Перейти до вмісту

Рекомендовані повідомлення

Уважаемый Аид, спс! А что можно добавить из доступного в спиртовой бенз, чтобы он не расслаивался? Ничего не будет, если мешать его с обычным бензом?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

А кто что  скажет за Восток- Газ? у них говорят, что 95 типа польский.. цена правда 66грн

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Ну судовой дизель сейчас низкосернистый, уже пару лет нормы по выбросам ввели для судов, так что для авто до евро 4 должно быть норм 

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Кто подскажет: в хорошо промытые водой полиэтиленовые канистры от уксусной кислоты можно наливать бензин?

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
6 минут назад, ААА сказал:

Кто подскажет: в хорошо промытые водой полиэтиленовые канистры от уксусной кислоты можно наливать бензин?

Насколько я знаю, на АЗС вообще категорически запрещено заливать бензин в пластиковые канистры. Или я ошибаюсь?

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Запрещено. Но налить получается.

На некоторых даже в металл лить запрещено. Это чтобы не увидели, что налито явно меньше номинала.

Змінено користувачем ААА
  • Лайк 2
  • Подобається 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
10 минут назад, Mozart сказал:

Насколько я знаю, на АЗС вообще категорически запрещено заливать бензин в пластиковые канистры. Или я ошибаюсь?

Самый простой способ - заказал 30, вставляешь пистолет в бак, льёшь 10 и  сам переставляешь в канистру - ещё 20.

  • Лайк 1

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
15 хвилин тому, ААА сказав:

Кто подскажет: в хорошо промытые водой полиэтиленовые канистры от уксусной кислоты можно наливать бензин?

imho

якщо переживаєте, що в каністрі післія промивки є залишки кислоти, то наповність її водою та опустіть в неї тест-смужку для визначення рН сечі (в будь-якій аптеці набір 50 штук за 40-45 гривень). 

або просто попросити в будь-якій клінічній лабораторії (лікарні, поліклініки) декілька смужок, щоби не купляти весь набір)))

Отримаєте персональний результат)))

 

  • Лайк 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах
31 хвилину тому, Mozart сказав:

Насколько я знаю, на АЗС вообще категорически запрещено заливать бензин в пластиковые канистры. Или я ошибаюсь?

на рахунок "категорично" - то таки  більше "ні", ніж "так")))

Дозволено відпускати нафтопродукти (крім газу нафтового скрапленого) в тару споживача, зокрема металеві каністри та каністри з полімерних матеріалів, які призначені для зберігання нафтопродуктів і на яких нанесене відповідне маркування.

https://jurliga.ligazakon.net/news/192532_dozvoleno-prodavati-benzin-u-plastikov-kanstri

ще тут https://a6s.info/uk/ekspluatatsiia/76-benzin-v-plastiku

 

Змінено користувачем Moskit
  • Лайк 3
  • Дякую 2
  • Подобається 4

Поділитися повідомленням


Посилання на повідомлення
Поділитися на інших сайтах

Створіть акаунт або увійдіть у нього для коментування

Ви маєте бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити акаунт

Зареєструйтеся для отримання акаунта. Це просто!

Зареєструвати акаунт

Увійти

Вже зареєстровані? Увійдіть тут.

Увійти зараз

  • Зараз на сторінці   0 користувачів

    Немає користувачів, які переглядають цю сторінку.

×