри і це проблнма, тому менше рекомендованого не варто лити, а більше ОЧ критичним не буде на невисокій "СЖ"

Что мешает поставить момент зажигания раньше? Так понимаю авто с трамблером.

 

  • Подобається 4
  • Не подобається 7

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
21 година тому, Аид сказав:

Что мешает поставить момент зажигания раньше? Так понимаю авто с трамблером.

Дякую всім! Сподіваюсь таки 92 буде, все ж не дизель, на який зараз величезний попит.

Все вірно, в мене карбюраторний Іж (який ще був під 80 перероблений, то йому і 92 не дуже добре, а тут так клапана напевно взагалі погорять). Буду бавитись тоді з запалюванням, безгранично раннім його теж не поставиш, але вже як є. Буду добивати старічка. Хотів ще би спитати, а чи є теоретично якийсь варіант чимось бадяжити 95 в домашніх умовах, щоб понизити ОЧ?

  • Хаха 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
30 минут назад, RocketPocket сказал:

Дякую всім! Сподіваюсь таки 92 буде, все ж не дизель, на який зараз величезний попит.

Все вірно, в мене карбюраторний Іж (який ще був під 80 перероблений, то йому і 92 не дуже добре, а тут так клапана напевно взагалі погорять). Буду бавитись тоді з запалюванням, безгранично раннім його теж не поставиш, але вже як є. Буду добивати старічка. Хотів ще би спитати, а чи є теоретично якийсь варіант чимось бадяжити 95 в домашніх умовах, щоб понизити ОЧ?

Як на мене,то краще машину поміняти чим займатись таким гемором

  • Подобається 2

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
17 часов назад, RocketPocket сказал:

Дякую всім! Сподіваюсь таки 92 буде, все ж не дизель, на який зараз величезний попит.

Все вірно, в мене карбюраторний Іж (який ще був під 80 перероблений, то йому і 92 не дуже добре, а тут так клапана напевно взагалі погорять). Буду бавитись тоді з запалюванням, безгранично раннім його теж не поставиш, але вже як є. Буду добивати старічка. Хотів ще би спитати, а чи є теоретично якийсь варіант чимось бадяжити 95 в домашніх умовах, щоб понизити ОЧ?

Купить керосин в хозмаге и 3% знатно опустят октан. Сольвент может опустить октан, однако будет нагар.

Начать лить спиртовой бензин на БРСМ. Который премиум. Однако надо перенастроить карбюратор уменьшить воздушный жиклер в первой камере на 20-27% от номинала. И УОЗ поставить на грань детонации (думаю 10-12 градусов минимум).

Змінено користувачем Аид
  • Лайк 1
  • Дякую 4
  • Подобається 2
  • Не подобається 8

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
12 години тому, Аид сказав:

Купить керосин в хозмаге и 3% знатно опустят октан. Сольвент может опустить октан, однако будет нагар.

Начать лить спиртовой бензин на БРСМ. Который премиум. Однако надо перенастроить карбюратор уменьшить воздушный жиклер в первой камере на 20-27% от номинала. И УОЗ поставить на грань детонации (думаю 10-12 градусов минимум).

Вдячний за цінні поради! :good:

  • Лайк 1
  • Не подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
1 година тому, Аид сказав:

 Т.к. отменили экостандат, на рынке масса авторского топлива и не только бензинов. Все миниНПЗ молотят 24/7 из ЕС тянут все окантовывающее, включая металлоцены. Последствия последних добавок фатальны для свечей, катализаторов, датчиков кислорода. 

Очень много перегонки маслоотработки в подобие дизтоплива.

Но реалии таковы, что пока без вариантов.

Який шанс нарватись на такий шмурдяк на мережевих "брендових" азс?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×